Izskatās, ka neviens!

Pēdējās dienās novērojam dažādus faktus, kas rosina jautājumus par to, kas notiek valstī, kur skatās KNAB un SAB?

Kur skatās Valsts Policija, apmēram ir skaidrs- visas kameras bija vērstas uz laukumu pie Origo un nebija neviena, kas laicīgi atnāca un savāca satrakojušās minoritātes, kuras  nespēja paciesties līdz 9. jūnijam.

Kur skatās SAB? Mozaīkas mājas lapā ir kaudze lielisku sponsoru, Nīderlandes, Zviedrijas un Somijas vēstniecības, Amnesty International (!!!) un kaudze ar vācu nodibinājumiem. Tātad klaja svešas ideoloģijas sponsorēšana, materiālas palīdzības saņemšana no ārzemēm? Kā labā? Latvijai ir problēmas ar pārapdzīvotību? Pārāk liela dzimstība? Nav jābūt pārāk inteliģentam, lai saprastu, ka par svešu naudu notiek Latvijai naidīgas un valsts drošībai bīstamas ideoloģijas atbalstīšana. Cienījamais SAB, informēju, ka homoseksuālistiem nezimst bērni, kuri aizsargās valsti un tautu!

Viņi adoptē bērnus un izaudzina tos par sev līdzīgiem! Tas nav Latvijas valsts interesēs! Ja esošā likumdošana Jums traucē cīnīties ar organizācijām, kuras tiek finansētas no ārzemēm- runājiet ar likumdevējiem!

Cienijamais KNAB! Lūdzu , tieciet galā ar minoritāšu lobijiem Latvijas Radio un Televīzijā. Es nevēlos skatīties TV Panorāmā sižetus par to, kā Artis Pabriks pamet vienu minoritāšu nodibinājumu , lai cēli pievienotos citam.. Es nevēlos apmaksāt šadus politisku sižetus Valsts televīzijā un kategoriski pret to iebilstu! Es nevēlos Latvijas Radio klausīties sižetus par praidu.. 97% iedzīvotāju ir kategoriski PRET! Mēs labi saprotam, ka mūsdienu demokrātija ir fikcija, bet elementāro kaunu prast tomēr vajag. It īpaši, priekšvēlēšanu periodā.

Komentāri  

#1 purvaputns 2018-06-08 06:41
es arī nevēlos. Ne latatejas TV ne Radio, ne pressi. Vēmiens man no šitejienes mēdijiem nāk. Un es neklausos , neskatos un nelasu.
vēl vairāk- man šitās kolonijas liktenis ir vienaldzīgs. Nē, ne gluži- es gaidu viņas galu. gan jau tad tiksim arī galā ar perversajiem un viņu draugiem!
#2 purvaputns 2018-06-11 09:38
Ilgtspēja!!! jā tā ilgs līdz 2020. gadam. Tad arī šitā karikatūra beigsies.
#3 austrums 2018-06-21 09:39
Ka SABs nestrādā TUTAS labā bija skaidrs no J. Kažociņa un tagad no Maizīša laikiem. Visur apakšā ārvalstu nauda un intereses....

You have no rights to post comments

Web Analytics