ĀrzemesČetrus garus gadus nācās lasīt un šķirot visdažādākos mediju murgus šī traģiskā incidenta sakarā, jo tika

Redakcija

Nav noslēpums, ka pēc Otrā pasaules kara Eiropā īpaša rūpīgi tika uzraudzīta Vācija un tajā realizēta īpaša garīgās kastrācijas programma, kas

Pie kafijas tases bieži var noskaidrot interesantas lietas, it īpaši, ja kafijo ar politologu N..


Tas Kungs parasti mums vienmēr dod to, ko mēs vēlamies, tikai visbiežāk tas notiek ne tā

Irāna pastāv, nevienu nepaverdzinot un nevienam nevergojot.

                              
Kopš tālā 1923. gada , kad jaunais grāfs Rihards Kudenkofs- Kalergi publicēja savu manifestu „Paneiropa”

Pudelītē, no kuras neilgi pirms savas nāves trešdien ANO Starptautiskā kriminālnoziegumu

 

Tāpēc, ka tās ir pie vecā, nemirstīgā Kaščeja Sorosa..

Katalonijas notikumi pēdējā laikā pilnīgi aizēnojuši Eiropai sāpīgo Brexitu un ļaunas mēles ceļ gaismā nākošos iespējamos "kandidātus"- sarosījušies Ziemeļitālijas separātisti

Идут по дороге Мальвина, Дюймовочка и Баба Яга:

Ja zvaigznes iededz-tātad kādam to vajag..Tieši Kādam, nevis katalāņiem vai kādai citai tautai, kuras taisnīgās prasības un ielu dumpi šis Kāds vienmēr pamanās apseglot.

Slavenajai Makrona runai vajadzēja būt apspriešanas topā vismaz nedēļu, jo tas ir viņa saimnieka-Rotšilda vēstījums "pilsētai un valstij".

 
 Vainīgs un sodāms. Tā vairākkārt lēmušas visu līmeņu Francijas tiesas, kuras atzinušas – starptautiskais finanšu oligarhs Džordžs Soross 1988. gadā nodarbojies ar noziegumiem, piedaloties bankas privatizācijā.

Fakts, ka šis cilvēks ir atbildīgs par "migrācijas krīzi" un daudzām  citām globālistu elites inspirētām ļaundarībām, ir tikai nojaušams, jo bijušais nacistu pakalpiņš darbojas caur labi maskētām ķēdes struktūrām un uzticamiem lokāliem šakāļiem, kuru vārdus mēs šeit Latvijā arī labi zinām.

Bet beidzot ir pienācis laiks, kad šo vīru sāks ķidāt fundamentāli.Vairāk nekā puse vāciešu ir nobažījušies par valsts spēju tikt galā ar imigrāciju, lai gan šis satraukums kopš pagājušā gada ir mazinājies, liecina piektdien publiskotie aptaujas rezultāti.

Sēž Trīsvienība uz mākoņa malas un plāno atvaļinājumu. Dēls saka- aiziešu uz Gazas sektoru, paskatīšos kā radi dzīvo. Tēvs sakās apraudzīt tālas galaktikas, bet Gars saka:" Došos ekskursijā uz Vatikānu, nekad neesmu tur bijis.."

LETA- Šulcs draud Austrumeiropas valstīm atņemt ES līdzekļus, ja tās neuzņems bēgļus

Jau kuro gadu "antiglobālisti" rīko savas tradicionalās nekārtības, viņu organizācijas , mobīlie štābi ir visiem sen  zināmi. Tikpat zināma , ka viņu tieksme uz vardarbību un nevērība pret konspirāciju, kas liek uzdot jautājumus.

Jaroslava Hašeka ilustrācija. Klintone ved Stīvenu Hokingu uz viereiz lietojama kosmiska moduļa starta vietu.

No tagadēja pensionāra Klintona objektīvu iemeslu dēļ vairs nebaidās sekretāres, bet āža kāja gan laiku pa laikam izlien. Klintonu pārītis ķepurojās pret straumi kā divi svētītā ūdenī iemesti velni.

Aģentūra "Breitbart" ziņo, ka no Stokholmas piepilsētas Kistas aizvākts vienīgais rajonā esošais policijas iecirknis- nelaimīgas sakritības pēc notikusi budžeta apcirpšana, ņemta vērā policistu nevēlēšanās tur atrasties , kā arī iedzīvotāju nesadarbošanās ar vietējo (drīzāk ārējo))) varu.

www.apollo.lv

Naktī uz pirmdienu pie vienas no Londonas mošejām mikroautobusam ietriecoties ticīgo pūlī nogalināts vismaz viens cilvēks, bet desmit guvuši ievainojumus, ziņo varasiestādes.

Amerikāņu propogandas resursi pēdējā laikā izvairās apskatīt Mosulas un Rakkas operācijas - un tas ir visnotaļ saprotami, jo notiek apzināta teroristu izspiešana no to ieņemtajām teritorijām uz turieni, kur ISIS ir daudz vajadzīgāks.

Necilvēcīgais Putina režīms izdzenā nesankcionētu korupcijas apkarotāju mītiņu Maskavā!

Ilustrācija- Daily Mail

Kad pirms 2 gadiem Latvijas presē publicējām intervijas ar itāļu kārtībsargiem, saņēmām naida vētru no liberāļiem un velkomistiem, kuri dusmās agonēja, meta salto atpakaļ un apsūdzēja mūs naida kurināšanā.

Trakomājas-ES desmit baušļi.

Tautu samaisītāji un likumu lauzēji Eiropas vadībā vienmēr runā par ''mūsu vērtībām'', Eiropas vērtībām'' utt. Arī ragana Berlīnē visu laiku  atkārto šo mantru. Līdz šim gan mums nepaskaidrojot, kas tās par ''vērtībām'' ir .To turēja kā valsts noslēpumu. No kanzleramta tagad ir šiš vērtības nosauktas un nopludinātas, lai tautas zina, par ko ir runa.Kijeva, 8.jūnijs.

UKRAINSKA PRAVDA. Ukrainas Augstākā rada apstiprinājusi likumprojektu, kas nosaka Ukrainas ārpolitisko kursu, kurā prioritāte ir iestāšanās NATO.

Trampa efekts turpinās. Konservatīvie sakrituši uz nerviem visiem pēc kārtas.

Jaunā prezidenta Francija ir apzīmējusi savas prioritātes. Tiesa , viņa gan tās vēl nav redzējusi...Pat ne pasaku gramatās , nemaz nerunājot par vispatiesākā demokrātijas rupora CNN reportāžas.

Sauda Arābija, Ēģipte, Bahreina un  Apvienotie Arābu Emirāti ir publiski apvainojuši Kataru terorisma finansēšanā un pazinojusi par diplomātisko attiecību saraušanu,

Web Analytics