Arturs Priedītis. #EsbijupieOrigo

Tas pagaidām nav retorisks jautājums. Taču dotais jautājums nav viena cilvēka kaprīze, iedoma, hipotēze.

Jautājums „Vai latvieši kļūs pederastu tauta” sakņojas dzīves realitātē. Turklāt vispusīgā realitātē un dziļā realitātē. Faktiski tik vispusīgā realitātē un tik dziļā realitātē, ka vispusīgāka un dziļāka tā vairs nevar būt. Tāpēc visai drīz jautājums „Vai latvieši kļūs pederastu tauta” būs retorisks jautājums. Par to liecina perversie notikumi 2018.gadā. Ne tikai praida gājiens 9.jūnijā, bet arī citi pederastu pasākumi.*
   Lai tautu varētu uzskatīt par pederastu tautu un tautas pašapziņā nostiprinātos priekšstats par pederastijas identitāti, nepieciešami noteikti kvantitatīvie nosacījumi. Mūsdienu sociālajās zinātnēs ir teorija par maģiskiem 15-16 procentiem. Izrādās, tautas veidolu radikāli izmaina noteikta apjoma sociālais svešķermenis. Piemēram, ja tautā ieplūst 15-16% procenti kādas citas tautas pārstāvji (migranti), tad dotā tauta būtiski izmainās un zaudē sākotnējo identitāti. Ja latviešu aprindās būs 15-16% pederastu, tad var nākties atzīt latviešus kā pederastu tautu. Pederastija sāks dominēt tautas garā.
   Homoseksuālisms ir bioloģiskā īpatnība, bet nevis sociālā īpatnība. Homoseksuālisms ir iedzimta nelaime. Tā ir sastopama katrā tautā. Pederastu apjoms katrā tautā ir savādāks. Tautas pārstāvju kopskaitā pederasti mēdz būt no 2% līdz 13%. Tā uzskata zinātnieki.
   Tātad pat tajā gadījumā, ja pederastu skaits tautā ir maksimālie 13%, attiecīgā tauta nepārveidojas pederastu tautā, jo vēl nav sasniegti maģiskie 15-16%. Tomēr priecāties nav ieteicams.
   Mūsdienu pederastu kontingentā obligāti ir jāiekļauj arī jūsmotāji. Latvijā jūsmotāju apjoms ir milzīgs. Tas noteikti ir lielāks par fiziski slimo pederastu apjomu. Latvijā pederastu „draugi” ir visur – parlamentā, valdībā, valsts iestādēs, pašvaldībās, medijos, politiskajās partijās, izglītības iestādēs, muzejos, mākslas galerijās, sabiedriskajās organizācijās, kultūras centros, firmās, baznīcās. Cimdiņveidīgo jūsmotāju jūra ir LU akadēmiskajās aprindās , karstasinīgi „pētot” genderismu, seksismu, feminismu. Kloāka „Satori” apvieno t.s. radošās jaunatnes jūsmotāju jūru. Bez pārspīlējuma var atzīt, ka pašlaik Latvijā pederastu un jūsmotāju apjoms pārsniedz maģiskos 15-16 procentus. Visnegaidītākais ir tas, ka 9.jūnijā kopā ar pederastiem gājienā devās bērni, kurus kaut kādi mežonīgi aprobežoti vecāki pieradina dzīvot perversā vidē.
   Katru sociālo procesu ietekmē ārējie apstākļi un iekšējie apstākļi. To ir jāņem vērā, saskaroties ar jautājumu „Vai latviešu tauta kļūs pederastu tauta”.
   Ārējie apstākļi ir ļoti nelabvēlīgi. Vispārzināma ir „baltas” rases inteliģences degradācija un deģenerācija. Šajos procesos ietilpst pederastu karagājiens, gūstot vienu uzvaru pēc otras uzvaras Eiropas valstu likumdošanā. Latviešu pederasti un jūsmotāji mērķtiecīgi izmanto ārējos apstākļus savas nenormālās identitātes demagoģiskajā argumentācijā. Latvijas pederastu zvaigzne Kristīne Garina ir Eiropas praidu organizāciju asociācijas prezidente. Tātad Latvija jau ir zināms Eiropas līmeņa organizatoriskais centrs homoseksuālisma karagājienā. 2015.gadā Rīgā notika Eiropas pederastu svarīgākais pasākums „EiroPride2015”.
