Esošie un nākošie valstsvīri jau sacenšās noskaidrojot, kurš ir vairāk vai mazāk vainīgs pie OIK afēras, sola visu vērst par

labu un pat devīgi kompensēt uz Latvenergo rēķina ( pagaidām vēl valsts uzņēmums, kuram pēc šo kungu domām vajadzētu kompensēt privātās kabatās sabāztu naudu).. Jaunpederastu aprindās OIK ir kļuvis par karstu kartupeli, ko viens otram cenšas pamest abi "pīlāri" - Pavļuts un Pūce, ar kuriem sabiedrības spiediena rezultātā visticamāk nodarbosies Ķuzis un Kalnmeijers..

Abstrahējoties no šīm priekšvēlēšanu žurku aktivitātēm, man ir tikai viens vienīgs ļoti konkrēts jautājums- kad no elektrības rēķina pazudīs OIK komponente? Un es nevēlos neko dzirdēt par tiesiskās paļāvības principu, pie kura ķeras saujiņa afēristu.

Tiesiskās paļāvības princips darbojas tad, kad vēlēšanās tauta mēģina kārtējo reizi deleģēt saviem priekštāvjiem  savas tiesības uz godīgu pārvaldi un taisnīgu pārstāvniecību. 1,5 palikušais latviešu miljons paļāvās tiesiski , bet  pussimts ģimenes - OIK  faktiskā labuma guvējas paļāvās uz sen iedibinātām koruptīvām saitēm.. Un vinnēja...

Un tātad, kad tas beigsies?

 

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2018-03-26 08:49
1.Tad, kad šī nolādētā kolonija sabruks.vai
2. kad atvienosim savas mājas no elektrības piegādes,vai
3 kad no šejienes aizmuksim.vai
4.nomirsim.
#2 purvaputns 2018-03-26 08:53
Tiesiskās paļāvības princips- Tas ir tad, kad esmu drošs, ka Tautas ienaidniekus pieliks pie sienas. ar visiem viņu kucēniem!

You have no rights to post comments

Web Analytics