Gana klaunādes! Apsveicam ar vainīgā un sliktā atrašanu! Tā ir Sudraba!!! Urā, tautiešu sabiedriskā doma un socialie tīkli svin kārtējo uzvaru.

Strausu nācija ir gatava turēt galvu smiltīs un dzert šņabi ar driģenēm brīžos, kad šo galvu no smiltīm vajag izvilkt , lai ievilktu gaisu. Bet nekādā gadījumā atgriezties pagatnē, lai konstatētu milzīgu, sistēmisku problēmu- proti, 90. gadu sākumā veiktās izmaiņas Satversmē un vēlēšanu likumā, kas atļāva brīvi rosīties dažādiem ietekmes aģentiem. Tieši 90. gados tika piesavināta visas tautas no parādiem brīvā manta, jo tieši toreiz mēs nebijām nabagi pastalās. Tādi mēs kļuvām, kad pie stūres nonāca VDK biezā gala aģentūra , kas sadarbībā ar glumajiem, CIP savervētajiem  ārzemju latviešiem a la rubesi @ vīķes, privatizēja visu , kas kust un nekust.

Tagad, saprotams,  "oligarhu lieta" ir bezcerīga, jo tā nemaz nav lieta- tas ir tikai veids, kā dekādēm pārvalda mūsu valsti. Savtīgu interešu vārdā ( agonējošā "Vienotība" aiz kura stāv reāli naudas maisi un banksteri), ir pacelts līķauta stūrītis, bet 99% no sapuvušā ziloņa joprojām nav redzams. Un šie 99% ir visa mūsu valsts, kuru VISU pārvalda nevis Saeima un Tiesa, bet šādi aizkulišu vīreļi, kas manipulē ar presi un politiķiem.

Oligarhu lietu varētu izmeklēt tikai tad, kad ielu krustojumos stāvētu ANO bruņumašīnas un vīri baltās ķiverēs, kuri apsargātu vēlēšanu iecirkņus 24 ha , Cimdaram būtu noteikts aizliegums tiem tuvoties un tiktu atjaunota Latvijas Valsts, kas būtu 1918. gada mantiniece, bet nevis LPSR 2.0 mafiozā , sliktākajā versijā.

Bet tā kā esam NATO un ES, tas nenotiks. Šo struktūru ietvaros tas nav iespējams, jo globālistu oligarhāts līdzīgos veidos pārvalda arī ES.

Atliek gaidīt. Rūpēties par bērniem un genofondu. Varbūt ķerties pie kriotehnoloģijām un iesaldēt Raivi Dzintaru, lai pēc 100 gadiem mums būtu kāds īsts latvietis? Kas zina..

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-07-28 07:27
gaidīšana nelīdzēs. nosprāgsim te-nolādētajā latATEJĀ NO BADA, SLIMĪBĀM UN BEZCERĪBAS UN ZVIEDRU INDĪGAJIEM ATKRITUMIEM. MAN AIZDOMA, KA VAR LĪDZĒT VIEN EXODUS. uZ LABKLĀJĪGU ZEMI UN DZĪVOT KOMPAKTI, BŪVĒT JAUNU LATVIJU uN LAI LATATEJU VELNS UN SOROSS, KAS IR VIENS UN TAS PATS,PARAUJ. ar visiem viņu kalpiem''oligarhiem un pārējiem atkritumiem.
#2 buls 2017-07-28 08:31
būvējot jaunu LV tajā pasaa UK- sadursies ar MI6..

Būvējot jaunu LV šeit pat- arī ar MI6, zem segvārda SAB.. Cik garš ,tik plats
#3 purvaputns 2017-07-29 00:42
Argentīnā un Paragvajā un pat Panamā nav MI6...
#4 Viedais 2017-07-29 05:13
Dzintars ... , īstenais latvietis ... , nu gan sasmējos! Patriotisma imitators tas ir un nekas vairāk. Uz politiskās skatuves katram ir iedalīta sava loma un tā ir jāspēlē ar iedvesmu, citādi atradīs citu aktieri. Ja pavisam piegriežas, atsevišķos gadījumos var palūgt Lielo Režisoru, lai atļauj aiziet dekrēta atvaļinājumā, bet tas pēc tam jāatstrādā ar uzviju.
#5 Komisārs Lī 2017-07-29 05:37
Citēju Viedais:
Dzintars ... , īstenais latvietis ... , nu gan sasmējos! Patriotisma imitators tas ir un nekas vairāk. Uz politiskās skatuves katram ir iedalīta sava loma un tā ir jāspēlē ar iedvesmu, citādi atradīs citu aktieri. Ja pavisam piegriežas, atsevišķos gadījumos var palūgt Lielo Režisoru, lai atļauj aiziet dekrēta atvaļinājumā, bet tas pēc tam jāatstrādā ar uzviju.

Tev Viedais ar humoru slikti...kriojociņu nopietni ņēmu..
#6 purvaputns 2017-07-29 07:29
tas ir tāds pats līdējs un marionete kā visi te latatejā kopš 4. maija. neievērojama persona. maznozīmīga. lai neteiktu skarbāk....
#7 purvaputns 2017-07-29 07:31
bet iesaldēt šito nebūtu nepareizi! Lai tēlo statuju. Otmarozks- viņš arī ir tikai otmarozks....

You have no rights to post comments

Web Analytics