Kapteinis Nemo 2017.12.12.

Pēc izlasīšanas apēst.

Melu un veselīgas morāles trūkuma dēl līdz šim ir sabrukušas visas impērijas bez izņēmuma. Visi meli nāk gaismā un neiztur laika pārbaudi..Pat rūdītie masu mēdiju profesionāļi nogurst un degradējās no meliem. Šobrīd melu un noklusējuma līmenis ir pārsniedzis PSRS standartu un atkal mēs runājamies virtuvēs, jo "nepareizais populistiskais" viedoklis uz lielajiem ekrāniem netiek..Izaugsme, ražošanas pieaugums, ES nākotne, jaunas iniciatīvas- tas viss ir labi līdz brīdim , kamēr nemēginam analizēt, kas esam, ko darām un kāda ir mūsu vieta pavisam tuvajā nākotnē, par kuru mūsu augsti mācītie "anālītiķi" izvairās runāt vai nekaunīgi melo..

Kāds mācīts vīrs privātā sarunā ironizēja: " PSRS laikos mēs zinajām, ka Rietumos ir 300 šķirnes desas..Tagad tās ir arī pie mums, tikai tās nevar ēst.. PSRS tukšajos veikalos bija tieši tās pārtikas preces, kuras tagad iesaka ēst dietologi, atgriežoties pie dabīgas diētas, kas nodrošina ilgmūžību. Rietumos braukājot jaunas , spožas mašīnas..Tās tagad ir arī te, tika bez bankas kredīta nav nopērkamas.. Rietumos cienot privātīpašumu un visi dzīvojot mājās, tikai tagad Latvijas iedzīvotājam sava māja jāizpērk katrus 60 gadus, lai tiesu izpildītāju šakāļi to neatņemtu." Īsi sakot, jautājums par to, cik tālu mēs esam tikuši šajos 26 "neatkarības" gados..

Lielais vairums tautas šajā laikā ir sapratis, ka vairs nav labi, bet definēt īsti to nemāk.. Teorētiķi arī nepalīdz, jo šajā tēmā par vienu lieku vārdu var palikt aiz borta un bez pensijas..

Un proti, visas krīzes, kari , nemieri, terors un pārējās šībrīža negācijas ir saistītas ar gadsimtiem lolotās svētās govs- kapitālisma- sistēmas krīzi, kas izraisījusi globālas politiskas izmaiņas, jaunu pasaules pārdali, proxy karus un finansu sistēmas pārveidi.

Galvenā kapitālisma problēma- ieprogrammētā augšana..Tas ir ekspansīvs, tam jāizplatās , jo to pātago "procentu nauda", kurai jāaug augļotāja makā.. Tātad mums vairāk jāpatērē. Bet es to nevēlos, es lietoju vienu Iphone 5 gadus..Es nevaru apēst 2 vistas vairāk, tāpēc kādai ,pie velna, izaugsmei jābūt manās mājās, ko pamet 50 cilvēku dienā? Un manu paaudzi nepārtaisīt , tāpēc presē jaunos..Ar dažādiem mass media "kultiem" un ar izglītības līmeņa apzinātu pazemināšanu- jo pārāk gudrs cilvēks ir slikts patērētājs..Anti-izaugsmes ideoloģija strauji un revolucionāri pieņemās spēkā Rietumos, sk FB grupas un degrowth ideology

Šobrīd esošais kapitālisms vairs nevar iekarot jaunus, maksātspējīgus tirgus, sarūpēt sev kolonijas, vai arī bez kodolkara riska pakļaut sev lielas nozīmīgas valstis..Tāpēc plānots pastiprināt iekšējo ekspluatāciju un notiek ļoti nopietnas mākslīgā intelekta sistēmu izstrādes, kas tuvākajos 20 gados atstās bez darba miljardus planētas iedzīvotāju..Šobrīd Dienvideiropā bez darba ir ap 25% jaunatnes un politiķi arī godīgi pasaka, ka viņi vairs nekad nestrādās. Mākslīgā intelekta sistēmas jau šobrīd atpazīst sejas...Tās iespējams uzstādīt gan metro, gan  uz lauksaimniecības tehnikas, kas savienotas GPS navigāciju.. Pamodelēt turpmāko vai pašiem skaidrs? Atļaušos pieticīgi atgādināt kriptovalūtu bumu un cīņu pret skaidru naudu, komplektā ar MĪ sistēmām un sejas atpazīšanas sistēmām..Ir skaidrs, ka genderisti, feministes un abortu kustības ir tikai globālistu līdzeklis, lai aiztaupītu lodes, jo reālais pieprasijums pēc darba spēka būtiski kritīsies un parādīsies lieko cilvēku problēma.  Orvelu atgādināt?

Un tagad bez aplinkiem:

Pēc dažiem gadiem esošā sistēma pārstās funkcionēt-  finanšu sistēma sabruks. Vecās naudas saimnieki tāpēc testē kriptovalūtas un miljoni ausaiņu tajās pazaudēs savu naudu, jo globālajam oligarhātam nav vajadzīgi turīgi un neatkarīgi ļaudis.

