Ko dara bērni, kad aug un mācās? Viņi atdarina pieaugušos, lai izvairītos no rupjām kļūdām, nepakļautu sevi dzīvības briesmām un izaugtu lieli un gudri.

Tas pats attiecas uz tautām bez ilgstošas valstiskuma pieredzes un tradīcijām. Ja pastarīši redz Lielbritāniju, Poliju un Zviedriju iestājamies ES ar savām nacionālajām valūtām, tad laikam vajadzēja padomāt , pirms atdot svešiem pēdējo ekonomikas regulācijas sviru. Un šobrīd tīras sagadīšanās pēc visas šīs valstis dzīvo stipri zaļāk  par Latviju, pat autsaidere Ungārija ar savu forintu. Eiro ir spekulantu kontrolē, pēc 2008. gada analoģijas- visa Eiropa var palikt nabaga vienā naktī. Kas lielas krīzes gadījumā notiks Latvijā, nevienam nav jāstāsta- nesaņemot nākošo algu , 2/3 ģimeņu piedzīvos badu. Tautai uzkrājumu nav. Doties uz ārzemēm un konkurēt melnajos darbos ar āfrikāņiem?

Tikpat nopietns jautājums ir Brexit. Skaidrs, ka tas nebija nekāds referendums , bet elites lēmums- Anglijas karaliene ir ne tā nesvarīgākā persona globālajā banksteru oligarhatā un , pieņemu, ka tieši viņa uz vecumu ir kļuvusi sentimentāla un nenovēlēja mazbērniem dzīvi šariatā. Atdaloties no ES kļūst iespējama strikta migrācijas politika, bez kuras dzīve UK kļūst par elli. Situācija Birmingemā, Līdsā un Mančesterā jau ir sprādzienbīstama (ha ha, melnie kalambūriņi)...

Brexits bija angļu biznesa elites lēmums atkal atgūt neatkarību un dominēt Eiropā, uzgrūžot ES neefektīvās mašinērijas izdevumus migrantu apsēstajai un pratu zaudējušai Vācijai, kura, savukārt, našaubīgi mēģinās ietaupīt uz bezjēdzīgajiem Austrumeiropas pastarīšiem.

Šobrīd lietas izskatās gaužas- ES nauda tūlīt beigsies, atrašanās jūkošā savienībā nav lietderīga, jo pastarīšiem tiek uzspiesta politikas dominance pār ekonomiku ( ASV tirdzniecība ar Krieviju ir augusi par 25% pēdējos 3 gados).. Un tūlīt vēl sāks spiestā kārtā  izdāļāt āfrikas dēlus, politkorekti tos dēvējot par Sīrijas bēgļiem, lai mazinātu sabiedribas sašutumu. Višegradas valstis kategoriski atsakās pieņemt ekonomiskos migrantus, kaut arī ir daudz bagātākas par Latviju..Ko gan tas varētu nozīmēt? Varbūt arī ir laiks nostāties pozā- tik un tā mums neko nepadarīs..Vismaz saglabāsim savas valsts tūrisma pievilcību, kura nakošajās desmitgadēs būs zelta vērta- balto cilvēku valsts bez bumbu sprādzieniem un terora, kur iebraukt var tikai ar vīzu un izziņu no antropologa))

Šīs ir lietas, par kurām ir nepieciešama publiska diskusija, kas sen pazudusi no TV ekrāniem, maksimums , ko varas turētāji atļaujās- diskusijas par nodokļiem. Atklātas sarunas TV un mēdijos ir kļuvušas tikpat neiespējamas kā striptīzs pa CT 1980. gadā. Visas diskusijas atkal pārcēlušās uz virtuvi- Back to USSR... Vispār jau sliktāk- tik brēcošas nevienlīdzības un demogrāfijas problēmu tad nebija..

Eiropa, kuras daļa mēs ļoti gribam būt, iet bojā mūsu acu priekšā. No morālas puves, degradācijas un ideālu trūkuma. Ar ko viņi spēj konkurēt ar fiziski spēcīgākajiem un vitālākajiem arābiem, kuri vēl turklāt ir gatavi nomirt sava Dieva vārdā??? Ar robotu - mācītāju, ko nesen ieviesa Vitenbergas iedzivotāji Vācijā ar cerību , ka dzīvo Dieva Vārdu sludinās robots.??? Žēl, ka neviens no redakcijas neprot farsi, būtu interesanti palasīt mullu dzēlības šajā sakarā...

http://www.mirror.co.uk/news/weird-news/robot-priest-can-beam-light-10523678

Bet pagaidām ievietojam sludinājumu- "Meklējam jaunu, nelielu planētu ar skābekli un bez idiotiem. Mēs gribam izkāpt!"

