Teorētiski Latvijas Banka pēc 1922. gada Satversmes ir Latvijas tautas īpašums.. Tā darbojas tautas labā. Atskaitās valstij un nav virs tās. Emitē naudu un uzrauga bankas.

Lūk, kas teikts oficiāli:

Latvijas Bankas uzdevumus nosaka Latvijas Republikas likums "Par Latvijas Banku". Svarīgākie valsts centrālās bankas uzdevumi ir:

    noteikt un īstenot monetāro politiku, lai nodrošinātu cenu stabilitāti valstī;
    emitēt nacionālo valūtu;
    veicināt maksājumu sistēmu raitu darbību Latvijas Republikā;
    izsniegt Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā reģistrētajām juridiskajām personām, izņemot kredītiestādes, atļaujas (licences) ārvalstu valūtas pirkšanai un pārdošanai uzņēmējdarbības veidā;
    vākt, reģistrēt un apkopot finanšu un valsts maksājumu bilances datus, kā arī publicēt apkopoto statistisko informāciju;
    pārvaldīt ārējos aktīvus;
    darboties kā valdības finanšu aģentam.

Latvijas Banka, pēc nepieciešamības var būt un var arī nebūt pakļauta valdības vai citu institūciju lēmumiem un rīkojumiem. Tā var būt neatkarīga savu lēmumu pieņemšanā un to praktiskajā īstenošanā. Savu darbību Latvijas Banka finansē no ieņēmumiem, ko, tai pildot savus uzdevumus, dod valūtas un kredīta operācijas.

Latvijas Bankas uzraudzību veic Saeima un tās īpašnieki. Latvijas Bankas saimnieciskās darbības un dokumentu revīziju veic revīzijas komisija, kuras personālsastāvu apstiprina Latvijas Republikas Valsts kontrole.
Latvijas Bankas pamatkapitāls ir 25 miljoni latu.

Un tagad paskatīsimies pa punktiem, kas tad ir noticis ar SVF un FRS banksteru palīdzību neatkarības gados!

LATVIJAS BANKA :

1) Nenosaka un neīsteno monetāro politiku un nenodrošina cenu stabilitāti valstī ( sk. banku krahs un izlaupīšana)

2)  Neemitē nacionalo valūtu , jo tādas vairs nav (praksē nozimē pilnīgu atkarību no banksteru žēlastības un viņu manipulācijām ar valūtu kursiem - sk. 2008.g krīze)

3) Neveicina neko, jo Latvijā saimnieko svešas bankas un peļņu izved. ETC..

Vienīgā nenoliedzamā funkcija- ārējā parāda apkapošana, kurš aug kā uz rauga.

Lūk, šī ir augstākā līmeņa atkarība un reāla okupācija- jautājums, kā tas tika veikts un kāpēc valsts drošības iestādes neko nedarīja, lai Latvijas banka nenonāktu totālā SVF un FRS kontrolē?

Un tagad apkoposim valstu- autsaideru sarakstu, pret ko parasti vēršās "demokrātiskā"  prese, sacerot briesmu stāstus , apzinātus melos un defamācijas kampaņas!

Aiziet- Ķīna, Ziemeļkoreja, Irāna, Venecuēla un...Baltkrievija... Kas ir kopīgs visām šim valstīm? Pareizi, šo valstu Centrālās Bankas kontrolē valdība, nevis banksteri.

Tapēc ir nebeidzamas sankcijas, oranžās revolūcijas un blokādes...

Ko ar mums var izdarīt svešzemju finansisti? Gada laikā atbrīvot teritoriju , nomērdēt mūs badā un visu citu, ko vēlās. Eiro emisija ir viņu rokās ar visām iespējām sarikot jebkura smaguma krīzi, uzpūst jebkādu burbuli...Nosūtīt Latvijas Bankai stingras "rekomendācijas", uzcelt zemes un pārējos nodokļus debesīs un pēc gada mēs atjēgsimies Anglijā , bet LV apdzīvos tikai uzblīduši tiesu izpildītāji. Un diemžēl šis scenārijs arī realizējās. Ja tas nav totāls drauds valsts drošībai, tad nav saprotams, kas ir drauds..

 

 

http://politus.ru/economy/1858-istoriya-borby-chelovechestva-protiv-centralnyh-bankov-sudnogo-kapitala.html

Komentāri  

#1 vèlètàjs parastais.. 2017-05-19 13:52
Valsti var iekarot ar ierochiem un ar paràdiem....:):)
#2 purvaputns 2017-05-19 16:09
valsts asinis ir nacionālā valūta.
valsts sirds ir centrālā banka, kas emitē nacionālo valūtu. kā sauc organismu,kam nav ne asiņu ne sirds? Pareizi- līķis. Latateja( 4. maijā veidojums) ir vanckars- nedzīvi dzimis līķis....
#3 purvaputns 2017-05-19 16:13
un svešzemju finansisti jau ir izdarijuši! tas kas te notiek saucas ceļš uz elli. un nākotne, ja tāda te vispār ir, būs drūma....
#4 kurbads 2017-05-21 09:16
Jautājums tikai par to, cik ilgā laikā iestāsies diskomforts lv ierēdņu slānim? Valsts lēni degradē , ārsti mūk,spečuki mūk..Vēlēsanas diezvai ko mainīs, pārāk Cidaram viss atstrādāts.
#5 purvaputns 2017-05-21 16:57
vēlēšanas nemainīs neko, jo-1. tās viltos. kā vienmēr un
2. pat , ja neviltotu, nav jau neviena,kam ir alternativs attīstības plāns! ir tikai tādi paši fakingtonas marionetes tautiskie kas pakļauti fakingtonas bankām pa tiešo Un sūdu centrs- tiem pašiem banksteriem izkalpojas tikai vēl arī caur Maskavu.... Ierēdņiem sāks palikt gauži kad pārstās ienākt naudiņa ar nodokļiem un Eiropijas ubagdāvanas. Eiropija pārstās maksāt ar 2020. nodokļi beigsies ātrāk. Jo nebūs jau no kā ņemt!!! mēs aizmuksim. Arī es veros- uz kurieni. nav jau vai muksim, ir- kad muksim. Un maksat es jau šodien neko nemaksāju- izņemot nekustamo un kādu degvielas akcīzi+PVN par to. cenšos citu neko ar kvītīm nepirkt. Aiz principa. Es savus ienaidniekus nebarošu! ārsti jau ir projām! tie, kas palikuši ir tādi, ko citur slimnīcai tuvumā nelaiž. ''valsts''- kolonija degradē strauji! Tikai masu apmuļķošanas līdzekļi vēl smadzens jobī tiem, kas tos lasa....

You have no rights to post comments

Web Analytics