   Iekšējie apstākļi ir vēl nelabvēlīgāki nekā ārējie apstākļi. Latviju ir pametusi tautas vērtīgākā daļa. Latvijā valda noziegumu brīvība. Latvijas valdošā kliķe un varas inteliģence domā tikai par zagšanu. Latviešu varas inteliģence ir pilnīgi sapuvusi. Latvijas valdībā jau ir pederasts. Pederasta māte ir bijusi Valsts prezidente. Tautas griba pretoties pederastu un jūsmotāju akcijām ir nulles pakāpē. Šī gada praida organizētāji oficiālajā pieteikumā solīja apmēram 2000 dalībnieku piedalīšanos, toties fonds „Stop imigrācijai” solīja tikai apmēram 50 cilvēku līdzdalību protesta mītiņā pret praidu. Ne velti „Delfi” žurnāliste Laura Dzērve pirms pederastu gājiena jūsmoja par pederastu skaita ievērojamo palielināšanos, bet „savukārt aktīvo protestētāju rindas rukušas”. Latviešu pederastu leksikā izsakoties, „konservatīvā sabiedrība” pie mums ir niecīga. Šogad pederastu gājienā esot piedalījušies apmēram 8000 cilvēku. Tā saka akcijas organizētāji. Priekš mazās latviešu tautas tas ir draudīgi liels skaits.
   Taču pats trakākais ir sekojošais. Latvijā pašlaik pederastu karagājiens ir ieguvis kompleksu vērienu. Tas ir ļoti nepatīkami, un sociāli ļoti bīstami.  Latvijā pederastiem ir izdevies iefiltrēties tautas dzīves visos svarīgākajos segmentos – politikā, ideoloģijā, valsts administrācijā, izglītībā, zinātnē, garīgajā kultūrā, reliģijā, ekonomikā, masu komunikācijā.
   Latviešu tautas nākotne no pederastijas identitātes viedokļa lielā mērā izšķirsies parlamenta vēlēšanās 6.oktobrī. Latvijā tagad ir izveidojusies jauna politiskā situācija. Latvijā tagad ir vairākas pederastu partijas, kuras alkst uzvarēt vēlēšanās. 2018.gada 9.jūnijā pederastu un zirgābolu gājienā pirmo reizi kā organizētas grupas piedalījās trīs politiskās partijas: 1) „Attīstībai/Par!”, 2) „Progresīvie” un 3) „Vienotība”. Pēc gājiena Praida parkā (tā tagad ir jāapsaukā ar pederastu fekālijām apkaunoto Vērmanes dārzu) katra partija savā informācijas teltī uzrunāja „tautu”. 2018.gada 8.jūnijā tika publicēta ziņa par „Saskaņas” līdzdalību geju tiesību lobēšanā Eiropas institūcijās.
   Ja elektorāts 6.oktobrī nobalsos par pederastu partijām, tad latviešu tauta paātrināti virzīsies uz jauno sociālo identitāti – pederastu tauta. Valdībā vairs nebūs tikai viens cilvēces atkritums. Visa valdība sastāvēs no pederastiem un viņu „drēģeriem”. Pederasti ir ļoti konsolidēti eksemplāri. Pederastu vidē izplēn latviešu savstarpējais naidīgums, nesaticība, skaudīgums. Pederasti savā starpā nestrīdēsies par ministru portfeļiem. Būs tikai viens ministra kanditāta kritērijs – nav vai ir pederasts. Atbalstīs tikai pederastus. Ja tiks izveidota pederastu valdība, tad latviešu tautu tūlīt nāksies atzīt par pederastu tautu.
   Pederastijas un dažādu perversiju propaganda jau daudzus gadus ir Latvijas publiskās telpas neatņemama sastāvdaļa. Latviešu tauta ir pamatīgi saindēta ar homoseksuālisma un perversā postmodernisma ideoloģiju. Ja tas tā nebūtu, tad Latvijā pašlaik nebūtu tik liels jūsmotāju skaits. Tāds interneta resurss kā „Delfi” ir tipisks pederastu resurss. Praidam par godu „Delfi” publicēja divus „ievadrakstus”. To autori ir pederastu „ideologi” Ingmārs Freimanis un Raivis Zeltīts. Freimaņa murgojumu „Delfi” pārpublicēja no „Satori”. Kurš viņiem to lika darīt? Vai šo ideoloģiski nodevīgo soli veicināja tikai pederastu slavenā konsolidācija jeb bija rīkojums „no sponsoriem”?
