Aģentūra LETA- Zīle: Putina mērķis ir radīt eroziju visās Eiropas institūcijās

Francijas prezidenta amata kandidātes Marinas Lepēnas uzvaras gadījumā, visticamāk, attiecībās starp Eiropas valstīm un institūcijām radīsies vēl vairāk problēmu, kas ir Krievijas prezidenta Vladimira Putina mērķis - radīt eroziju visās Eiropas institūcijās, aģentūrai LETA norāda Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Roberts Zīle (VL-TB/LNNK)

REDAKCIJA.

Varētu jau ,protams,nenovaldīties un sākt sacerēt kalambūrus par zīli, TB,LNNK , smadzenēm , ja vien tie nebūtu pavisam nesavienojami jēdzieni. Vērojot TB/VL/ LNNK aktivitātes, joprojām brīnos, kā viņi spēj noturēties vertikāli, no pirmās reizes ietrāpīt durvju ailē un atcerēties pamatburtus latīņu alfabētā. Turklāt pilnīgi mistiskā veidā tas viss savietojās ar bezierunu ticību Putina visvarenībai- katrs "Vienotās Krievijas" gauleiters varētu būt lepns. Jautājums par smadzenēm , kā Jūs saprotiet, šeit ir lieks- ja to nav tautas masu pārstāvjiem, tad arī viņu elektorātam tās nav vajadzigas.

Putin Allmighty sākumā sabendēja Amerikas vēlēšanas, personīgi ietekmējot katru fermeri Aijovas štatā, sarīkoja apvērsumu Turcijā, cēla Hilarijas klimaktēriskā drudža temperatūru līdz līmenim, kad večai vispār izšāva korķus, tad ar lepni paceltu galvu devās uz Franciju un sakūdija vietējo elektorātu pret globālistiem..

Nabaga Zīle nesaprot, ka viņa novērotie procesi ir daudz vērienīgāki- erozija jau gadiem notiek visās Eiropas un ASV globālajās institūcijās un tieši šī erozija un rīcībnespēja ir iemesls, kāpēc rodas antiglobālisti un nacionālisti, kuri mēģina norobežoties no kolektīvā neprāta un glābties vienatnē.

Ja Zīles kungs kaut reizi būtu nolaidies uz zemes un painteresējies par LV iedzivotāju nesafrizētu virtuves viedokli, tad sev par lielu izbrīnu uzzinātu, ka arī Latvijā vairums jau sen neatbalsta ES un tie, kas atbalsta, to dara tikai sava plānā rieciena saglabāšanas dēļ.

Kopsavilkumā atgādināsim krīzes īstos cēloņus- globālistu finansu oligarhijas uzvaras gājiena rezultātā pasaulē tiek iznīcinātas nacionālās valstis, pārņemtas to valdības, formēta jauna, absolūti necilvēcīga pasaules kārtība, kurā valdīs pārnacionālās korporācijas. Bībelē šis keiss ir aprakstīts kā Antikrista atnākšana. Katrs , kurš šajā globālajā sadursmē nostājas nacionālo valstu pusē- Le Pena, Irāna, Ķīna vai Putins- ir mūsu sabiedrotais.

Bet aitas ādās tērpušies Briseles "auseklīši"ir padevīgi globālistu kalpi, kuriem ar Latvijas interesēm nav nekā pat attāli kopīga un tie  ir jātur tālāk no jebkādas iespējas ietekmēt Latvijas iedzivotāju prātus, kuri jau tāpat sen nav izcili.. Būtu labi, ja arī visi Latvijas kristieši saprastu, ka esošā Koalīcija kopš pirmās dienas ir Melu Tēva pakļautībā un viņu izpratne rezultētos arī balsojumos!

Komentāri  

#1 godzilla ivans 2017-05-06 05:19
Melu Tēvs ir Pabriks?
#2 purvaputns 2017-05-06 09:18
Nē . fabriks ir tik sīks un nožēlojami meievērojams puteklis. Melu Tēvs sēž fakingtonas līkdeguņu bankā. un stūrē visu visās''demokrātiskajās'' Rietumu'' zemēs. Bez izņēmuma.
#3 purvaputns 2017-05-06 09:21
putina mērķis ir kaut cik vismaz mēģināt saglābt savu valsti. Un , lai Dievs dotu mums tādu vadoni kā ir Vova Krieviem!
#4 valdis 2017-05-06 16:25
Tas tiesa.Bet te no svara valstiskuma prakse un valstsvīra domāšana..Viņi ir trenējušies 1000 gadu...
#5 purvaputns 2017-05-06 16:32
arī taisnība. Krievi ir Imperskij narod. viņiem ir bijusi impērija. te nav nekā ! vergi ir un paliek vergi. tie tik meklē vienu- kam izkalpoties..... un tieši tā ir
sis teritorijas traģēdija. Uzsveru vārdu- teritorija.
#6 Viedais 2017-05-06 17:10
Vergs, kas ir vergs savā dvēselē, nesapņo par brīvību, viņš sapņo ... par saviem vergiem!

You have no rights to post comments

Web Analytics