Merkele saskaņā ar saudītu plāniem ir atvērusi durvis islama terorismam un viņai pavisam drīz nāksies atbildēt par to sava elektorāta un arī tiesas priekšā. Tas būs tuvākajā nākotnē.

Bet kas ir noticis tagad? Tagad pēc žurnāla WELT datiem Vācija ieņem vietu starp Gabonu un Mongoliju tūrisma drošības ziņā . Kopš 2015. gada , kad Vācija šajā reitingā bija 3.vietā!!

Ko par kritienu uz 31. vietu  domā Vācijas darījumu ļaudis, viegli iedomāties. Viņus nemierina fakts, ka Francijai un Anglijai klājas vēl sliktāk. Jebkurā gadījumā tā ir milzīga iespēja Latvijai!

Ar vienu noteikumu- nekādu ekonomisko migrantu no arābu un āfrikāņu valstīm!!! NEKĀDU!!!!Latvijai jāpaliek eiropeiskai - tā šobrīd ir vērtība!

Un mēs vēlamies redzēt TV ekrānā Pētersones- Godmanes kundzes seju, welkomistu bariņu (150 gab.) un tos politiķus, kuri slepšus no tautas parakstīja Briseles pabāztos papīrus!

Un paskaidrojumus, cik ilgi šis noziegums turpināsies! Rietumi ir izgāzušies ar multikulturālisma marksistisko feiku un domā, ko darīt..Latvija turpinās brist purvā???

Ja Latvijas drošības iestādes strādā Latvijas tautas labā, kā to mums stāsta, tad tām šobrīd vajadzētu nodarboties ne tikai ar iebraukušo migrantu pārbaudi, bet mēģināt noskaidrot, kuras personas, pārkāpjot savas dienesta pilnvaras un ignorējot tautas gribu, ir radījušas šo bīstamo un neprognozējamo situāciju.

Mēs pieprasām nekavējoties veikt referendumu, lai noskaidrotu tautas viedokli migrācijas jautajumā, sodīt tos, kas radījuši valsts drošības riskus, pakļaujoties Briseles spiedienam!

Latvija ir pārāk novājināta, lai pildītu absurdas un bīstamas "centra" prasības! Par neatkarīgu Latviju un kopā ar Višegradas valstīm pret nelikumīgo un organizēto ekonomisko migrāciju !

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-04-28 08:13
nevis 31. bet 51.!!! vietu.
Noch vor einem Jahr belegte Deutschland den fünften Platz, jetzt liegt das Land, das doch so bunt sein soll, auf dem 51. Platz – zwischen der Mongolei und Gambia.
te ir raksts un grafika:https://www.pi-news.net/2017/04/laender-ra nking-deutschland-stuerzt-ab/#more-564861
#2 purvaputns 2017-04-28 08:15
Referendumu! Nekavējoties!

You have no rights to post comments

Web Analytics