Ir lietas, ko nespēj komentēt pat Baltā nama oficiālais pārstāvis Šons Spaisers..

Piemēram, kāpēc ASV izies no klimata "dīla"...Zinot, cik niknas kaujas zem tepiķa notiek Trampa administrācijā un cik spēcīgi aizstāvās "dziļā valsts", Amerika ir kļuvusi neprognozējama. Vienu tomēr var paredzēt - nebeidzamo kāri pēc naudas un dominēšanas. Tātad sekojot tur, kur ripo dolārs, var mēģināt saprast lielās politikas līkločus.

Un lūk, Donalds Tramps vēsā sejā paziņo to ,ko mēs zinājām vai vismaz nojautām- visa klimatu izmaiņu riņķadeja ir feiks, ko safabricējusi grupiņa politiķu ar zinātnieku akceptu. Savulaik tas kalpoja industriāli attīstīto valstu interesēm, lai bremzētu ražošanu trešās pasaules valstīs un sekmīgi tika pielietots, jo ASV milzīgais resurss bez problēmām varēja atļauties investīcijas likumīgā nemilitārā konkurentu apvaldīšanā. Šobrīd ASV finansialā situācija nav spoža un resursu visam nepietiek.

Turklāt , ja ņemam vērā Trampa plānus atgriezt rūpniecību atpakaļ Amerikā , tad viņam šādi klimata darījumi vairs nav interesanti un izdevīgi. Jau sen ir skaidrs. ka planēta Zeme dzīvo savu dzīvi un tikai to apsēdušie ļaunie punduri ņem to personīgi. Planēto elpo, ieelpas un izelpas ir gadu desmitiem un simtiem garas, muzejos vēl atrodamas smieklīgi mazas 17. gs. krūšu bruņas, ko nēsāja 1,50m lieli cilvēciņi, kuriem sanāca pieķert Mazo Eiropas ledus laikmetu. Viņi neko nezināja par siltumnīcas efektu, ne arī par vulkāna Krakatau izvirdumiem..Toties viņi skaidri apzinājās savu nespēju ietekmēt planētas klimatu, ar ko nevar lepoties šodienas akadēmiskie prāti.

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-06-01 07:51
šodienas akadēmiskie prāti saprot visu! tikai viņi ir no neliešiem apmaksāti, lai laistu mums visiem miglu acīs! un ''atklātu'' to, kas jāatklāj.Un mērķis tiešām ir- lai citas valstis un Tautas neattīstās, lai neveido savu rūpniecību un lauksaimniecību, lai nevar kļūt neatkarīgas un sustainable! lai tās ir mūžīgā atkarībā no vecajām industriālajām kolonizatoru valstīm un to ''elitēm'' Tādas kā šodienas Latvija- Es kolonija! kur neražo neko, vienīgi parādus. Bet kas Dončikam ir noticis- grūti saprast. Viņam tak būtu izdevīgi muļķot visu Pasauli vien tālāk.... un slēgt līgumus un konvencijas ar kurām piespiest visus pārējos viņiem vergot. Vai nu viņš ir muļķīs vai nu kaut kas cits noticis, ko nezinām. Un rūpniecību viņš savā Rust Belt vairs neatgriezīs atpakaļ nekad! Tehnoloģijas ir zaudētas un Darbaspēks deģenerējies un izmiris. Nekas vairs nebūs! tāpat kā Latvijā vairs nekad nebūs rūpniecības sarežģītākas par pienotavu....
#2 purvaputns 2017-06-02 01:44
te!te !skatiet un klausiet Dončiku! Labs! man tas vīrs patīk!
https://www.youtube.com/watch?v=1jfzLHTbvjM

You have no rights to post comments

Web Analytics