   Par „Satori” vispār nav vērts atgādināt. „Satori” ir ārprātīgi smirdīga bedre un pederastu (arī praida) ideoloģiskā stute. Pirms praida galvenajiem pasākumiem „Satori” bija perversu tekstu bums. Praidā „Satori” piedalījās ar devīzi „Kultūra dodas praidā”. Protams, nav domāta tikai pederastu „kultūra”. Domāta ir latviešu kultūra, kura mīļi apkampjas ar praidu. „Satori” kadri sevi uzskata par mūsdienu latviešu kultūras guru un virzošo spēku. Atbilstoši „satoristu” pozīcijai, latviešu garīgā kultūra jau ir pederastu tautas garīgā kultūra.
   Ideoloģiskajai zombēšanai bija veltītas izdarības praida galvenajā nedēļā no 4.jūnija līdz 10.jūnijam. Starp citu, 10.jūnijā pederasti dienu plānoja sākt ar dievkalpojumu Rīgas svētā Pestītāja anglikāņu baznīcā.
   Interesanti, kāpēc pederastus atbalstīja Nacionālā bibliotēka, kur 7.jūnijā notika konference „Homoseksuāļu stāstījumi Eiropas kultūrās”? Kāpēc pederastus atbalstīja Gētes institūts? Ko teiktu Gēte par 7.jūnija „Baltijas dažādības biznesa forumu”? Kāpēc Rīgas domē tika atbalstīti pederastu visi pieteiktie pasākumi? Par to lepni paziņoja Uģis Vidavskis. Kāpēc Rīgas dome neatbalstīja VL-TB/LNNK prasību nepieļaut pederastu gājienu pilsētas centrā? Vai Rīgas domes darbiniekiem ir kaut kāda īpaša brālība ar pederastu apvienību „Mozaīka” un tās barvežiem Kasparu Zālīti, Lindu Freimani, Kristīni Garinu?
   Neapšaubāmi, praids neiztika bez pederastu „mekas” Kaņepes kultūras centra, Laikmetīgās mākslas centra, Rīgas Stradiņa universitātes studentu medija „Skaļāk”, kultūras centra „Sudrabs”, kur bija izstāde „Varavīksnes cilvēki”. Pasākumos uzstājās pederastijas patrioti Tālivaldis Kronbergs, Didzis Kukainis, Elīna Treikule, Inga Gaile, Elīna Geide, Kārlis Vērdiņš, Rita Ruduša.
   Latviešu pederasti ir iekarojuši Eiropu. Viņi ir praidu organizēšanas Eiropas līmeņa speciālisti. Tas ir patīkami. Vismaz vienā jomā neesam Eiropas pakaļgalā. Taču tagad vēl patīkamāk ir zināt, ka 2018.gadā ir sasniegts pasaules līmenis. Mūsu pederasti izšļāca kaut ko tādu, ko līdz šim pasaulē neviens nebija izšļācis. Tiekamies ar unikāli zemisku izšļācienu. Proti, latviešu pederasti praidu velta LR 100 gadu jubilejai. Pederastu kolektīvo lēmumu Dieva apskādētais Ingmārs Freimanis  saviem vārdiem „Satori” un „Delfos” formulē šādi: „praida rīkošana Rīgā ir patiešām laba dāvana Latvijas simtgadē”.
   Uz Zemes tādu unikāli zemisku dāvanu neviens nav pasniedzis savai valstij. Esmu svēti pārliecināts, ka cilvēces vēsturē latviešu pederasti pirmie valsts jubilejai velta pederastijas kroplības. Tāda dāvana ir tas pats, ja LR jubilejā uzdāvinātu milzīgu cisternu ar vircu un to no cisternas izlaistu pie Bruņinieku nama parādes durvīm Mūrnieces jubilejas runas laikā. Var būt arī citas asociācijas. Nav izslēgts, ka šogad 18.novembrī Saeimas jubilejas sēdē runu teiks Latvijas parlamenta jaunā priekšsēdētāja Kristīne Garina.
   Atkārtoju, pederastu izšļāciens ir unikāli zemisks. Tas ir spējīgs stimulēt vispretīgākās asociācijas. Turpretī mūsu pederastiem tāda dāvana acīmredzot „kalpo par masturbēšanas materiālu”, par ko raksta minētais Dieva apskādētais puisis.

