Redakcija

Nav noslēpums, ka pēc Otrā pasaules kara Eiropā īpaša rūpīgi tika uzraudzīta Vācija un tajā realizēta īpaša garīgās kastrācijas programma, kas

paredzēja katrā vācietī iedzīt tādu devu kompleksu un vēsturiskās vainas sajūtas, lai piebeigtu šo tautu kā ģeopolitisko konkurentu uz visiem laikiem..Vācieši jutās atbildīgi par visu- par Hitleru, par ebreju mocīšanu, par rasismu, vides piesārņošanu utt..Ar šo sindromu ari izskaidrojama ļaušanās politkorektuma neprātam, kas aizliedz saukt lietas to īstajos vārdos.Kad vācieši sāks mosties? Drīz būs par vēlu. Angelas 4. termiņš ir arī sava veida diagnoze Vācijai- Austrumvācija 90% balsoja par AfD, jo uzskatīja šo partiju par vienīgo glābiņu no multikulti katastrofas, bet Rietumu daļa , kuru smadzenes tikušas skalotas par 40 gadiem, jau nesaprot, ko darīt..

Lasītājs Purvaputns mums pārtulkojis vācu skolotajas-disidentes vēstuli Angelai Merkelei.

 Hamburgas skolotājas, 3 bērnu mātes Petras Paulsen atklātā vēstule kanclera v.i. Dr. Angela Merkel

Hamburg, 26. Februar 2018

Temats: vēsturiski vienreizējais eksperiments

Ļoti godātā Bundeskanzlera v.i.Merkele,

''..Tas , ka mēs esam uzdrošinājušies vēsturiski vienreizēju eksperimentu- monoteisku,monokulturālu,demokrātisku sabiedrību pārvērst multietniskā.Tas var izdoties,es ticu, ka tas izdosies,bet tas dabiski izsauc arī daudzus noliegumus.''

Tie ir politikas zinātnieka Yascha (latv. Jaša!!!)Mounk no Hārvardas vārdi intervijā Vācijas TV 1. kanāla ARD ziņu raidījumā ''Tagesthemen'' 20.02.2018. ar moderatori Caren Miosga.

Es nespēju noticēt savām ausīm un man vajadzēja raidījumu noteikti apskatīt vēlreiz.

ARD mediatēkā bija tikai banneris-''Šo video nav iespējams apskatīt, lūdzam izrādīt sapratni''. Atradu to Youtubē,un nē- es nebiju pārklausījusies! Mounka kungs tiešām runāja par vēsturiski vienreizēju esperimentu sakarā ar ''Migrācijas krīzi''!

Eksperiments ar šeit dzīvojošajiem cilvēkiem!

No Miosgas kundzes netika šim Jašam uzdots neviens jautājums sakarā ar šo izteicienu Vācijas piespiedu veidā finansētajā (Purvaputna paskaidrojums- Vācija ir tik ''demokrātiska''''valsts'', ka piespiež Vācijas iedzīvotājus savu melu propogandu valstiskajā TV vēl arī pašiem apmaksāt! Katrai mājsaimniecībai ir jāmaksā mēnesī 18,50 EUR par to, ka valstiskā propoganda viņiem skalo smadzenes nepārtraukti! Neatkarīgi no tā ,vai mājsaimniecībai ir vai nav TV un/vai radioaparāts!!! Par nemaksāšanu cilvēki tiek pat likti cietumā!)valdošas sistēmas TV un arī meinstrīma mēdijos nebija neviena sašutuma. Vienīgi brīvajos mēdijos par to tika rakstīts.

