Peru kreiso posteris- ilustrācija rakstam par autismu un Monsanto ražoto glifosātu.

Mūsu kolēģis un līdzstrādnieks šo tēmu pārbauda uz savas ādas

, tāpēc ar pilnu atbildību varam teikt, ka viss ir zem kontroles. Bez lielveikaliem var lieliski izdzīvot. Jau 20 dienas žurnālists iztiek no graudaugiem, sekojot ķīniešu ārsta ieteikumiem. Šajās 20 dienās beigušies visi tie veselības traucējumi, kas spieda meklēt palīdzību pie netradicionalā ārsta.

Daži ārsta domu graudi, kas ļoti kontrastē ar mums iedzīto propogandu par patēriņa plašuma labumiem..

1) "Cilvēks ir attīstījies gadu tūkstošiem kā graudēdājs, tikai pa retam nācās ēst gaļu. Cilvēks tūkstošiem gadu ir pārticis no ļoti vienmuļas barības un organisms ir iemācījies sintezēt gandrīz visus vajadzīgos vitamīnus. Par ko jūs domājat, rīdami visu pēc kārtas? Ka tas Jums ir vajadzīgs?"

2) "Jūs dzerat par daudz..Pudeļūdeņu kompānijas ir radījušas savu mitoloģiju biznesa dēļ..Dzerat, kad slāpst..Un tikai..

Lai cik dīvaini tas arī neizklausītos- bet tas strādā. Žurnālists - eksperimenta objekts pārtikā lieto tīru ūdeni un augu tējas, zirņus, graudus,griķus un pa retam pārāk sterīlo mannā putru.

Aizdarā- nerafinēta eļļa vai kripatiņa cūkas speķa. Gaļa un cukurs prakstiski netiek lietots.Cukurs aizstāts ar stēvijas sīrupu. Lietota tiek pašcepta maize bez rauga no mazās ceptuves pretī "Teikas namiem", kas arī sastāda krietnu daļu raciona. Pārejas process uz šo barību esot dīvains, bet kolēģis arī pēc izveseļošanās paliks konsekvents graudēdājs, jo samazinājies nepieciešamā miega periods un augušas darbaspējas. Svars mainījies minimāli- 1 kg 20 dienās mīnusā, bet tas esot tikai uz adaptācijas brīdi.

Mēs apsolām viņu rūpīgi novērot un ziņosim par visu interesanto. Katrā ziņā skaidrs, ka globālais bizness ar reklāmas piedāvajumu un pseidozinātniskiem rakstiem formē pieprasījumu un spiež Jūs patērēt ne tikai nevajadzīgas, bet arī kaitīgas lietas. Visu, kas tiešām ir vajadzigs mūsu dzīvei, mēs varam nopirkt no mūsu pašu zemnieka- ir vajadzīga kooperācija un Latvija tiks iztīrīta no lielveikaliem- tiem šeit nav vietas! Sekojiet tēmai- mēs publicēsim drošo ražotāju kontaktus un informāciju par kooperācijas iespējām!

 

You have no rights to post comments

Web Analytics