Otrais paņēmiens kā piebeigt ar garantiju- SOFT DRINKS jeb gāzētie dzērieni

Tiem ,kas nav pamanījuši, atgādinām, ka pārtikas un farmācijas lieluzņēmumi atrodas vienu un to pašu lielās naudas turētāju rokās, tāpēc nav jābrīnās ,ka daudzas veselīgas zinātnes atziņas netiek novadītas līdz ražotajiem un patērētājiem..Šīs atziņas turklāt tiek rūpīgi slēptas, kas nemaz nav grūti, ņemot vērā, ka arī 90% masu mēdiju ir šajās pašās spalvainajās rokās.

Iepriekšējā šīs sērijas rakstā minējām termofilā rauga maizi, kas garantē neiznīktošu rauga klātbūtni Jūsu ķermenī- tagad tam vajag pievienot labi daudz cukura- tas Jums garantēs diabētu, sirds slimības un visu veidu onkoloģiju.. Un lūk- mēs neesam aizmirsti- statistika saka, ka vidējā lielveikalā bez sulām ( kas reāli ir tāds pats s..) ir nopērkami ap 100 veidiem gāzēto saldo bezalkoholisko dzērienu. Ja gribat īpaši sev ieriebt- pērciet "burbuļūdeņus" zero cukurs un tam līdzīgos..Tad tiksiet arī pie aspartama un citiem mākslīgajiem saldinātājiem, kas ir kancerogēni.

Ir fiksēts, ka 1900. gadā cilvēki lietoja 5 reiz mazāk cukura nekā šobrīd- tagad cukurs ir pievienots teju pie visiem pārtikas produktiem. Apzinīgie mazražotāji gan ir atjēgušies un tagad ir iespējams pat nopirkt mazo sēriju maizi bez cukura. Augusi arī iezdzīvotāju izglītotība, cieņā ir bērzu sulas un ūdens, tomēr joprojām biedējoši liela tautas daļa lieto rūpniecisko alu, saldinātos dzērienus un kokakolas produkciju, kuras sastāvs joprojām ir Mendeļejeva cienīga mīkla.

Kā jau minēju, lielās naudas un Lielās Farmas saimnieki nav ļauni pret jums, viņi tikai grib nopelnīt.Tāpēc arī nenogalina Jūs. Bet ar dažādām metodēm lēnām grauj Jūsu imunitāti, lai garantētu Jums ilgu un slimīgu dzīvi, iztīrītu Jūsu zemi no vietējiem sīkražotājiem, ideālajā variantā- nopirktu Jūsu zemi, lai neviens viltnieks bez viņu ziņas neko nevarētu izaudzēt.

Kompānija "Monsanto" ļoti rūpīgi strādā pie šī plāna un jau šobrīd viņi spētu izraisīt nopietnas pārtikas apgādes problēmas, ja apturētu savu modificēto sēklu piegādi.

Ko lietot?

Ūdeni..Jebkādu..kaut no krāna vai filtrētu. Lietot ūdeni ir mūsu bioloģiskā programma. Dzeriet saprātīgi un tikai tik , cik organisms prasa. Un nevis 2 l dienā, kā Jums iegalvo pudeļūdens ražotāji ...Jo Lielās Farmas uzdevumā strādā daudzi institūti, kas izplata daudzveidīgu "zinātnisku" informāciju, pie kuras vēl atgriezīsimies..

You have no rights to post comments

Web Analytics