Patērētājs mūsdienu pasaulē ir kā zivs makšķernieku apsēstā dīķī- pie deguna karājās simtiem āķu..Uz katra- labākais piedāvājums!

Šo izdzīvošanas mākslas rakstu sēriju sāksim ar maizi- mūsu galveno un mīļāko produktu. Tiesa, intuitīvi jūtam, ka  maize vairs nav tā un tāpēc tik daudz nepatērējam. Lai gan piedāvājums ir milzīgs un kārdinošs, tomer jāapzinās, ka godprātīgo ražotāju vairs tikpat kā nav. Turklāt prakstiski visus mūsu ražotājus pārpirkuši ārzemnieki, kurus grūti turēt aizdomās par liekām ŗūpēm par mūsu veselību..

Un tātad, kas gan vainas mūsdienu maizei?

1. Tradicionalā ierauga vietā stājies rūpnieciskais jeb termofilais raugs. Apcepiet uz pannas sausiņus, saberziet, izkaltējiet un iemetiet pēc nedēļas siltā cukurūdenī- tas būs sarūdzis īsā laikā. Rupnieciskais raugs neiznīkst un nepārstrādājās, tas turpina darboties mūsu ķermenī, bieži vien radot arī onkoloģiskas problēmas.

Izeja- pirkt maizi bez rauga.

2. Milti, no kuriem cep maizi, ir attīrīti no visa, kas bijis dabīgs un veselīgs.Šādu miltu lietošana tikai bloķē Jūsu imūno sistēmu. Bērniem regulāri pirktās saldās bulciņas var kļūt par nopietnu problēmu avotu.

Parūpējaties, lai bērni nelieto balto miltu izstrādājumus un standartmaizi- daudz ietaupīsiet pie ārstiem.

3. Maize satur daudz piemaisījumu, kas vajadzīgi lielražošanas nodrošināšanai- piemēram, Amerikā maizes sastāvā ietilpst arī dažas visnotaļ dīvainas ķimikālijas, kas , izrādās, domātas, lai mīklas masa neliptu pie maisītāja lāpstiņām))) Un tad dažas citas, lai nekalst...

Saprātīgs risinājums būtu savas maizes cepšana mājās, kas ir samērā populāra, bet atgādinām , ka milti jāizvēlās ar prātu, ideāli būtu , ja tos piegadātu godīgs zemnieks. Katrā ziņā tieši maize būtu pirmais produkts, ar ko sākt lielveikalu boikotēšanas programmu, pērkot ķēdes veikalos tur esošo nelielo LV ražotāju produkciju un izvairoties no lielajiem brendiem. Tas gan nav pārāk lēti, tapēc kā saprātīga alternatīva Rīgas centra iedzīvotājiem varētu būt mazā ceptuvīte ar dzelteno izkārtni  uz Brīvības gatves pretī Teikas namiem - tur var nopirkt dažādu maizi no veselīgiem miltiem bez rauga un pat bez cukura...Un ir arī akcijas, kas šo izcilo produktu izlīdzina cenā ar parastu veikala produkciju.

Un galvenā atziņa- ne viss, kas izskatās ēdams, tāds arī ir..Kopš 1991. gada vairs nepastāv iedzivotāju apgāde ar pārtiku, bet tikai pārtikas industrija kā bizness, kur galapatērētājs ir tikai maksātājs. Tāpēc esiet modri- globālistu lielražotājam jūs esat tikai nākošais Lielās Farmas pacients.

http://poleznogotovim.ru/vred-droshevogo-xleba-ili-xlebnui-genozid/

You have no rights to post comments

Web Analytics