Frau Merkele ( Pasaules jaunās kārtības globālistu aģents Eiropā  N1) ir galvenais migrantu advokāts Eiropā un mēģina atrast aizbildinājumus, kāpēc tie šeit vajadzīgi. Pamēģināsim bezkaislīgi apskatīt visus racionālos par un pret.

Tātad-

1. Humanitārā krīze.- Meli..Jo krīze Afrikā ir no brīža, kopš kontinents parādījās virs ūdens. Pat ja tā būtu-Āfriku uz Eiropu pārcelt nav iespējams. Tad būs 2 Āfrikas, kas īsti nerisinātu situāciju (sk.Rinkeby)

2. Kara bēgļi. Par 95% meli. Bēgļi paliek pirmajā drošajā valstī, viņiem nav naudas.  Sīrieši bēgļu masā nav pat 10%.

3. Darba rokas. Meli. Migranti no Eritrejas, Sudānas un Somālijas joprojām atrodas 19. gadsimtā, tikai ar I-phone. 95% nespēj un nevēlās strādāt pat vienkāršus darbus.

NATO kara operācijas un Tuvo Austrumu valstu valstiskuma metodiska iznīcināšana bija kara noziegums, ko veica un plānoja PJK elite ar tās pašas Vācijas , Francijas un Anglijas atbalstu, tātad Merkeli varētu uzskatīt par vienu no personām, kas varēja novērst, bet nenovērsa karus, kas vēl vairāk pasliktināja stāvokli Tuvajos Austrumos.

Tiesa, valstiskuma demontāža ātros tempos un bezasiņu režimā noris arī Eiropā, valsts funkcijas cenšās pārņemt korporācijas (sk. CETA un TTIC), kas laužas energoapgādes, ūdensapgādes un citās vitāli svarīgās sfērās. Jo korporācijas kā jau biznesa struktūras cenšas optimizēt savu biznesu- ir pārāk daudz lieko cilvēku, lielākā daļa no tiem kuriem nav darba 25 gadu vecumā, nekad vairs arī nestrādās. Korporācijas vienkārši nav savienojamas ar sociālas valsts ideju- tapēc arī mūsu lokālie neoliberālie virsaiši arī atmet ar roku- lai sīkais bankrotē.

Saprotams, ka šī fatalā virzība nevar nesatraukt cilvēkus un pretestība būs milzīga- kurš skaidrā prātā atļaus nozagt valsti? Un lūk, šeit arī iznāks migrants- viss baltā..

Migranta galvenā loma Eiropas globalizācijas projektā ir novērst pamattautas solidarizēšanos pret globālajiem parazītiem, kuri ir vareni, bet ne visvareni- viņi lieto ne tikai brutālu spēku, bet dod priekšroku mēdiju meliem,manipulācijām, viltus konceptiem. Un joprojām jebkura tauta, kas sadevusies elkoņos, spētu aizstāvēt sevi,.,.Tikai kur ir šī tauta? Ir nostādīti katalāņi pret spāņiem, krievi pret latviešiem, veģetārieši pret lūšu medniekiem, transgenderi pret metinātājiem un geji pret zoofiliem..Sabiedrība ir atomizēta tieši ši iemesla dēļ- lai to paralizētu.. Savukārt plānotā skrūvju piegriešana un pabalsta apcirpšana kā pirmos ielās izvedīs tieši migrantus un nabaga eiropiešiem nāksies cīnīties 2 frontēs- pret izsalkušiem un aptrakušiem džihadistiem un pret savām nodevīgajām elitēm, kuras izmantos migrantu dumpjus , lai pielietotu spēku un teroru arī pret pamattautu.

Secinājums - Migrantu iepludināšana Eiropā ir noziegums pret Eiropas drošību un ilgtspēju.Tam jātop izmeklētam un vainīgajiem sodītiem. Tas pilnā mērā attiecās arī uz Latvijas amatpersonām, kas voluntāri pieņēma šo lēmumu bez referenduma.

Latvijas nākotne ir skaistā dabas parkā, kuru apdzīvos tikai tās tradicionālie iemītnieki, to apmeklēs eiropieši pēc 40, lai atpūtinātu acis un atlaistu stresu pēc bumbu sprādzieniem dzimtajās pilsetās.

Ko varētu darīt prezidents - pārdot parka biļetes lidostā iebraukušajiem....

 

Komentāri  

#1 kols 2017-04-22 06:04
diezkāpèc neviens no Vienotības neatzīst, ka migrantu programma bija kļūda?

You have no rights to post comments

Web Analytics