Banksters By Andy Newbom

Vakar, staigājot pa Rīgas apgabaltiesu, uz lietu saraksta ieraudzīju pazīstamu vārdu. Sākumā nespēju noticēt, tāpēc iegāju tiesas zālē paklausīties un tiešām

- viens no atbildētājiem Danska Banks A/S prasībā par parāda piedziņu bija Valdis Birkavs, kuru mēs visi atceramies kā Latvijas Ministru prezidentu 1993.gadā, Ārlietu minsitru no 1994- 1999.gadam, Tieslietu ministru no 1999- 2000.gadam.

Pats V.Birkavs uz tiesas sēdi ieradies nebija, bet no pārējo lietas dalibnieku paskaidrojumiem varēja saprast, ka viņš savai pārstāvībai ir pilnvarojis zvērinātu advokātu A.Leičenko, kuru tiesa nemaz nebija uzaicinājusi.

Neskatoties uz to, ka V.Birkava pārstāvis nemaz nav uzaicināts uz tiesas sēdi, tiesas sastāvam tika izteikts noraidījums, norādot, ka šīs pašas tiesas tiesnesis U.Danga pirmajā instacē izskatījis šo lietu visu atbildētāju prombūtnē, nedodot iespēju atbildētājiem aizstāvēt savas likumīgās intereses, tiesa uzsāka lietas izskatīšanu pēc būtības.

No pušu sniegtajiem paskaidrojumiem guvu kārtējo apliecinājumu, ka visām mūsu nelaimēm kājas aug tieši no komercbanku negausības, un nekāda izaugsme nav iespējama, kamēr noteikumus Latvijā diktē komercbankas un valsts pārvalde, ieskaitot tiesas, tām akli pakļaujas.

Lietas materiālus es neredzēju, bet varu mēģināt atstāstīt lietas dalībnieku sniegtos paskaidrojumus.

V.Birkavs pirms krīzes ir atļāvis uz sev piederoša zemes gabala uzbūvēt daudzdzīvokļu māju. Mājas būvniecībai ir ņemts kredīts  Akciju sabiedrība "Sampo Banka" (šobrīd reoraganizēta par Danska Bank A/S) . Aizņēmējs ir bijis SIA “Buļļu 35”, kurš šobrīd jau ir likvidēts.  Lai saņemtu aizdevumu, banka ir pieprasījusi papildus ķīlu- V.Birkavam piederošo zemes gabalu, SIA dalībnieku un  valdes locekļu galvojumus, kā arī komercķīlu 70 000 eiro apmērā.

2009.gadā pamatojoties uz Rīgas pilsētas Kurzemes priekšpilsētas tiesas lēmumu par saistību bezstrīdus izpildi izsolē ir pārdots V.Birkvam piederošais zemes gabals un izsole ir apstiprināta Rīgas apgabaltiesā neskatoties uz to, ka tiesas lēmums par bestrīdus piedziņu ar Augstākās tiesas Senāta nolēmumu ir atcelts.

SIA “Buļļu 35” maksātnespējas procesa laikā Danska Bank A/S sevi noformējusi kā nenodrošināto kredotoru un kreditoru sapulcē pieprasījusi par piespiedu pārdošanas vērtību izsolēs pārdot SIA piederošos dzīvokļus, kaut gan ir bijis piedāvājums veikt uzņēmuma sanāciju un pārdot dzīvokļus par tirgus vērtību, lai segtu visus kreditoru prasījumus. Šos dzīvokļus par piespiedu pārdošanas vērtību ieskaita veidā ieguvusi pati Danska Bank A/S un pēc tam pārdevusi visus šos dzīvokļu par to tirgus vērtību, iegūstot uz tiem labu peļņu.

Šobrīd Danska Bank A/S no galviniekiem, liedzot tiem Civillikumā noteiktās regresa prasības tiesības, grib piedzīt vairāk kā 600 000 eiro.

Katrs pats var aprēķināt, kurš šeit ir ieguvējs un kurš zaudētājs.

Autors Jānis Kļaviņš

Redakcijas piezīme.

Nevarētu teikt, ka mums personīgi ļoti simpatizētu Birkava kungs, viens no tiem,  kuriem mēs varam pateikties  par savas valsts koloniālo un beztiesisko statusu un iedzīvotāju postu. Bet tomēr...Ja ožu un mēra sajūtu zaudējušie banksteri atļaujās nekaunīgi apvest ap stūri bijušo tieslietu ministru, tad "atspiest" jebkuru no mums viņiem nav problēmu, nav arī tehnisku un morālu šķēršļu. Banku lobiji sēž pašā augstākajā līmenī un varam pieņemt, ka banksterus šajā valstī aizstāvētu ar ieročiem un ūdensmetējiem.

Tātad, banku gangsteru labo darbu saraksts no neatkarības atjaunošanas brīža:

1) Rupjākais Satversmes pārkāpums- faktiska Latvijas Valsts Bankas likvidēšana.

2) Nekontrolēta komercbanku darbība Latvijā, praktiski pārņemot savās rokās kreditēšanu, iedzīvotāju apkalpošanu un iedzīvotāju uzkrājumu glabāšanu, kas noveda pie smagām sekām.

3) Komercbanku lobiju likumdošanas bandītisms, legalizējot tiesu izpildītāju un banku genocīdu pret iedzīvotajiem un uzņēmējiem

Ko darīt?

Vienkārši viņus ienīst ir par maz. Pietiek aizdomāties par to, ka katra tava internetbankas transakcija tiek aplikta ar "nodokli", kas iekrīt nekaunīga un ruda vikingu pēcnācēja krājkasītē, lai paliktu nelaba dūša un rastos konkrēti jautājumi.

