Attēlā- Kung fu meistars ar savām ģenitālijām izkustina 13 tonnas smagu autobusu

LETA- Šovasar Aizsardzības ministrija plāno izsludināt lielāko iepirkumu Latvijas armijas vēsturē. Runa ir par smagajiem auto, ar kuriem pārvietot bruņutehniku un karavīrus. Konkursa summa turpmākajiem 10 gadiem varētu būt 200 miljoni eiro, svētdienas vakarā vēsta raidījums «Nekā Personīga».

 Atbilstošus nelielu armijas vienību un tehnikas pārvietošanas auto HAMVI ražo ASV rūpnīcā «AM General». Turpat arī civilām vajadzībām domātos «Hammerus». Šogad ASV valdība uzdāvinājusi 44 HAMVI auto Bosnijai. Savukārt pērnā gada augustā parakstījusi līgumu par 1600 auto iegādi Afganistānas armijai un policijai. Līgums summa ir 356 miljoni dolāru. No tā izriet, ka ASV valdība vienu auto pērk par aptuveni 213 000 dolāru.

Koncerns «AM General» un ASV vēstniecības darbinieki jau ilgāku laiku ir risinājuši sarunas ar Aizsardzības ministriju, ka HAMVI pirks arī Latvija. Vienojušies par cenām. Taču pēkšņi Aizsardzības ministrija sarunas pārtraukusi, jo rīkošot konkursu.

Šis iepirkums amerikāņiem ir tik svarīgs, ka ASV vēstniece ir bijusi vizītē pie Saeimas NDK priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas, citiem Saeimas deputātiem, kā arī pie aizsardzības ministra. Vasarā plānota Mičiganas gubernatora vizīte Latvijā, būs arī vairāki ASV senatori.

REDAKCIJA.

Mēs saprotam, ka šis iepirkums ir ļoti svarīgs amerikāņiem, bet mums vairāk rūp Latvijas puses intereses šajā darījumā. Papētot reitingu līderus armijas kravas auto tirgu visurgājēju segmentā , nācās secināt , ka amerikāņu starpniekfirmas sekmīgi tirgo KAMAZ 5350 Mustang, kuru oriģinalā cena Krievijā ir apmēram 35 000 USD gabalā. Pat ierēķinot visus otkatus un politkorektuma vārdā izmantojot Rietumu  starpniekus, tur nekādi nesanāks 200 000 USD gabalā. Cits jautājums, ko tādu pārvadās šīs kravas mašīnas, ko tās nepārvadā līdz šim?

Vērojot šīs aktivitātes, kļūst skaidrs, kāpēc novārtā atstāta Zemessardze. Viņiem nevajag kazarmu, nevajag transportu.Zemessargi bauda vietējo iedzīvotāju uzticību, pazīst vidi.Viņiem ir nepieciešami tikai strēlnieku un prettanku ieroči, uz kuriem lieli "otkati" nav iespējami. Zemessardze ir lojāla valstij- tos neaizsūtīsi "tīrīt" Pļavniekus vai Bolderāju. Zemessargi ir spējīgi dzīvot mežā un sliktākajā gadījumā nopietni traucēt jebkuru okupācijas pārvaldi- pie Latvijas mežu blīvuma un reljefa pat padarīt to neiespējamu. Bēda tikai faktā, ka vairums zemessargu nemīl nevienu svešu zābaku..

Neapšaubāmi, vajag īstu vīra dūšu, lai plānotu šadus pirkumus 10 gadus uz priekšu, zinot depopulācijas dinamiku, emigrācijas statistiku un to vienkāršo faktu, ka 2020. gadā naudas paliks stipri mazāk.. Jau šobrīd izvēle ir starp medmāsu algām un jaunām haubicēm, kas būs vēlāk? Pretrunas ES dalībnieku vidū jau šodien ir nesamierināmas un skaidrs, ka šai savienībai vairs gara dzīve nav prognozējama.

 

 

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-05-22 07:32
lai tik pērk! jo vairāk izdos, jo ātrāk nolādētajai kolonijai pienāks gals! jo sliktāk- jo labāk!
Par Bārbijsargiem- vai tad te nav jau sen iestājies ''sliktākais gadījums''? Ko tad Barbie Warriors netraucē kolonialo pārvaldi??!!!
#2 purvaputns 2017-05-22 07:37
Ziņas no maniem Amerikāņu draugiem Humvee sakarā. Ja tie ir tie ar GM V8 dīzeļmotoru6.5 litrīgo, tad zināt, ka to ASV sauc Giesel. un tas ir liels ūds! plīst motora galvas. Uz Afganistānu gadus atpakaļ vedā veselām paletēm remonta vajadzībām jaunas galvas... Tā ir Aerikāņu kvalitāte! tas izskaidro arī to kad zinot savu ražojumu kvalitāti, tur tie, kas var atļauties, pērk vācu auro
#3 purvaputns 2017-05-22 07:44
GM Amerikāņi dēvē par Genital Motors....
#4 kurbads 2017-05-22 15:05
un ko teiksi par cenām?
#5 purvaputns 2017-05-22 15:49
Cenas mundras! kamēr visiem tiek otkati, gan te gan tur, tāpēc tās jāuzpūš maximāli!inflated extraorbitaly. nīkuļu ''valsts'' kolonija latateja var atļauties! izrādās, ka-Šogad starptautiskajos tirgos Latvijai vēl būs jāaizņemas vismaz 350 miljoni eiro....
#6 purvaputns 2017-05-22 16:06
nelieši -noziedznieki tik aizņemas, iz -irš par amurukāņu lūžniem , bet % būs jāmaksā visiem nelaimīgajiem, kas te būs palikuši! es pat nerunāju par pamatsummas atmaksu- To šitā kolonija un viņas naseļēņijs defektīvais nebūs spējīgs nekad !!! atmaksāt, un to nodos banksteriem parādu verdzībā!
#7 zemcilveks 2017-05-23 05:57
Nav tik ļauni.defolts vienmēr ir izeja.Var paraut rokas gaisā un padoties Ķīnai. Nomainot ģeoplitisko orbītu , momentā var tikt galā ar parādiem.
#8 purvaputns 2017-05-23 07:24
var. bet vai vajag? cik reizes jau neesam kādam padevušies. Vai labāk teikt- esam kādam nodoti! tad tie bija komūņiji( kas starp citu salīdzinot ar fakingtonas- briseles tandēmu vēl bija labdari!!) tad tikko tika vaļā no tiem, jo padomija sabruka,tā padevās Rietumu kaklakungiem-Tautu iznīcinātājiem.... Vergu nācija.

You have no rights to post comments

Web Analytics