Vai Latvijas iedzīvotāji jel kādu reizi ir balsojuši par to, ka viņu valstī bez viņu ziņas var parādīties jebkādi bruņotie spēki? Vai Latvijas tauta gribētu redzēt kodolieročus savā teritorijā?

Noteikti nē.

Kas ir noticis praksē? Vienbalsīgi trešajā lasījumā ir pieņemti grozījumi likumā "par Latvijas starptautiskajiem līgumiem" un turpmāk lēmumus par svešu bruņoto spēku ievešanu  un pārvietošanos Latvijas teritorijā pieņems valdība , nesaskaņojot ar Saeimas deputātiem. Šādā veidā Latvijas tauta zaudē pat tīri formālas iespējas jelko ietekmēt.

Dīvaini, ka NEVIENS tā sauktais "latviešu" žurnālists šo galīgo valstiskās suverenitātes zudumu tā arī nepamanīja, automātiski ierindojot visus pērkamu sūdubrāļu statusā, kas gan nav vakar noformējies.

Ar ko tas draud? Agri vai vēlu "sabiedrotie" metīsies šo robu izmantot un iebīdīt Latvijā pretraķešu sistēmu Aegis, gluži tādu pašu, kādu iemānīja mūsu rumāņu nelaimes biedriem un par kādu "sapņo" mūsu poļu kaimiņi. Formālie NATO meli skan smieklīgi pat zīdainim- Rumānijā uzstādītās sistēmas esot vērstas pret Irānu...Poļu sistēmas arī būs vērstas pret Irānu?

Realitāte ir daudz biedējošāka- Krievija un tās sabiedrotie tiek apvilktas ar PRS loku, kura īstais mērķis- novest līdz minimumam to atbildes kodolraķešu skaitu , kas spētu sasniegt sabiedroto valstis un ASV kodolkonflikta gadījumā. Kur kristu Latvijā izvietotu AEGIS notriektās kodolraķetes, ir viegli izrēķināt. Ko darīs Krievija, kad šo PRS skaits būs kritisks , arī ir viegli paredzēt- Krievija  sāks tās iznīcināt ar konvencionālajiem ieročiem, pirms NATO izšķirsies uzbrukt.

Mēs nedrīkstam tikt ierautiem konfliktā, tāpat 1991. gads ir maksājis dārgi- LV iedzivotāju skaits ir kā pēc kara. Latvijai ir jābūt kodolbrīvai zonai bez pretraķešu sistēmām!

Cena ir augsta- Latvijas pastāvēšana. Uzjautājiet savas gribas paudējiem- deputātiem, vai Latvija šobrīd ir kodolbrīva zona??

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-07-05 08:37
lai tik latatejieši māžojas- to visu izbeigs viens Vovas Iskanders!
#2 purvaputns 2017-07-05 09:08
nav tāas Latvijas. ir latateja - ES kolonija bez savas naudas,bez savas bankas, bez savas likumdošanas- atkarīgā vasaļteritorija.... ar izmirstošu un mūkošu nabadzībā novestu populāciju.
#3 zin 2017-07-05 14:08
Vai Latvijas iedzīvotāji jel kādu reizi ir balsojuši par to, ka viņu valstī bez viņu ziņas var parādīties jebkādi bruņotie spēki? ----------------------------------------------------
Šo varēja teikt 40 gadā vienam mūsu kaimiņam ^^

Mēs nedrīkstam tikt ierautiem konfliktā, tāpat 1991. gads ir maksājis dārgi- LV iedzivotāju skaits ir kā pēc kara-------------------------------------- 1991. gads bija tikai pirmais solis, lai mūsu valsts beidzot būtu civilizēta un pārtikusi :) Tikai grūti ar pirms 1991. gada sekām joprojām cīnīties, ne tikai materiāli, bet arī cilvēka domāšanā
#4 kurbads 2017-07-05 14:08
Iskanders būtu izšķērdība.Kalibrs izdara ta pašu.Tikai bez plutonija.Turklāt Kalibru lietošana pret ES perifēriju neizraisītu kodolkaru, bet plašu nosodījumu presē. Vēl Putinam anulētu zelta Visa karti.
#5 kurbads 2017-07-05 18:53
1991. gads bija tikai pirmais solis, lai mūsu valsts beidzot būtu civilizēta un pārtikusi :) Tikai grūti ar pirms 1991. gada sekām joprojām cīnīties, ne tikai materiāli, bet arī cilvēka domāšanā
NE DOMĀŠANĀ, NE VISPĀRĒJĀ PĀRTICĪBĀ LPSR vèl nav pārspēta..
#6 purvaputns 2017-07-06 07:28
tas bija pirmais solis bezdibeņa virzienā. pa šiem 27 gadiem esam devušies tikai uz priekšu! kur šitā teritorija ir nonākusi- katrs var pats apskatīt!.....

You have no rights to post comments

Web Analytics