Varētu domāt,ka Mounka kungs, kurš Hārvardas universitātē politisko teoriju māca, ''Tagesthemen'' raidījumā pārteicās. Interesanati, ka viņš, šis pats Mounk intervijā Žurnālam Spiegel Nr40/2015 no 26.09.2015, tātad no tā brīža,kad ''bēgļu'' krīze tā riktīgi tikai uzņēma apgriezienus ,teica sekojošo:''te notiek kaut kas vairāk kā īsa, svešajiem draudzīga vasaras pasaciņa.Rietumeiropā notiek eksperiments, kas migrācijas vēsturē ir vienreizīgs:Valstis,kas sevi definē kā monoteiisku, monokulturālu monoreliģiozu nāciju valstis,būs spiestas savu identitāti mainīt. Mēs nezinām vai tas funkcionēs. Mēs zinām tikai , ka tam būs jāfunkcionē.''

Merkeles kundze, Jūs noteikti vēl atceraties īso profesora Dr. Thomas Rödel uzstāšanos Frauenhof institūta atklāšanas laikā Hallē 2016. gada januārī.,kad viņš pārtrauca jūsu uzstāsanos paceļot plakātu ,kurā bija rakstīts''Nekādus eksperimentus, CDU'' par ko tika no zāles izraidīts.Sakiet, kas notiksies, ja šis eksperiments uz cilvēkiem neizdosies?

Vai suverēns- Tauta tika apjautāta, va tā šādu eksperimentu uz savas ādas vēlas?

Jau Nikolā Sarkozī tika runājis par mērķi- rasu samaisīšana, un arī EK viceprezidents Frans Timmermans runāja par nepieciešamību paātrināt multikulturālo daudzveidību un monokulturālo valstu iznīcināšanu.

Kāds tad ir galamērķis?

Jums kā Kudenhova- Kallergi Balvas laureātei mainstrīma mēdiji piedēvē spēju domāt no lietu beigām. Kas tad ir šajā gadījumā mērķis- beigas? Vai tā ir Sarkozī, Mounka , Kudenhova- Kallergī un Timmermans paredzētā multietniskā demokrātija komplektā ar rasu samaisīšanas rezultātā iegūto eirāziski- negroiīdo nākotnes rassi?

Un kā tad ir ar tiesiskas valsts iznīcināšanu Vācijā,ar immigrantu- noziedznieku nesodāmību,seksuālajiem noziegumiem pret sievietēm un daudz ko citu,ko veic gan vietējie imigrantu aizstāvji ,gan jaunatvestie imigranti?To visu apraksta ASV globalizācijas ideologs Thomas P.M. Barnett savās grāmatās ''Ceļs uz pasaules diktatūru'' un ''Scenārijs 3. Pasaules karam''.

Uz NATO noziedzīgo lomu Vidējos Austrumos un ASV vadošo lomu tajos es jau jums norādīju savā iepriekšējā atklātajā vēstulē no 2017. gada 23 maija. ( uz šo vēstuli Petra Paulsen vēl joprojām nav saņēmusi nekādu atbildi!!)

Kas šeit par velna spēli tiek spēlēta?

Kāda nelietīga, velnišķa spēle te tiek spēlēta? Cilvēki tiek ar NATO palīdzību un vācu ieročiem no savas dzimtenes izdzīti, dodas bīstamajā ceļā pāri Vidusjūrai un Vācijas vietējie iedzīvotāji tiek piespiesti ''brīvprātīgi'' nodarboties kā bēgļu izpalīgi un savu identitāti mainīt.

''Es uzdodu sev jautājumu- cik ilgi vēl Vācu sbiedrība to bez milzīgiem satricinājumiem pacietīs? ''Jautā bijušais BND šefs August Hanning avīzē '' WELT'' no 31.12.2017 (BND- Vācijas Čeka)Jā, Merkeles kundze, ne tikai Hanninga kungs to jautā, bet arī ļoti daudzi citi cilvēki.

Vai jūs spējat saprast kāda ir sajūta , ja vidusskolnieks pēc pilnīgi normālas bioloģijas stundas pienāk pie skolotāja un saka, ka mēs drīz Vācijā atradīsimies pilsoņkara apstākļos? Vai varat stādīties priekšā kā jūtas imigrantu bērni, kas Vācijā ir dzimuši, kad vācu bērni viņus ignorē un noraida aizvien biežāk?

