Irāna pastāv, nevienu nepaverdzinot un nevienam nevergojot.

Šis vienkāršais komentārs atskanēja no Irānas oficiozu mutes, kuri savaldīgi mēģināja izskaidrot savu pozīciju preses pārstāvjiem, kuri jau vairākas dienas vēro notikumu attīstību Irānā. Visas pazīmes liecina, ka tur tiek pielietots klasiskais oranžo revolūciju scenārijs- apelācija pie reāli eksistējošām problemām, tādām kā bezdarbs un sociālā nevienlīdzība, kas pāriet vardarbībā, ko vada, ievirza un organizē sen iefiltrēti speciālisti.

Tikai jau šodien skaidrs, ka Irānas vadība un tiesībsargājošie orgāni sen tam bija gatavi un nekāds maidans tur nesanāks. Darbojas profesionāls vadības centrs, kas vietām atslēdz Internetu, lai traucētu nemiernieku komunikāciju, tāpat arī pastāv provaldības pilsoniskie grupējumi, kas skaidri apzinās "oranžo revolūciju" sekas un ir gatavi uz radikāliem pasākumiem, lai salabātu kārtību valstī..

Kāpēc tas notiek šobrīd un kas aiz tā stāv?

Trampa un eiropeīdu liekulīgie paziņojumi , aizstāvot  "protestantus", viennozīmīgi ļauj saprast, ka iedarbināta "oranžā mašīna".. Saprotams, ka Netanjahu un Mossad nekad nesamierināsies ar Hezbollah pozīciju nostiprināšanos Libānā un Irānas ietekmes zonas izplēšanos līdz Vidusjūrai..

Savukārt Tramps nevēlās gaidīt, kamēr viņu palūgs izvākt savu karaspēku no Sīrijas , kur tas atrodas bez ANO sankcijas, bet Izraēla nespēj samierināties ar Asada palikšanu pie varas un kara rezultātiem, kurus tā labprāt pārskatītu, vēlams gan, ar svešām rokām..

Un tātad, šie "neapmierinātie" ir militāri jaudīgi, bagāti un ietekmīgi, ar bagātīgu pieredzi hibrīdkarā un terora aktu organizēšanā, tāpēc var sagaidīt, ka viņi karāsies Irānas kaklā kā hiēnas pie bifeļa, kamēr nepanāks savu vai nesapratīs, ka pasākuma turpināšana ir neproduktīva.

Iespējamie negatīvie scenāriji- protestu līmenis kļūst tik augsts, ka tiek "atsaldēti" augsta līmeņa Mossad cilvēki Irānas vadībā, sākās šķelšanās armijā un tiesībsargājošajos orgānos, radot ilūziju mēdijiem par "revolūcijas" uzvaru, savukārt šķeltnieki lūdz "brālīgo" palīdzību no Irākas, kur izmitināts jaudīgs ASV kontingents..Un nekavējoties to saņem. Irāna pārstāj eksistēt kā priekšpēdējā neatkarīgā valsts pasaulē, tās banku pārņem PCB , FRS un SVF..

Iespējamais pozitīvais scenārijs- situāciju izdodās stabilizēt, pielietojot stingru pasākumu kompleksu, jo Irānai nav nevienam jāatskaitās, tā tik un tā ir melnā avs demokrātijas lauciņā. Irāna var cerēt uz visa reģīona šīitu un alavītu atbalstu, jo ASV, Izraēlas un Sauda Arābijas ass uzvara reģionā nozīmētu kara un haosa nebeidzamu turpinājumu reģionā.

Situācijai asumu turklāt piedod fakts, ka sabiedroto Koalīcija ir cietusi smagu morālu sagrāvi Sīrijā, kur 3 gadu laikā neizdevās panākt Asada varas krišanu un Sīrijas sadalīšanu. Neveiksme ar Irānu nozīmētu ļoti nopietnus reputācijas zaudējumus, kurus pēc fiasko Sīrijā ASV vairs nevar atļauties. Tātad jāpieņem, ka situācija Irānā izmisīgi tiks šūpota līdz galam un pilna atbildība par tur iniciētajiem nemieriem gulstas uz virsvalstiskajām struktūrām un to instrumentiem CIP un Mossad, kā arī uz ASV un Izraēlu.

Visvaldis Lejiņš speciāli TV.Riga.com vairāk informācijas- www.sana.sy

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2018-01-02 22:52
tieši tā !kārtējais ASV līkdeguņu Regime Change mēģinājums. Trups un galvenais jūds jau runā par mīlestību uz irānas people.... Mīl taisni tāpat kā mūs un ukraiņus- mīl iedzīt nabadzībā un pakļaut verdzībai. redzēs vai arī šoreiz izdosies dziesmotā ''revolūcija'' un ''baltijas ceļi''? ar visam tam sekojošo.
#2 kurbads 2018-01-04 08:57
vienmeŗ labak ir ierullēt asfaltā 100 mērgļus, nekā ievilkt valsti pilsoņkarā par prieku klintonītiem..Ko irāņi izdarīs ar garantiju..
#3 purvaputns 2018-01-04 09:06
ceru, ka Irāņi nolikvidēs savus tautas ienaidniekus un iesūtītos ASV spiegus un diversantus.
#4 purvaputns 2018-01-05 09:35
Moderator, Paldies , ka novāci to idiotu spamu! Tā turpināt!

You have no rights to post comments

Web Analytics