Redakcija. Ar piebildi, ka domā tie, kam ir,  ar ko domāt. Varas partijas šobrīd saprot, ka vienīgais glābiņš ir FB un varbūt pat

Interneta atslēgšana komplektā ar komandantstundu.. Šobrīd brūk viss..Ieskaitot tēzes "tirgus visu sakārtos", 27 garais neoliberāļu diktatūras murgs, sapnis par "stratēģisko sabiedroto" , kurš nesavtīgi mīl saujiņu mazohistu Baltijas jūras krastos, irst bankas un iznīkst tranzīts..

Simtgadi mēs acimredzot sagaidīsim jaunavīgi neskarti, tas ir, visticamāk bez biksēm un bankām..Iespējams, ka globālisti atnāks ari pēc citiem mūsu aktīviem- lidsabiedrībām un energokompānijām, kuras ES "rīkojumu" ietvaros jau ir sadalītas , lai bez trokšņa tos aprītu "ārzemju investori"..Viss , ko šobrīd darīs tauta, tiks kvalificēts kā pašaizsardzība no trulas, alkatīgas un tuvredzīgas varas, kura bīdās uz punktu, no kura nav atgriešanās.

Vēstule ir skarba, bet konstruktīva..Kura partija ieklausīsies?

 

Mūsu lasītāja, lauku iemītnieka, Purvaputna vēstule:

Valstij ( šodien- atkarīgajai teritorijai ) manuprāt būtu nepieciešams:

 Vienā agrā rītā nacionalizēt visas bankas, visu zemi- visus 65000kv km, visus infrastruktūrai nozīmīgos uzņēmumus.

 Ap tās pašas dienas pusdienaslaiku izstāties no visām starptautiskajām organizācjām un denuncēt visus Latvijas noslēgtos starptautiskos līgumus, konvencijas un parakstītos memorandus.

  Likumdošanā veikt restartu ( set back) uz likumu stāvokli ,teiksim ,uz 1939. gada 1. janvāri.

 Nekavējoties atvainoties Krievijai un Lielajai Krievu tautai par pēdējos 28 gados izrādīto nekrietnību pret to.

 Lūgt Krievijas draudzību un aizsardzību eventuālā agresijas gadījumā.

  Ekonomikā lūgt Ķīnai Jaunā Zīda ceļa vismaz viena atzara izveidošanu caur Latviju. Kuģojamu Daugavu!

  Valstiskā mērogā politiku- Latvia First!

    Nekavējoties ieviest savu naudu- latu!

    Atcelt visus(! ) nodokļus privātpersonām. Valstij ienākumus gūt tikai no valsts uzņēmumu darbības un muitas.

  Aizliegt lielveikalus un to ķēdes. Nepieļaut monopolus.Milzu nodokļus spēļu ellēm, padarīt to darbību īpašniekiem       zaudējumus nesošu.

   Nacionalizēto zemi bezmaksas iznomāt to patreizējiem lietotājiem saprātīgu platību apmēros.

   Atcelt patēriņa nodokļus- akcīzes, apgrozījuma(PVN) .

   Muitas nodokli visām Latvijā ražotajām precēm! Varbūt pat Latvijā ražojamajām precēm.

   Ieviest bezbērnu nodokli.

    Noziedzniekiem- piespiedu darbu, no kura atvelk izdevumus to uzturēšanai un apsardzei.( Dienvidamerika kā piemērs)

    jebkuru invazoru (immigrantu) iebraukšanas aizliegumu! Visus, kam nav sakara ar Latviju vai Latviešiem, vai citām šeit vēsturiski bijušajām tautām, tai skaitā Baltvāci, Poļi,Latvijas krievi( arī šeit dzimušie)- ārā!

    Visu no ārzemēm finansēto organizāciju (NGO)aizliegumu!

    Virzību uz bezmaksas medicīnu, izglītību ,arī augstāko ,perespektīvā līdz ar Valsts bagātības palielināšanos

    Valsts banka izsniedz bezprocentu aizdevumus. Jebkuras augļošanas aizliegums. Par augļošanu- augstāko soda mēru!

    Ieviest principu- Darba augļi pieder darba darītājam!

