LETA.

"Pēc EM paustā, atvērts dabasgāzes tirgus rada priekšnoteikumus konkurencei starp tirgotājiem,

kas nodrošinās labāku pakalpojuma kvalitāti un lielākas izvēles iespējas visiem dabasgāzes lietotājiem. Dabasgāzes tirgus atvēršana Latvijā palielinās dabasgāzes piegādes drošību un enerģētisko neatkarību nākotnē, kā arī stiprinās Eiropas Savienības vienoto dabasgāzes tirgu."

Šādus murgus var ģenerēt tikai tad, ja atbildīgā ierēdņa alga pārsniedz 5000 eiro mēnesī. Par kādu piegāžu drošību šeit runā, ja visa gāze , arī poļu un vācu, nāk no Krievijas?

Kāda energētiskā neatkarība, ja vācieši bliež augšā Norsdtreem, pastumjot pie malas visus skandināvu bandiniekus? Neatkarība- tas būtu lietuviešu termināls, ko šobrīd būtu lētāk nogremdēt , nekā uzturēt..? Rādās, ka tikai latviešiem ir noslēpums, ka terminālā piegādātā šķidrā gāze ir "liesāka", tas ir, tās ir nepieciešams vairāk tā paša siltumefekta sasniegšanai un tā ir dārgāka..Labs amerikāņu- arābu komercprojekts, kuram nav nekādā sakara ar Lietuvas interesēm.

Atgriežoties pie Latvijas- vērojam! Skatamies uz pirkstiem..Latvenergo sadalīja- rēķini, loģiski, pieauga...tagad sadala LG..Dinamika ir paredzama. Paredzams nav tikai stulbums un iztapība, pildot agonējošas postimpērijas direktīvas..

You have no rights to post comments

Web Analytics