Nobeigumā- ceļa dziesma Eiropas Savienībai! https://www.youtube.com/watch?v=VVkwoY6dQFo

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-05-30 07:34
tā un tikai tā!
Balto cilvēku valsts bez bumbu sprādzieniem un terora, kur iebraukt var tikai ar vīzu un izziņu no antropologa! tādu es gribu manu Zemi! un nolādētā Eiropija var iet ieskrieties ar visām savām''vērtībām''! smieklīga ir ši ES- nīkuļu un deģenerātu klubiņš, bez svētuma, bez reliģijas. bez morales. Viņi sev reliģijas vietā ir iecēluši liberastiju. viņiem nevajag mācītājus- robotus, jo viņu mācītāji- jēzenieki visi ir bioroboti. Esmu redzējis kā viņu baznīcās viņu mācītāji ierodas ar fussbaļļa bumbiņu un visu sprediķi veltī nākošaji bundeslīgas spēlei! Viņi ir neaprakstāmi smieklīgi. Latvijai un tās iedzīvotājiem ir laicīgi jāpameklē vieta un jādodas prom. Bet tā vieta nedrīkst būt ES valstīs. Te būs elle kad viss juks. Izdzīvos stiprākie un arī tikai uz laukiem! Ar ko arī apsveicu!
#2 purvaputns 2017-05-30 07:41
bet vakardienas ferkeles gaudas manu sirsniņu sildīja! visi buņtlandes valdošie nelieši-maitas gaudoja, ka nu vairs viņu kaklakungi- Amerikāņi nu šos vairs nesargās un neatbalstīs. Nu tik būs smagi- būs jāsāk pašiem bruņoties un no bundeswehra- Barbie Warriors taisīt kaut ko līdzīgu armijai. Bet varu jūs iedrošināt- tas nenotiks, jo nav iespējams! No deģenerātiem funkcionējošu militāru spēku izveidot ir nereāli. Nāve un iznīcība gaida Eiropiju .Und das ist auch gut so!
#3 purvaputns 2017-05-30 07:44
Es negribu būt tādā Eiropā!!! esmu viņu redzējis tur līdz mielēm! atmuku te un viņa- ši Eiropija man seko!!!!
#4 purvaputns 2017-05-30 07:50
man gan domājošā Tautas daļa jāapbēdina- Latexit ir iespējams tikai pēc ES sabrukuma. ātrāk parazitējošie varturi to nepieļaus .Un Tauta ir nozombēta un apmuļķota- rīcībnespējīga un pasīva. Tā kā- Gaidām kolapsu! ceru , ka ilgi vairs nebūs jāgaida- visas pazīmes par to liecina. Brīvību Latvijai!
#5 komandants 2017-05-30 09:34
Latexits ir iespejams ES sabrukuma procesā.Tāpēc jārada alternatīvās apgādes un tirdzniecības sistēmas, lai neiestātos elle.
#6 purvaputns 2017-05-30 10:33
ar tirdzniecību nepietiks- vispārējā haossā būs laupīšanas un slepkavības un cīņa par siltumu un pārtiku. Un vēl- nav jau kam radīt!!!! te nevienam nekas neinteresē .slīcēju glābšana būs pašu slīcēju rokās.....
#7 purvaputns 2017-05-30 21:34
plaščom rabotajķe! ber tas krievs ir labs!
#8 purvaputns 2017-05-31 07:34
bet dziesma pati par sevi laba! Tai ir potenciāls Tā būtu ļoti piemērota kā ES himna....
#9 komandants 2017-05-31 10:22
Citēju purvaputns:
bet dziesma pati par sevi laba! Tai ir potenciāls Tā būtu ļoti piemērota kā ES himna....

Tā nav vienigā labā dziesma...iesit internetā "narodnaja ljubovj" no tiem pašiem puišiem.Būs lādiņš visai dienai))

You have no rights to post comments

Web Analytics