Secība varētu būt arī citāda, ja tas dod labāku rezultātu. Neuzstāju.

Man ir pilnīgi skaidrs, ka šie ir tikai daži un paši pirmie soļi, kas sperami.Tauta, rakstiet papildinājumu!


 

 

 

 

Komentāri  

#1 puķuzirne 2018-03-09 17:47
Paradīzē tā droši vien būs :)
#2 purvaputns 2018-03-10 00:34
vai nav pienācis laiks no elles vismaz mēģināt veidot paradīzi?!vai neesam jau pietiekoši ilgi pa elli mocījušies?Jums nav vēl noriebies? Man ir.Jūs jau ir piejaucējuši- radījuši pārliecību, ka elle un elles apstākļi ir normalitāte,ka tā jābūt....
Bet portālam -Paldies.korekti nopublicēja. Bez cenzūras.
#3 Napaleone 2018-03-10 11:37
Teorētiski 100 gadus nokavēti sapņi, bet praktiski - akmens laikmets. Nekādas loģikas, absolūts bezceris, šādam scenārijam iesākoties - laime ir pašlikvidēties... Robespjērs nervozi pīpē pagultē. BET - IR lietojams grauds šajā memorandumā - visi punkti ir svarīgi katram, tajos ir iezīmētas mūsu interešu jomas. Tikai gudriem, cilvēcīgiem un radošiem līdzcilvēkiem ir jādefinē un jāsabalansē visu to jaunā vienošanās.
#4 Napoleone 2018-03-10 11:42
1.kas neder nekādā gadījumā - ārā kaut kādus svešos... ja pieļauj ko tādu, viss sāks grozīties tikai ap šo jomu, praktiski pilsoņu karš, jo katrs pa savam sāks tulkot sarakstu, termiņus utt.
#5 Napoleone 2018-03-10 11:46
2.Restarts nenozīmē atgriešanās kādā vēturiskā stāvoklī, bet visu atjauninājumu integrēšana tā, lai sistēma ir sabalansēta pēc šodienas stāvokļa un spējīga kādu laiku tā darboties.
#6 Napoleone 2018-03-10 11:55
3.prakstiski ir jāpanāk, ka viss stāv vai darbojas bez pārrāvumiem, bet mainot darbības motivāciju un mērķi, atbilstoši jaunajai vienošanās - mainot attiecības starp cilvēkiem... Neviens, kam šoden pieder jebkas - to negribēs atdot, tātad - viņiem ir jābūt ieinteresētiem to atdot pilnībā vai daļēji. Tas var būt arī drauds, šantāža un pat nepiekāpīga agresija... bet, ir jādod laiks un izvēles iespēja - sadarboties, atkāpties, neitralizēties vai pašlikvidēties... nedrīkst pieļaut bezkompromisa vardarbību.
#7 purvaputns 2018-03-10 13:26
restarts nozīmē atgriešanos pirms Latvijai neizdevīgie un paverdzinošie likumi tika noslēgti. Var jau atcelt arī pa katram atsevišķi, bet tas prasītu ilgāku laiku. Jo vairāk, ka to nenoslēdza Tauta , bet koruptā kliķe!
#8 purvaputns 2018-03-10 13:30
man pieder padsmit ha. Esmu gatavs tos atdot Valstij,ja tā man viņus atļauj lietot! Man nav vajadzīgi viņi privātīpašumā! Es netaisos viņus pārdot. Vēl vairāk- tā es sevi pasargātu no tā.ka ''valsts'' ar netaisnīgajiem - laupošajiem Nekustamā nodokļiem man viņus atņems,mani izūtrupēs un manos padsmit ha ieperināsies kāda Dāņu vai Zviedru 2 kājainā cūka!
#9 purvaputns 2018-03-10 13:33
Ārā visus svešos! vispirms definējot skaidri un viennozīmīgi ,kas ir svešie! Mums nav liekie un mums naidīgie vajadzīgi! Patērē tikai resursus.
Tauta ir liela ģimene! savā starpā tuvāki un tālāki radinieki ar līdzīgiem gēniem, līdzīgu mentalitāti un centieniem.Vēsturiski izveidojies cilvēku kopums.

You have no rights to post comments

Web Analytics