Un padomājiet, kāpēc šie svētki ir tik nepopulāri šobrīd! Tāpēc, ka visi ir aizmirsuši, ka par savām tiesībām ir jācīnās, kā to darīja mūsu vecvectēvi!

Ja Tu kaut uz brīdi to pārstāj darīt- rezultāts neizpaliek! Un šodien 2/3 LV ģimeņu nomirtu badā , ja nedabūtu kārtējo algu. Jūs sajēdzat, ka pagalmā nav 16.gadsimts un laiks mainīt lietas?

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-05-01 06:49
jācīnās ir. Tikai-apvienoties var proletariāts, tā ir škira, kam nekas nepieder un ,kura var pārdot tikai savu darbaspēku. Pie tam arī tikai ad, ja pēc tā ir pieprasījums šodien nav ne 16, ne 19. gadsimts. šodien no mūsu kontinenta gandrīz visa ražošana ir outsourcēta uz patieso nabagu zemēm āzijā. Te proletariāta klasiskajā izpratnē tikpat kā vairs nav. Te ir mazi īpašnieciņi- lauķi,tiem savas kaktiņš ,sava kaziņa un savs zirdziņs ir augstāk par visu. tiem r ko zaudēt vai aismaz viņi domā, ka viņiem ir ko zaudēt.un ir valsts ierēdņi, kuri pret savu labdari- valsti, kas tiem ļauj slinkot un parazitēt uz Tautas miesas nekad necīnīsies. Un vēl pārējie dienderi. pie tam mazā skaitā. Tā kā nekādi darbaļaudis te vairāk nav. Un solidarizēšanās nebūs iespējama. Tā kā nākotne ir skumja- būs vēl sliktāk...
#2 purvaputns 2017-05-01 06:52
un vēl- sis 1. maijs arī nav necik košeri ''svētki''- tā ir iluminātu dibināšanas diena.... to nu mums svētīt nebūtu nekāda pamata.
#3 purvaputns 2017-05-01 07:21
pie tam veroties nākotnē, kļūst jo drūmi- tuvojas industriālā sabiedrība 4.0- totāla robotizācija. Būs fabrikas, kur tumsā strādās tikai roboti. un nedaudzi augsti kvalifivēti idioti-specialisti tos apkalpos un programmēs. Tiem īpašnieki maksās relatīvi labas algas. pārējie varēs skatīties un domāt kā izdzīvot. transortā brauks autonomi auto, arī kravas. medicīnā, bankās, tiesās darbosies vieni kompjūteri. cilvēki būs lieki. lieki kļūs simtiem miljonu arī tajās it kā labklājīgajās rietumeiropas zemēs uz kurieni ši kolonija visu laiku exportē savu nevajadzīgo lēto datbaspēku. Būs interesanti! silti iesaku atrast kādu siltu zemi, kurā nevar nosalt un jūru, kurā ir aļģes un glīemeži, iemācīties kādu zivi noķert un atrodiet kādu alu, kur nakti pārlaist. Pie tam to dariet jau laicīgi- jo konkurence ar laku tikai pieaugs... Kanāriju salas ir piemērota vieta...
#4 purvaputns 2017-05-01 08:05
un ,kam nepietiek naudas un/vai uzņemības evakuēties uz alu Kanārijos, tiem iesaku Latvijas laukos vai vēl labāk mežos( ja vēl nav nocirsti) noiet pagrīdē- uzbūvēt zem zemes bunkuru- tas labi izolē no sala, salikt tur krāsnis, lai siltums ziemā, iegādāties kazu- būs piens untrušus un/vai jūrascčiņas(tos var ēst!)un ar to kopā mēgināt dzīvot. nekādā gadījumā nerādieties varturiem acīs, izsvītrojieties no visiem reģistriem! neko legāli neigādājieties- ne zemi, ne auto, jo to visu apliks ar nesamaksājamiem nodokļiem. Te ies uz izdzīvošanu! un tikai stiprākais,viltīgākais un gudrakais šajā cīņā saglabāsies! te ir auksts- un tas ir liels traucēklis izdzīvošanai, bet no otras puses- vai gan visiem obligāti jāizdzīvo- visos karos mēdz būt kritušie .un arī šeit nenotiek nekas cits kā varas cīņa ar Tautu- karš.
#5 sebasians 2017-05-01 10:25
tevi lasot, gribās preventīvi pakārties)))
#6 godzilla ivans 2017-05-01 10:27
varbut laikus jau tīties uz Krieviju?
#7 purvaputns 2017-05-01 15:34
arī tas ir variants- pakārties. Bet ir labāki- piem pludmale+ ala Kanārijos....
uz Krieviju lai tinas tie, kas nezina kur ir labāk! un tie, kas valodiņas neprot. both cases ain't relevant for me!
#8 kokars 2017-05-01 16:59
piedod, Kanaŗijās ir dzīvots.Un bads tur pienāks ātrāk nekā Rīgā..

You have no rights to post comments

Web Analytics