Kāpēc Šadurska kungs gadiem rūpīgi strādā pie izglītības sistēmas kvalitātes pazemināšanas un eksakto priekšmetu izskaušanas?

 Neaptēsta tauta nespēj sevi aizsargāt! Kurš cilvēks skaidrā prātā būtu piekritis , ka šī obligātā iepirkuma komponente parādās un vispār tiek ieviesta?

OIK runā pretī jebkādai loģikai, pat ja to apskata no sociālo darvinistu- neoliberāļu uzskatu viedokļa! Liberāļi apgalvo, ka tirgus visu sakārtos, stiprākais aprīs vajāko, kas lemts nāvei un mēslojumam neoliberālās doktrīnas augšanas stimulēšanai. Nu bet tad, kungi, konkurējiet!!! Uzstādiet vēja un viļņu ģenerātorus, investējot savus netaisnīgi sagrābtos miljonus- un iepludiniet savu elektrību kopējā tīklā par kopēju iepirkuma maksu! Un dariet to ekoloģiski tīri , nevis pārvēršot purvos mazās upes un degradējot vidi.

Daži piemēri no Rietumu pieredzes, lai Jūs, lasītāji, saprastu OIK nozieguma apmērus!

ASV vietējās elektrokompānijas iepērk enerģiju no uzņēmējiem, kas to ražo ar saules baterijām, viļņu stacijām etc..Labprāt iepērk pa reālo tirgus iepirkuma cenu un ne grasi vairāk! Tas ir bizness.

Spānijā ir vēl trakāk- tur vietējā kompānija "Endesa" izsniedz atļaujas enegījas ražošanai absolūti neieinteresēti, process var vilkties gadiem. Cilvēki investē, uzbūvē un tad gadiem gaida, kamēr "Endesa" nolaidīsies no saviem augstumiem, pieslēgs viņus tīklam un sāks iepirkt enerģiju. Turklāt iepirks enerģiju par grašiem, rezervējot sev masīvu peļņu- nav nekādas runas par adekvatām cenām. Ir bijuši gadījumi, kad uzbūvētas saules baterijas vispār nepieslēdz pie tīkla...

Uz šī fona vispār nav saprotams, kādās slimās un caurcaurēm korumpētās smadzenēs varēja dzimt doma par to, ka prece (elektroenerģija) , kura nu nekādi nav deficīta Latvijā, būtu jāpērk par īpaši dārgām cenām. Enerģija ir prece ,ko ražo par tirgus cenu un pārdod. Ja zemnieks nevar savu preci pārdot par tirgus cenu, viņš bankrotē nevis vazājās apkārt ar bisi rokās un zem stobra pārdod savu pienu vai sviestu 3x dārgāk.

Šobrīd mēs runājam par kādiem 1000 uzņēmumiem, kas pamatā pieder "resnajiem runčiem" un korumpantiem, tāpēc nav nekādas vajadzības tos žēlot un puņķoties- OIK ir jāatceļ. Varbūt kāds bankrotēs. Varbūt vairāki.. Anglijas fermās daudz brīvu darbavietu. Šķēles kunga vēja parks ar garantiju turpinās darboties un pēc jaunajiem likumiem atpelnīsies nevis 8 gados, bet 16...Kā tam arī būtu jābūt normālā ilgtermiņa biznesā nevis permanenti parazitējot uz vairākuma rēķina.

 

 

 

 

Komentāri  

#1 soprano 2017-11-08 08:18
Suņa bērni...Ir divas bāzes lietas, kas jāpiegriež- NĪN un OIK..Latvija.lv var parakstīties!
#2 purvaputns 2017-11-08 15:33
soprāno, var parakstīties Un var arī nerakstītoes! Nolādētajā ES kolonijā latatejā no mūsu rakstīšanās un/vai nerakstīšsanās nekas nemainīsies. Mainīsies, kad mēs uztaisīsim ģenerālstreiku . Vai arī nobalsosim ar kājām- prom no šitās elles! cerības pie šitās iebaidītās un nozombētās neizglītotās tautas man ir minimālas. Sliecos uz balsojumu ar kājām.
#3 purvaputns 2017-11-08 15:36
Kāpēc Šadurska kungs gadiem rūpīgi strādā pie izglītības sistēmas kvalitātes pazemināšanas un eksakto priekšmetu izskaušanas?
Tāpēc, ka tāds ir latatejas saimnieku-ASV uzstādījums. Viņi savu tautu tur noladētajā ASV jau ir par staigājošiem idiotiem pārvērtuši! vienā līmenī ar šimpanzi no džungļiem ir vidējais amerikānis. zinu, esmu tur padzīvojis. Skumji tur ir. un te ir tas pats gaidāms, kad apsprāgsim mēs- PSRS skolās izglītību ieguvušā paaudze.
#4 Zin... 2017-11-08 16:10
Jā, jā, neviens vairs nemakam eksaktās zināšanas un sitam ar vāli pa zemi :)

Kad izmirs PSRS paaudzes noteikta daļa, vismaz izzudīs šī dīvainā nostaļģija un vēlme slavināt tos laikus vai pat veidot atkal kaut ko līdzīgu tam neizdevušajam sociālajam un ekonomiskajam eksperimentam, ko sauca par PSRS
#5 Koma 2017-11-09 07:32
Citēju Zin...:
Jā, jā, neviens vairs nemakam eksaktās zināšanas un sitam ar vāli pa zemi :)

Kad izmirs PSRS paaudzes noteikta daļa, vismaz izzudīs šī dīvainā nostaļģija un vēlme slavināt tos laikus vai pat veidot atkal kaut ko līdzīgu tam neizdevušajam sociālajam un ekonomiskajam eksperimentam, ko sauca par PSRS

Ja Tu esi daudz ceļojis un salīdzinājis, tad iespējams esi pamanījis, ka PSRS izglītība rullē..Dumjākais ku ietis ir krutāks par vidusmēra spāni.Es klusēju par skolām Krievijā- tur olimpiādēs mūsējiem na mo darit

You have no rights to post comments

Web Analytics