*Jēdzienus „pederasts/pederasti” un „pederastija” lietoju plašākā nozīmē bez diferenciācijas gejos, lesbietēs, biseksuāļos, transseksuāļos. Vārdu sakot, visu šķirņu antropoloģiskās anomālijas tiek apvienotas zem viena leksiskā jumta. Savukārt pederastu „draugus” (tā pederasti dēvē savus atbalstītājus) aplaimoju ar vārdu „jūsmotāji”.

Komentāri  

#1 Arturs Priedītis 2018-06-11 09:59
Paldies redakcijai par publicēto eseju, kuras sākotnējā variantā,pašam nemanot, biju pārkāpis zināmas normas, jo naids un riebums pret homoseksuālisma uzvaras gājienu Dzimtenē bija traucējis elementāri nosvērtu problēmas izklāstu. Paši pederasti saka, ka Latvijā viņus visvairāk apspiež no Eiropas valstīm. Tā noteikti nav taisnība. Turklāt tādi latviešu intelbeņķi kā "sociologs" Kaktiņš žēlojās un kaunās par latviešu sabiedrības nevēlēšanos mīlēt pederastus.
#2 Arturs Priedītis 2018-06-11 10:23
Par pederastu "ideoloģiju" skat.: https://mozaikasocfilosrefl.blogspot.com/2018/06/brivibas-izpratne.html
#3 Staburags 2018-06-11 10:29
Ja jau Latvijas simtgadei tāds "gods" no pederastiem, tad varebūt pienācis pēdējais laiks uz Latvijas simtgadi sadedzināt Dainu skapi, jo pederasms un latviešu kultūras mantojums pilnīgi neiet kopā. Vai nu viens vai otrs!
#4 Staburags 2018-06-11 10:36
Paldies A. Priedīša kungam par šo rakstu! "pietiekcom"laikam neņēma pretīm. Vai arī tur sākas zilēšana?
#5 Arturs Priedītis 2018-06-11 10:47
"Pietiek" aizsūtīju nekorekto pirmo variantu, par kuru tagad kaunos. Nav nekāds attaisnojums pat tas, ka vismaz 18 gadus dienu no dienas dzīvojot mūsdienu materiālā, kurā dominē visādas cūcības, pats esi kļuvis līdzīgs cūcību autoriem un vairs neproti savaldīt savu valodu, lai nepārkāptu elementāras pieklājības robežas.
#6 Staburags 2018-06-11 11:11
Es to nenosodu, jo kādreiz pārņem tāds niknums par stulbumu apkārt, ka gribas izlādēties stulbuma valodā, ņemot vērā vēl to, ka stulbums nemaz smalku valodu nesaprot. Tikai pēc tam pašam gribas iet dušā, jo jūties apgānījis pats sevi.Bet tā notiek, kad jūties bezspēcīgs, saprotot, ka ar prātu pret stulbumu cīnīties nevar! Paldies par rakstu vēlreiz! Esmu jūsu fans!
#7 Kols 2018-06-12 03:34
Paldies, Meistar!
#8 Āris 2018-06-12 06:37
praiderastiem ir jānoņem finansējums. nekāda valsts kultūrkapitāla fonda atbalsta providus, satori un citiem liverāļu.lv un ja saņem finansējumu no ārzemju nevalstiskām organizācijām, tad 25% nodokli jāmaksā. jo kā var būt tā ka nevalstiskas organizācijas veido valstisku politiku? pret vairākuma gribu.

šis jautājums ir jāuzdod partijām pirms vēlēšanām- ko darīsiet ar liberāļu organizācijām?
#9 purvaputns 2018-06-12 07:51
ak tā?! tātad perversie biezos baros pastaigājās pa Rigu. Nu, nu. Latvijā pašlaik pederastu karagājiens ir ieguvis kompleksu vērienu. Tas ir ļoti nepatīkami, un sociāli ļoti bīstami. Latvijā pederastiem ir izdevies iefiltrēties tautas dzīves visos svarīgākajos segmentos – politikā, ideoloģijā, valsts administrācijā, izglītībā, zinātnē, garīgajā kultūrā, reliģijā, ekonomikā, masu komunikācijā.'' nu lai! es neko pirms šito nebiju izlasījis nezināju par pidaru lielo pastaigu. