Valsts noteikti nepieder tiem, kas rej suņu būdās. Tā nepieder arī tiem, uz kuriem rej..

Tie, uz kuriem rej, ir lokāla rakstura nodokļu piedzinēji, kuriem karavānas saimnieki negrib un politkoretktā formā arī nevar maksāt algu..Tā kā jau Rakstos teikts, ka Tev nebūs aizsiet purnu vērsim ,kurš min Tavus graudus, tad arī šo nodokļu administratoru "purni" ir vaļā..Un tautas dusmas tuvredzīgi izraisa tieši šis apstāklis- politelite un siles brālība nopelna 10-20 reižu vairāk nekā vidējais pilsonis.

Un kamēr tauta apkaro politiķus un minioligarhus, karavāna ar īsto naudu iet tālāk.

Kas īsti notiek Eiropā?

90.gados sanāca daudz ceļot, vecajās pārticības valstīs Beļģijā un Holandē vēl apritē bija franki un guldeņi, cilvēki bija turīgi un viens strādājošais ģimenē spēja apgādāt visus. Pēc eiro ieviešanas bija stipri sliktāk, viss bija kļuvis manāmi dārgāks un cilvēki- nervozāki. Par to atcerējos nesen, večiņai tirgū piemetot naudu kāroto ribiņu iegādei. Esmu gana vecs, lai zinātu, ka līdz 1991. gadam viena tāda pensionāre spēja samaksāt īri, nopirkt pārtiku, apģērbu un medikamentus..Šobrīd vientuļš pensionārs izdzīvot praktiski nespēj. Kas ir noticis?

Lai to saprastu, nāksies iet naudas karavānas pēdās. Kā īsti nauda pamet Latviju?

1) Latvijas "elite" ir atteikusies no savām likumīgajām tiesībām emitēt savu naudu un valsts lieto eiro. Tātad šie 5% eirozonas inflācijas tiek izvilkti no Latvijas iedzīvotāju kabatām gada laikā- legāla un pilnīgi neizbēgama ekspluatācija.

2) Latvijas "elite" ir atteikusies sekmēt vietējo ražošanu un valsts dzīvo no importa, iznīcinot vietējos ražotājus un atbalstot ārzemniekus.

Negatīvā eksporta-importa bilance rada naudas aizplūšanu no valsts, bet ES praktizetā bezmuitas tirzniecība ir izdevīga tikai ražojošajām un eksportējošajām lielvalstīm, bet nekādi ne Latvijai. Nauda pamet valsti arī caur lielveikalu ķēdēm, kuras pieder ārzemniekiem, jo valdība nav gribējusi saglabāt sīkos tirgotājus, nosakot tiem draudzigas nodokļu likmes.

3) Latvijas "elite" ir nodevusi Latvijas Banku un finansu sistēmu Federālo Rezervju Sistēmas un SVF banksteru rokās..Savukārt privātais banku bizness nonācis skandināvu žurku priekškājās un neviens Latvijas iedzīvotājs nespēj veikt pārskaitījumu vai nopirkt Narvesen hotdogu, nenomaksājot procentu par darījuma apkalpošanu.

Savukārt Starptautiskais Valūtas Fonds ir meistars parādu radīšanā uz līdzenas vietas- šobrīd, startējot no nulles līmeņa parāda 1991. gadā, Latvijas parāds ir tuvu 10 miljardiem un tikai parāda apkalpošana maksā 1 miljonu eiro dienā...Kā lai šeit iztiek bez NĪN celšanas??)) Kas notiek tad, kad Jūs izliek no vienīgā mājokļa? 20% aiziet tiesu izpildītāju šakāļu vēderos, bet atlikušais- Volstrīta bandītiem no SVF..Valsts ir parādā...

4) Garantētā oga uz tortes- bruņošanās. Starptautiskie "uzmetēji" un "izsitēji" ir sapratuši, ka bailes arī ir laba prece. Tāpēc nolikta norma- 2% armijai no budžeta jāiestāda buratino lauciņā, gaidot , kamēr tur uzdīgs drošība. Tāpēc pat poļiem liek pirkt raķetes , baidot ar ZK, bet par bāleliņiem šajā kontekstā pat runāt negribās, pārāk gauža aina, turklāt jau arī pietiekami aprakstīta.