Vai spējat iejusties to cilvēku ādā, kas Vācijā garus gadus tiek neskaidrā ''paciesto''(Duldung) statusā turēti,bet nespēj tādēļ plānot savu nākotni? Vai uzskatāt ,ka tas ir lieliski, ka musulmāņu ticības skolniece tiek varmācīgi izprecināta?

Merkeles kundze, vai jūs pieņemat , ka pilsoņkara apstākļi ir normāli?

Pieņemu, ka kā jau bezbērnu radījumam jums mātes rūpes nav izprotamas.Tādēl es iesaku jums izlasīt bestselleri''Deutschland außer Rand und Band.''( ''Bezpriģels Vācijā'')palasot šo grāmatu jūs iepazīsieties ar patiesajiem apstākļiem šodienas Vācijā.Pie citiem apstākļiem es šo savu grāmatu Jums labprāt nosūtītu, bet pieņemu,ka Jūs neesat pat izlasījusi Sebatina James grāmatu''Šaria Vācijā'', ko jums Vera Lengsfeld 2015 . gada 3. oktobrī pasniedza.( Vera Lengsfeld ir ievērojama sabiedriska aktīviste, kas par brīvību cīnījās jau DDR laikos. Paskaidojums mans)

Vēl pēdējais jautājums: vai jūs mierīgi pieļaujat ar savu''Tāpat tik vien tālāk'' politiku pilsoņkara apstākļus Vācijā kā tie tikuši no bijušā CIA( Centrālā Izlūkošanas Pārvalde.ASV)šefa V. Hayden avīzē ''Washington Post'''Pilsoņkarš Eiropas valstīs'' 2008. gada 1.maijā aprakstīti.

Ar draudzīgiem sveicieniem

Petra Paulsen

 

Post scriptum.

Kāpēc tik jaudīgs trieciens tieši pa Vāciju? Tāpēc , ka tā joprojām ir spēcīgākā Eiropas valsts, kura spēj mainīt kursu, realizēt nacionālu politiku, ja plašas iedzīvotāju masas sajutīs globalizācijas briesmas..Bet , ja šīs valsts iedzivotāji sastāvēs no dažādu rasu un reliģiju bēgļiem, iebaidītiem un dezorientētiem transgenderiem, sabiedrības šūniņa vairs nebūs tradicionālā ģimene, tad tiek iegūta amorfa , viegli manipulējama masa, ko ļoti viegli pārvaldīt un protesta potenciāls lidzvērtīgs nullei..

Pati migrantu iekļūšana Eiropā ir absurda- pret robežpārkāpējiem klasiski tiek lietoti ieroči, tā ir ābeces patiesība.. Ja ES nemīkstinātu situāciju Grieķijā un Itālijā , tad šīs valstis atkal atcerētos Kaddafi laiku praksi, kad Vidusjūras robežsargi, acis nemirķšinot, gremdēja migrantu laivas..To nenācās darīt daudz un bieži- visi ātri saprata, ka jūras ceļš ved tikai krabju vēderos..Un to nāksies darīt atkal- Eiropa nevar uzņemt pie sevis visu Āfriku..Kamēr pie stūres ir Merkele, Austrumeiropas valstīm būtu jāpadomā par kopīgu sienu, kas to pasargātu no prātā sajukušās vecās Eiropas un tās infekciju- migrantiem.

 

 

 

 

 

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2018-03-15 10:58
nu paldies!
Bet kāpēc nav ''Ļova, čo Ļova''? Jums arī bail? Tāpat kā vairumam ASV okupācijas zonas BRD iedzīvotāju?
Wir Baltendeutsche sind anders.....
#2 kurbads 2018-03-15 16:21
Nē, mums bail nav ne no kā))

You have no rights to post comments

Web Analytics