Masu mēdiju prasmīgi radītā migla bieži neļauj saprast pasaules politikas gaitu, jo no Latvijas preses slejām sen pazudusi analītiskā starptautiskā žurnālistika, kas arī nav nekāds brīnums.

Katrs neuzmanīgs vārds var maksāt darbu. Nākas tikt skaidrībā saviem spēkiem. Tāpēc ieteikums- sekot nevis politiķu brēcieniem un oficiālo portālu propogandai, bet gan vērot, kur ripo dolārs.

Ja spēsiet izsekot šīm ātrajām kustībām, tad spēsiet prognozēt, izvēlēties vietu investīcijām vai emigrācijai.

Un tātad- pasaulē dominē tas ,kurš kontrolē izejvielu, preču un naudas plūsmas globālā mērogā.

Uz šo jautājumu atbildēt ir viegli- tas, kuram visvairāk aviācijas bāzes kuģu, arī ir boss. Vai pareizāk sakot, bija..Pirms raķešu tehnikas inovācijas  pārvērta milzu bāzes kuģus vieglos mērķos.

PRECES UN TIRDZNIECĪBA.

Tātad, ASV vairs nespēj kontrolēt Tālo Austrumu jūras ceļus ( skat. konflikti pie Ķīnas salām etc.), nemaz nerunājot par Arktikas ceļu, kas gan ir garāks , bet arī iespējams.

Eirāzijas atbilde uz augošos spriedzi okeānos  bija Eiropas- Ķīnas kontaktu veidošana, jaunais Zīda ceļš , iesaistot Irānu, Turciju, Vidusāzijas valstis un Krieviju. Šis ceļš ir ātrāks un taigā bāzes kuģi neiedzīsi, tāpēc ASV atbilde bija asa- tik svarīgo Tuvo Austrumu areālu pārpludināja islamisti, kuru ietekme stiepjas lidz pat Zīda ceļa Ķīnas posmam uiguru autonomijā. Ja ISIS projekts būtu izdevies, tad džihadisti šobrīd sirotu pa Irānu, Kazahstanu, Uzbekistānu un par Zīda Ceļu varētu aizmirst.

NAUDA.

Āzijas Investīciju bankas radīšana, juāņa un rubļa norēķini šobrīd vēl reāli neietekmē dolāra pozīcijas pasaulē. Bet pietiek apvienoties BRIC valstīm un dolārs to sajutīs zibenīgi. Izmaiņas šajā frontē notiek strauji, tāpēc arī ASV aptekalē Ķīnu un Krieviju, visticamāk, mēģinot satriekt tās ar pierēm.

IZEJVIELU PLŪSMA UN ENERĢĒTIKA.

Lūk, punkts, pie kā pakavēsimies ilgāk. Te arī būs vieglāk saprast mūsu ministru un amatpersonu dīvaino darbību iemeslus, papētot ASV ārpolitikas virsuzdevumu šajā reģionā.

ASV nav vajadzīga sekmīga Krievijas- Eiropas tirdzniecība, izejvielu piegāde un gāzes vadu darbība. Latvijai šīs pozīcijas ir dzīvības un nāves jautājums , dzelzceļa un ostu peļņa.

Tātad pie  varas ir jābūt grupējumiem, kuri realizē ASV intereses Latvijā politikā  - kas arī ir izdarīts, izvietojot "Vienotības" gvardi visos svarīgākajos posteņos.

Vēsturisks ekskurss.

Ventspils "Trubas" aizlaišana postā

Rinkēviča ēras apzinātā attiecību bojāšana ar Krieviju - uzturēšanās atļauju maksas celšana (reāla krāpniecība valsts līmenī), " Jaunā Viļņa" epopeja, Nord Stream utt..

Rail baltic afēra- Eirāzijas tranzītam nederīgs sliežu platums.

Afēras ar Latvenergo un Latvijas Gāzi ( Inčukalna krātuvi noteikti nopirks kāds Delaverā reģistrēts ošors)))

Globāli- ar izdomātu iemeslu tiek noteiktas sankcijas. ( reisu MH-17 notrieca Ukraina, tapēc ari gadiem ilgā holandiešu klusēšana) un sarīkota Ukrainas "revolūcija" (atcerēsimies, caur kurieni iet (gāja)  Krievijas gāzes eksports uz Eiropu)))))

Rezumējot- Baltijas valstīm atvēlēta spundes funkcija, lai bloķētu Krievijas - Eiropas sadarbību un traucētu Eirāzijas tranzita plūsmām. Un kādu laiku spalvainā roka šajā purvā drupinās baltmaizi, lai pēdējie aukstā kara ierindnieki nenomirst badā, bet pa lielam mūs mēģinās atslēgt no gāzes un elektrotīkliem, neviens neremontēs mūsu ceļus.. Kapēc? Tas kaitē Krievijai un varbūt pat kādu baloniņu šķidrās, dārgās jeņķu gāzes ausaiņiem varēs pārdot.. Mūsu dienvidu kaimiņi- einšteini, rau, veselu termināli uzbliezuši..))

