Domeles. Guntis Pilsums.

 Viņš neatstāja pēdas literatūrā. Viņš to piepēdoja. ( Ne par Gunti..) Redakcijas piezime.

Bez jebkura no mums pasaule būtu nedaudz savādāka.

Harijs Tumans. Vēsturnieks. Apveltīts ar asu prātu un gudru sirdi. Viens no Latvijā spēcīgākajiem viedokļu līderiem. Mūsu saruna par to, kāpēc aktuāla ir mūžība, nevis laiks.

Latvijas iedzīvotāji pat esot mainījuši savus ceļojumu pieradumus un izvairās no terorisma skartām vietām. Attieksme pret islama radikāļiem un pat pret seno monoteisko reliģiju islamu ir kļuvusi kategoriski noliedzoša. Tajā pašā laikā nedaudz mazāk par pusi iedzīvotāju atbalsta ES un uzskata to par labu esam.

 

Aģentūra LETA- Zīle: Putina mērķis ir radīt eroziju visās Eiropas institūcijās

Un padomājiet, kāpēc šie svētki ir tik nepopulāri šobrīd! Tāpēc, ka visi ir aizmirsuši, ka par savām tiesībām ir jācīnās, kā to darīja mūsu vecvectēvi!

Merkele saskaņā ar saudītu plāniem ir atvērusi durvis islama terorismam un viņai pavisam drīz nāksies atbildēt par to sava elektorāta un arī tiesas priekšā. Tas būs tuvākajā nākotnē.

Marts ir mēnesis, ko gaida visi eksotiskās copes fani pasaulē..

Ar laipnu www.infotop.lv un Dzintara Zaļūkšņa atļauju publicējam viņa viedokli! Nedomāju, ka strīdi par vairāk nekā 70 gadu senas vēstures notikumu interpretācijām un datumiem šobrīd kaut ko pierādīs. Un esmu pārliecināts par divām lietām: pirmkārt, miris ienaidnieks vairs nav ienaidnieks. Mūžības priekšā mēs visi esam vienādi.

Kas kopīgs šiem politiķiem - abus viņus mēģina aprakt dzīvus tajos pašos kapos...VVF ir savi nelabvēļi , Ušakovam savi..Galvenais Nila nelabvēlis - Valsts Valodas Centrs tiesājas atspēries (par mūsu naudu) un rādās, ka ir uzvarējis Domi..

Web Analytics