Vai pie mūsdienu tehniskā nodrošinājuma Latvijas Valsts Banka nevarētu būt tas norēķinu centrs, kur pilnīgā drošībā glabātos LV iedzīvotāju uzkrājumi, tiktu veikti pārskaitījumi un izdoti kredīti, tādējādi radot valstij lielus papildus ienākumus, kurus var viegli aprēķināt, summējot privātbanku sektora gada peļņu?

Kāpēc tas tā nenotiek, jau sākot no 90. gadiem? Un vai par šo lietu stāvokli nav jāpateicās skandināvu augļotājiem, kuri šeit kļuvuši ietekmīgāki par LV Prezidentu?

Otrkārt, zinot to vieglumu, ar kādu FRS deģenerāti zīmē nullītes un izraisa krīzes, ir augstākā mērā bezatbildīgi uzticēt emisiju un finansu sistēmas kontroli ārzemniekiem, sev neatstājot NEVIENU ekonomikas regulēšanas sviru. Tā rīkojās tikai pašnāvnieki vai nodevēji.. 2008-2010. gads parādīja, kas var notikt, ja ekonomiku regulē noziedznieki. Valsts kopš tā laika guļ uz sāna un otru tādu krahu nepārdzīvos...

Un tātad- apzinoties, ka šeit nav Islande un banksterus iesēdināt un izolēt nav iespējams, atliek viņus "sist" ar rubli- rīkoties viņiem sajūtamā veidā. Neviens kļūmes pēc pagaidām nav atcēlis Latvijas pastu, tajā ir iespējams atvērt arī norēķinu kontu, kurā var ieskaitīt arī darba algu.

Turpmāk tie, kam algu maksā kādā bankas kontā, likumīgi var lūgt darba devēju izmaksāt to skaidrā, sakaņā ar Darba likuma pantu. Neturiet naudu bankās! Norēķinieties skaidrā vai arī caur Latvijas pasta norēķinu rēķiniem! Ignorējiet banku reklāmas, speciālos piedāvājumus un kredītus! Izslēdziet šo parazītinstitūciju no savas apziņas kā neesošu! Neiegādājieties neko uz kredīta! Baņkieri un lielās naudas turētāji no tā sauktajām "300 ģimenēm" ir atbildīgi par planētas postu un kariem- nesadarbojieties ar viņiem un nespēlējiet pēc viņu noteikumiem! Uz patēriņa augšanu un ekspansiju  bāzētais kapitālisms mirst un ir palicis bīstams tā lietotājiem.

Par brīvu un neatkarīgu Latviju, savu Valsts banku un savu naudu- latu!

 

 

Komentāri  

#1 Koma 2017-10-24 03:26
Vismaz kāda konkrētība..Šim aicinājumam ir iespējams tīri tehniski sekot..
#2 purvaputns 2017-10-24 09:18
lai birkavus izūtrupē un ne tikai! novēlu šim un pārējie tā laika valdošajiem tēliem tikai to ļaunāko! Bet par cīņu pret bankām pilnīgi piekrītu! neko neturu tajās! saņemu un izņemu! un nekādu citu darījumu! ienīstu šo jūdu izgudrojumu!
#3 purvaputns 2017-10-24 09:22
Vienkārši viņus ienīst ir par maz. Pietiek aizdomāties par to, ka katra tava internetbankas transakcija tiek aplikta ar "nodokli", kas iekrīt nekaunīga un ruda vikingu pēcnācēja krājkasītē, lai paliktu nelaba dūša un rastos konkrēti jautājumi.
nav nav tas kam iekrīt, ruds vikingu pēcnācējs! tas ir ar līku šņukuri un runā ar rolling ''R'' un uzvārdi šiem ir kacmani, švarcmani vallenbergi un feinzinbergi!
#4 artdeco 2017-10-24 10:45
FRS Skandināvijas filiāli var vadīt arī rudmatains līkdegunis, viņi jau gana autonomi..tas gan nenozīmē , ka mīļāki..Bez savas naudas mums gan patiešām būs beigas- negribētos aidzīvoties līdz stāvoklim, kad pirmā neatkarības nauda Latvijā tiks drukāta uz bērzu tāsīm..
#5 Zin... 2017-10-24 16:14
neuztrucies, tā nebūs, eur ir apmēram 2494958 stabilāks un drošāks par latu :) Ja bruks Eiro, bruks arī visa pārējā valūta pasaulē, tā kā viss ok, mēs visticamāk to nepiedzīvosim. Vienīgi iespējasm kādu altenratīvu valūtu (kriptovalūtu?), kas aizstās Eur, Rub, Usd
#6 purvaputns 2017-10-24 23:13
stāabils, stāabils! FRS nziedznieki ir nodrukājuši $ daudzumu, kas rakstāms ar 51 nulli!!!! un ja visu ASV esošo vērtību izdala uz šo dolāru skaitu tad katrā ir vērtība par veseliem 3 US centiem! un Tavs stabīlais EUR ir tik loti stāabils, ka katrs ir veselu 1,2 US$ vērts tas ir precži 1,2X0,03=0,036$... un katru mēnesi ECB piepludina klāt jaunus svaigi nodrukātus 60 miljardus ne ar ko nenosegtus vēeeertīgos EUR! Tu, Zin , jau esi piedzīvojis šo pseidovalūtu sabrukumu!visa līkdeguņu- parazītu sistēma un vara turas uz neierobežotu krāsaino papīrīšu drukāšanu pēc vajadzības
#7 Koma 2017-10-26 11:53
Uzticēties šiem "stabilajiem"- sevi necienīt...tikai zelts..
#8 purvaputns 2017-10-28 09:13
Citēju Koma:
Uzticēties šiem "stabilajiem"- sevi necienīt...tikai zelts..

Tikai un vienīgi!

You have no rights to post comments

Web Analytics