Progresīvie

Pirmais, ko viņiem varētu pārmest- izkaisīšanās sīkumos. Protams, vākt atkritumus, nodot pudeles un palīdzēt večiņām pionieru laikos ir mācīts katrs un tas ir visnotaļ labs darbs. Tikai samērā bezjēdzīgs, jo savākt tik atkritumu un politiskā brāķa, cik saražojusi Koalīcija pa šiem gadiem, nespētu pat visas Latvijas minoritātes , strādājot 24/7 veselu piecgadi.

Otrkārt, apzināti pozicionējoties kā sociāldemokrāti un katrā otrā vārdā atsaucoties uz Skandināviju un par piemēru minot Zviedriju, viņi liek konservatīvā vairākuma sejām skābi savilkties.. Zviedrija sen nav nekāds ideoloģiskais pirmrindnieks un šobrīd ir līdere tikai izvarošanu skaita ziņā. Jo izrādās, ka Stambulas Konvencija uz Rinkebijā dzīvojošajiem āfrikāņiem nestrādā..

Treškārt, nekāda aicinājuma būtiski reformēt politisko sistēmu, kas ir saprotams.Viņiem ir komfortabli.

Īsumā- "Progresīvie" nav trendā, visā Eiropā notiek dramatiska sociāldemokrātu spārna erozija, viņi cieš sakāves visās vēlēšanās un tas ir tikai likumsakarīgi, kopš kreisie stingri iestājās par nelegālo migrantu tiesībām un viendzimuma laulību atbalstu. Jācer, ka Domburšovā viņi būs spiesti publiski atzīt savu pozīciju, kas viņiem nedos ne mazākās iespējas tikt ievēlētiem godīgā ceļā. Pie zināma izmēra "kotletes" vajadzīgajiem ļaudīm gan šeit viss ir iespējams..

P.S. Nenovērtējiet viņus par zemu. Ne jau velti šobrīd rodas tik daudz absurdu un šķietami bezcerīgu jaunveidojumu, kas formējas kā glābšanas plosts un starta platforma vecliberāļiem no Vienotības. Un tā ir nauda, daudz reālas naudas plus stipri savītās geju pasaules organizatoriskās saites..

Komentāri  

#1 purvaputns 2018-05-17 06:54
laikam nevēļēšu ne par vienu no patreizējiem politklauniem.
1. Vēlēšanas šeit neko nemainīs- agonija latatejai tikai turpināsies.
2.nav neviena, kas parādītu skaidru ceļu uz tisnīgumu. esmu par godīgu valsti, godīgu darbu,par Tautisku tautu. Par Tiešo Demokrātiju ar atsaucamiem deputātiem. Pret visām starptautiskajām organizācijām un blokiem kurās iesieta šī ''valsts''un pret visām konvencijām ,kas Tautai ir nelietīgi uzspiestas.
#2 purvaputns 2018-05-17 06:57
pārfrāzējot viņu lozungu #19- Jāveicina viņu''progresīvo'' nolaišana kanalizācijā. Centrālajā.

You have no rights to post comments

Web Analytics