5) "Cikliskās" kapitālisma krīzes jeb bulšita anatomija.Kopš pastāv FRS- visas krīzes ir mākslīgi veidotas un vadītas. Pat Lielā Depresija nesākās no fondu biržas krīzes, kurā sākotneji cieta pāris nenozīmīgu kompāniju. Krīzes sākās tad, kad Volstrīta iciki no aprites sāk izņemt skaidru naudu, tās pietrūkst..Tāpēc cilvēki nespēj atdot kredītus un zaudē īpašumus..Pēc Lielās Depresijas smagi cieta vidusslānis, bagātie palika bagātāki, bet nabagie- nabagāki..Atgādināt 2008-2009. gadu jeb tāpat viss skaidrs?

Un tātad, kam pieder valsts?

1) Tiem , kas drukā naudu šai valstij un paņem savu senjorāžas procentu- apmēram 5% gadā

2) Tiem, pie kuriem stradā šīs valsts čaklākie iedzivotāji, radot miljardiem eiro lielu pievienoto vērtību gadā, paralēli uzturot šo mītnes valstu sociālo sistēmu un infrastruktūru.

3) Tiem, kam pieder vairumtirdzniecības tīkli un bankas, kuras eksportē peļņu uz Rietumiem.

4) Tiem, kas ar kabatas mēdiju palīdzību rada virtuālus draudus, bet paņem pavisam reālus 2% no mūsu budžeta, pa ceļam atmetot grašus vietējiem ieroču iepirkumu menedžeriem.

5) Tiem, kuri ir spējīgi radīt globālu krīzi pēc pasūtījuma- un tāda atkal nāks. Cikliski un tik ilgi, kamēr latviešu rokās nebūs pat zemes pleķīša- meži un reāli aktīvi tiks savākti apmaiņā pret apdrukātiem papīriņiem.

Cik ilgi turpināsies šis frīkšovs? Līdz cēliena beigām nav palicis daudz.Mēs beidzamies. Bet zāles un pretinde ir. Tikai skaidrs , ka kustība šajā virzienā sastaps zvērīgu pretestību gan no vagaru, gan saimnieku puses.

Un tā ir sava nauda. Bezprocentu nauda, kas vēsturiski vairākkārtīgi glābusi depresīvus reģionus un joprojām pastav Džernsijas salā.

Pētiet paši- šīs lietas šadurska skolās un augstskolās nemāca! Šīs dažas stundas izpētes ļaus Jums saprast, kas reāli notiek pasaulē!

Neesiet vergi!

Angliski- https://www.youtube.com/watch?v=LqBOXWxgB00

Krieviski- https://www.youtube.com/watch?v=bD2h1996Hmw

http://economic-definition.com/Currencies/Svobodnye_den_gi_Free_money__eto.html

Angliski- Džernsijas salas ilgstošā pozitīvā pieredze- https://www.youtube.com/watch?v=vy-jmckmMuI

 

 

 

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-12-05 19:17
fakingtonas banku līkdeguņiem.
#2 kurbads 2017-12-06 06:34
Skaidrs, ka mēs to varam ...Ieviesot lokalo naudu paralēli eiro, mēs saglabajam manevra iespejas.Mums paliek maiņas līdzeklis, pat tad , kad līkdeguņi izņem naudu no aprites,
lai radītu krīzi..Digitalajā ērā vēl jo vieglāk to realizēt..Bet..bet..Ne Latvijas Banka to darīs..Viņi to nedrīkst, jo nav Latvijas Valsts institūcija ,bet tiek vadīta no SVF un FRS..Visticamāk, Finansu Ministrijas paspārnē to arī vajag realizēt..
#3 purvaputns 2017-12-06 09:07
mani labu laiku jau nesatrauc jūdu drukāto papīru liktenis. mainu mantu pret mantu, ja iespējams, ja nē, tad pret bitcoinu. to tad arī visur varu paņemt līdzi, nekur nekādu pēdu ne pidi ne vidi, ne latatejas līkdeguņu bankās kuras visus datus denuncē!
#4 purvaputns 2017-12-06 09:09
un vēl. Man arī šo ''valsti''- manu apspiedēju, nevajag! nemaz nevajag! es bez tās dzīvoju labāk kā ar!
#5 Alfreds 2017-12-06 09:14
Когда будет срублено последнее дерево, когда будет отравлена последняя река, когда будет поймана последняя птица - только тогда вы поймете, что деньги нельзя есть.
Indiāņu gudrība

You have no rights to post comments

Web Analytics