Nav tik ļauni! Internetā ir dažas no reklāmas brīvās zonas . Piemēram , slepenā platforma FOKUSS.

Šajā zonā cilvēks, pats drīkst izvēlēties, ko skatīties, un ko nē . Tāpēc , tā ir slepena.

Gan TV1-99, gan Radio1-99 jums ieliks reklāmas bloku, neprasot ! Tu vari būt pricis vai ubaga zēns, bet iespraudīs reklāmu un miers ! Ar dievu, brīvība........


Platformā FOKUSS.TV ir desmit dzīvie ( live) televīzijas kanāli , kas raida visu diennakti. Tie visi kopā maksā 1 eur mēnesī . Atceramies, arī televīzijai ir tiesības saņemt samaksu par savu darbu! Ja gibiet , laimējiet naudu spēļu zālē vai totalizatorā, bet paši. Nejauciet , te iekšā, televīziju !


Katru nedēļu platforma FOKUSS papildinās ar jaunu televīzijas vai radio kanālu. Brīdinām - tās nav fiksās ziņas! Gan ātrās ziņas ,gan muzonu kopijas, raida 99 (deviņdesmit deviņi) citi kanāli. Mūsu temati ir aktuāli šodien un būs tādi, arī pēc gada. Sporta turnīrs ir šodien , un nākošais būs pēc gada. Jaunieši nekad vairs nebūs jaunieši! Platforma FOKUSS nav fast food ziņas ! Tas ir mūsu RAKURSS uz lietām un notikumiem gada garumā .

Skatamies un nākam uz slepeno platformu FOKUSS www.fokuss.tv


UZMANĪBU .
Tā ir televīzija , tāpēc ....tv.
Kad būsim Nacionālā Televīzija, tad būsim .....lv


P.S.
Kas vēlas pievienoties platformai FOKUSS , rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

You have no rights to post comments

Web Analytics