Pēc dažiem gadiem nestrādās arī esošā politiskā sistēma, jo ASV būs spiests nodarboties ar mājas lietām un atstās Eiropu. Kuŗš šobrīd LV ar to nodarbojās? ĀM blondīns, kurš priecājās par karalisko ģimeņu vizītēm Latvijā? Nepieciešama jauna diplomātija un nekavējoši mēri- Ķīna jau ir jaunais Eirāzijas suverēns un Latvijas orientēšanās uz ASV šobrīd jau ir uz stulbuma un apzinātas ļaunprātības robežas..

Kā mums izdzīvot kā tautai, skaidri apzinoties , ka LV esošā politiskā sistēma ir 100% globālā kapitāla kontrolē? Pamēģināsim modelēt situācijas attīstību!

Variants N1  Globālā kapitāla uzvara ES valstīs pēc krīzes, LV palikusi ārpus Ķīnas ietekmes zonas.

Tiek ieviesta vienota, digitāla " Okeānijas@ ES" bezskaidra valūta, Latvijas zemi pārņem Monsanto vai tai līdzīga kompanija, kura mūsu plašumus apsaimnieko ar dažiem simtiem ļoti dārgas tehnikas vienību , kas strādā dienu un nakti. Seko ārkārtīgi strauja iedzīvotāju noslāņošanās, lielākā daļa paliek bez darba, saņemot pārtikas pakas etc.. (Jau šodien atstrādāts ASV)

Lietojot vienota emisijas centra izdotu digitālu naudu, kontrolējot iedzīvotājus ar MĪ palīdzību, Latvijas politiskā sistēma transformējās par nometnes uzraudzības sistēmu un valsts zaudē pat iluzoro neatkarību..Mēs nonākam globālā koncentrācijas nometnē, kur valdošais finansu oligarhāts būs iedzinis arī vairumu Rietumu valstu, tāpēc pat pārvietošanās brīvība būs zaudējusi jēgu.

 

.Variants N 2.  Tehniskā revolūcija realizējusies apstākļos, kad LV tauta pārvalda valsti  (tieša tautvaldība ar blokčeina tehnoloģiju palīdzību, minimums valsts pārvaldes). Atrodamies Eirāzijas ietekmes zonā.

Latvija atteikusies no parādiem FRS un SVF, jo tauta uzskata , ka tas bijis krāpniecisks akts. ( Ķīna varētu piesegt un noņemt situācijai asumu)

Latvija ir ieviesusi jaunu naudas sistēmu- skaidru un bezskaidru latu, kurš ir parādbrīvs, LV emitēts un izveidojusi klīringa sistēmu starptautiskajiem norēķiniem

Latvija ir atjaunojusi robežu un muitu, valsts drošību garantē Zemessardze un starptautiski līgumi, viss NATO karaspēks izvests, lai garantētu neitralitāti.

MĪ sistēmas darbojas Latvijas laukos, fabrikās un ielās un tās kontrolē LV uzņēmēji, muitnieki, policisti un finansisti

Procentbrīvas naudas ieviešana praktiski likvidē bezdarbu un nodrošina ātru uzplaukumu.

Latvijas izeja no parazitārajām atlantiskajām sistēmām automātiski atver ceļu uz ražīgu reģionālo sadarbību un pilnīgu savu ģeogrāfiskā stāvokļa izmantošanu, ko šobrīd nepieļauj atrašanās ASV orbītā..

Jaunais suverēns- Ķīna- Latvijai ir daudz izdevīgāks, jo mūs savieno sauszeme un loģistika. Turklāt Ķīna nekad nav izcēlusies ar sava pasaules uzskata uzspiešanu citām valstīm, nav pieķerta oranžo revolūciju rīkošanā un kā valsts pastāv jau 5000 gadu..Turklāt Ķīna būtu labs garants, kas nodrošinātu simetriskas un godīgas attiecibas ar kaimiņiem - Baltkrieviju un Krieviju.

(Procentbrīva nauda- nauda kā maiņas līdzeklis, kas nevar tikt izmantota finansu tirgos un spekulācijās.  Šeit vajadzīgs plašāks skaidrojums..Sk. https://www.youtube.com/watch?v=zIkk7AfYymg

Ģeopolitika-http://theweek.com/articles/699092/america-losing-china-new-great-game

 

Nolaižoties no debesīm, atliek konstatēt , ka šobrīd Latvijas Valsts tiek pārvaldīta tieši šo vecās naudas turētāju interesēs un kārtību Latvijā nosaka nevis tauta vai pat "siles" ļaudis , bet JPMorgan un FRS akciju turētaji.

Un VISA pašreizējā Koalīcija un pat Saskaņa uzticīgi tiem kalpo.. Par nelielu un taisnīgu samaksu- par atļauju nozagt savu procentu no nodokļiem, kas ir visnotaļ izdevīgi un bez liekiem izdevumiem no Volstrīta haimu kabatām.

Secinājums ir vienkāršs. Lai nenonāktu globālā koncentrācijas nometnē, sava teritorija ir jānožogo un jānodala.. Tajā ir jāatjauno tautas suverēnā vara, tā jāatbrīvo no svešām, iznīcinošām ideoloģijām un jāveido sava.

