No šā gada 1.jūlija nedaudz pieaugs dabasgāzes tarifi mājsaimniecībām, kuras gāzi izmanto par kurināmo, liecina AS «Latvijas gāze» paziņojums oficiālajā izdevumā «Latvijas Vēstnesis».

Tiktāl LETA.

Bet kas notiek praktiski? Ap to pašu sili-trubu, pa kuru plūst tā pati vecā , labā krievu gāze,nupat rosās pāris šņukuru vairāk.. Kāpēc vajadzēja akceptēt kaut vienu ES regulu, kas pazemina LV iedzīvotāju dzīves līmeni? Hellou, jūs tur, tankā!! Ir bijis gadījums , kad Krievija kādam nav pārdevusi gāzi par dolāriem?

Jeb esat sajutušies tik vareni kā pasistās Duļas pavalstnieki lietuvieši , kuri pērk dārgo Kataras gāzi ar mazāku energovērtību nekā Krievijas gāzei vai maidana apskaidrotie ukraiņi, kuri Krievijas gazi principā pērk caur Poliju un Vāciju pa dārgo??

PS. Katrs cents pie gāzes cenas- mīnuss mūsu valsts eksporta konkurentspējā. Gāzes tarifi ietekmē pilnīgi visu tautsaimniecību. Tātad, mēs visi sametīsimies kārtējā starpnieka labās dzīves nodrošināšanai? 1991. gadā Latvijas Gāzes sistēma bija tautas īpašums. Un kādam ļoti traucēja?

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-06-08 07:33
ļoti labi! latatejā arī kas pieaug līdz ar nabagu un emigrantu skaitu ! tas priecē- jo sliktāk- jo labāk! Ātrāk nobriedīs revolucionārā situācija.
#2 purvaputns 2017-06-08 07:35
cirks iestāsies tad, kad Katāras gāzes exportu viņas draugi- ASV kopā ar Sūda Barbāriju nobloķēs! vot tik sāksies jautrība Duļas pavalstnieku kolonijā!
#3 komandants 2017-06-08 19:24
AsV arī eksportē..Parmetīs arābus un paši dzīs- lietuvieši ir zem tupeles un nekur nespruks

You have no rights to post comments

Web Analytics