Baltijas tautu un globālistu-atlantistu intereses šajā reģionā atrodās neparvarāmā konfliktā un ASV kontrolētā "elite" spiesta darboties pretēji savas tautas vitālajām un stratēģiskajām interesēm. Lai šo stāvokli noturētu pietiekami ilgi, teritorijā atrodās smilšu krāsas bruņutehnika, kuras daudzums ir tieši pietiekams, lai uzturētu kārtību Pļavniekos un Zolitūdē))

Lūgsim Dievu par mūsu zemi- poligonu un jaunu Atmodu!

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-05-17 10:39
precīzi! Amerikāņi saka:Follow the money! ja gribi izprast kādus notikumus.
ASV ir norietoša impērija. strauji norietoša un ES ir brūkošs ļaunums. Vēl straujāk brūkošs! Tikko Pekinā bija milzu sanāksme kurā Ķinieši paziņoja par savu belts and roads projektu par Pasaulē jebkad milzīgāko projektu, kas tālu atstāj ēnā Māršala Plšnu. Par to sorosītu melupresse neko neziņoja! visā Eiropijā un jeņķistānā neziņoja! bet šie belts and Roads nav nekas cits kā milzu ceļi, tuneļi, dzelzceļi no Ķīnas caur vidusāžiju- Krieviju un Baltkrieviju( apejot Baltiju) uz Eiropu un jūras ccļi uz Āfriku un dzelzceļi Āfrikā!par Ķīniešu naudu. Pasaule šodien jau ir cita! neķēpāsimies ar mirstošo Amerikāņu- eiropijas modeli! tas ir līķis. tikai fakti- 57% Amerikāņu nebūtu $500 ja pēkšņi notiktu kāda nelaime un steidzīgi vajadzētu naudu!!! tā valsts un sistēma ir Jūsu- sorosītu mērķis uz ko tiekties??!!!slima nācija....
#2 purvaputns 2017-05-17 10:43
šīs 3 nīkulīgās kolonijas neko bloķēt nespēj! pašas ir nobloķētas un izmirstošas .Pāc 20 gadiem tādas Bsltijas nebūs!
mans silts ieteikums- meklējiet vietu uz kurieni mukt! laicīgi meklējiet, lai varat sevi un bērnus izbarot!
#3 purvaputns 2017-05-17 10:59
vadāmais haoss ir ar vienu mērķi- radīt perifērijā- citās valstīs haosu, lai tie, kam ir nauda, justos bailēs par savu naudu. Un kā visdrošāko vietu tai izvēlētos ASV. kuras valsts aizņēmuma obligācijas gan ir ļoti neienesīgas- % ir pat zem ASV inflācijas līmeņa, toties salīdzinot ar perifēriju, kurā ir haoss vadāmais( no ASV vadīts) pašā ASV ir relatīva drošība naudai...
#4 purvaputns 2017-05-17 11:21
bilde aktuāla! Latviešu ''inteliģence '' izskatās ļoti autentiski- zobiņi izbiruši, humpalu cepurīte salāpīta,bozīte - samopals. un dusmiņa sejā, redzot kā ar zirgu aizved viņa naudiņu. Un pilnīgi skaidrs, ka aizved uz visiem laikiem... Mežu nekur neredz- tas nocirsts, lai naudiņu sapelnītu. pļaviņa zemu nopļauta- par ES subsīdijām nejēdzīgajai ,pat kaitīgajai visas Latvijas appļaušanai...
#5 purvaputns 2017-05-17 11:32
un vīriem, kas ar koferiem ,cepurītes arī tipiskas! kurā vietā es tādas melnas platmalītes esmu redzējis vairumā? Ā- Atceros! jerušalaimā!
#6 kurbads 2017-05-18 03:35
Gribetos dzīvot Latvijā maksimāli ilgi..Jo klejots gana..Bet uz Eiropu gan nemukšu vairs...)))
#7 purvaputns 2017-05-18 08:05
Citēju kurbads:
Gribetos dzīvot Latvijā maksimāli ilgi..Jo klejots gana..Bet uz Eiropu gan nemukšu vairs...)))

the same with me! bet man gan nelaba aizdoma, ka mums to neviens neļaus. Un , ja gribēsies dzīvot, pie tam ilgi, tad nekas cits neatliks kā mukt atkal... ja mūsu -neapmuļķoto,būtu vairāk varētu mēģināt cīnīties un nebēgt.

You have no rights to post comments

Web Analytics