Jāatjauno tautvaldība vai vismaz 1922. gada Satversmes normas un Vēlēšanu likums, kas beidzot ļautu cilvēkiem paust savu gribu. Nākošajās vēlēšanās pilnīgi jātbrīvojās no feikās opozīcijas Saskaņas izskatā un visas pozīcijas Koalīcijas formā..Ja balsosim par sīkpartijām, kuras atbalsta valsts lomas atjaunošanu , sociālo taisnīgumu un kategoriski norobežojās no migrantu atbalsta un genderisma , tad ir liela cerība , ka tās vairs nebūs sīkpartijas , bet partijas , kas aizvietos esošās varas partijas..

Var jau, protams, apklusināt sirdsapziņu un ļauties fobijām, vēlot atkal par to pašu NA un ZZS, bet tad jārēķinās, ka nekas nemainīsies un ES krahu mēs sagaidīsim pilnīgi bezpalīdzīgā situācijā..

Jebkurā gadījumā, kungi un dāmas, slīcēju glābšana ir un būs pašu slīcēju rokās...

Globālisma krīzes pamatojums

Ieteicamais materiāls- filma Money Masters, pieejama visās valodās,izņemot latviešu))

 

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2018-01-16 09:17
man šī kolnija nav vajadzīga. vēl vairāk- tā ir mans ienaidnieks. un es savus ienaidniekus apkaroju. šitas nebūs izņēmums!
#2 purvaputns 2018-01-16 09:44
Draugi, tas pat bērnam skaidrs,ka PSRS gan ēdiens, gandaudz kas cits bija labāks kā noziedzīgajās kapitalisma valstīs. Tikai mums to centās melu CIA balsis noslēpt.un mēs bijām tik dumji, ka tām ticējām. Tieši tāpat kā tagad visām masu manipulijas sorosu balsīm. Purvaputns arī bija to skaitā. kas ticēja. Viņš cerāja, ka stāstītais ir taisnība un, ka tur Rietumos ir tā solītā laimes un taisnības valstība. Viņš 1988. aizbrauca uzRietumvāciju. Un nokļuva tajā zaņķī, kas bija no Vācijas pēc tās okupācijas 1945. palicis Viņam gan ļoti ātri atvērās acis.Tas,ka tur tik daudz šķirņu desu un sieru nav labklājības rādītājs, jo nopirkt tāpat daudzi nevar- dārgi. un vēl- lielākā tiesa no turienes ēdieniem nav ēdami- tā ir inde!Purvaputnam kļuva un palika pilnīgi skaidrs , ka veikali un to piedāvājums nav cilvēkam domāti un ir vienaldzīgi. Jā- pat kaitinoši. Šodien Purvaputns izvairās no veikaliem un ienīst tos.
#3 purvaputns 2018-01-16 09:51
Un jo lielāks veikals, jo pretīgāks. Arī tasnību Purvaputns tur-ASV okupētajā zonā- BRD neatrada, tikai apspiestību,un masu smadzeņu manipulāciju. šodien Purvaputns ir imūns pret visu to.
Un,ja Purvaputns būtu to zinājis, ko zina šodien, 1988. Tad būtu visiem dziesmotajiem ''baltijas ceļiem'' rīkles apgriezis.
attiecībā uz ''mākslīgajiem inteliģentiem, robotiem uc h uiņu- neņemt galvā! es uzlikšu parandžu vai salaveča masku un apirsīsies visas feinzinbergu kameras ar visu sejas atpazīšanu. var nopirkt ļoti jaukas uzpariktes, kas traucē un bloķē gan mobilo gan GPS frekvences! un tie pašbraucošie automobīlīši ar to rotējošo feinzicekerbergu kameriņu uz jumta Purvaputnu vienkārši sajūsmina! ar kaķeni pa to ievelkot ar pamatīgu akmeni, var tikt pie 4 labām riepām! un veselas kaudzes lūžņu! ar nepacietību gaidu smagos autotos, kas ēdienu pārvadās! tad to visu pie anis varēs pa lēto dabūt! Draugi, vajag domāt! ar savu galvu un nekas mums nebūs bīstams!
#4 kurbads 2018-01-16 11:28
man patik tavs optimisms))
#5 purvaputns 2018-01-16 15:15
kurbad, bet vai mans optimisms nav dibināts? es jau no paša sākuma teicu, ka šitai noželojamajai kolonialajai konstrukcijai latatejai nav nākotnes! Un vai tā nav?!!! Un ES tās arī nav! gaidu to dienu, kad nolādētā impērija implodēs. kurbad, mums neko nevar padarīt, ja mēs viņos neklausamies! un neticam viņu pekstiņiem un iršanai! domāt ar savu galvu! Un atcerēties vienu- to, ko teica Valdis Šteins- Mana darba augļi pieder man!! ne bankām ne kolonialajam veidojumam ar 288 000 no nodokļiem dzīvojošo parazītu, ne manam expluatatoram! Man!!! un ,ja nedos tos man- ar varu un viltu paņemšu!!!

You have no rights to post comments

Web Analytics