Tāds ir tiesiībsarga Jura Jansona viedoklis. Un grūti nepiekrist. Diez, vai likumu bīdītāji zin stāvokli valstī?

Vai viņi apjēdz, ka krīze nekad nav beigusies? Vai viņi saprot, ka vidējo Latvijas ģimeni no bada nāves šķir viena mēnešalga? Lieliski zin..Un zin arī to, ka jebkura izmēra jebkāds nodoklis finalā aizripos uz Rietumu krajkasītēm- caur 2% armijas izdevumu, caur murgainiem

"Rail Baltic" projektu līdzmaksājumiem un caur banku procentiem.

Paņemam kalkulatoru- 1,5 % gadā reiz paaudzes produktīvais dzīves laiks- 60 gadi...O, kāds brīnums..man ir sanācis manu īpašumu nopirkt vēlreiz!!! Tikai no kā? No manas paša valsts, kurai esmu nomaksājis nodokli, šo ipašumu pērkot, samksājot arī vel bankas procentus un PVN no šiem procentiem...????

Kas notiek, ja nodokli nomaksāt nesanāk, tu kļūsti slims vai vecs? tad ciemos nāk tiesu izpildītājs, izliek tevi sētmalē vai arī pats dodies uz Angliju..Tieši tik vienkārši..

Vai tas ir taisnīgi? Nē! Vai tas izskatās pēc ļaunprātības? Pat ļoti! Biedē tas, ka sen neesam saimnieki savā valstī, kur visu sen nosaka Brisele un Vašingtona. Kas notiks, ja viņi izdomās Latvijā izmitināt savējos , iemesli var būt dazādi, plūdi, džihads.. Un rīt NIN bus 5% gadā..Un ko par NĪN teiktu tauta referendumā, ja tai nebūtu atņemtas tiesības izteikties??

You have no rights to post comments

Web Analytics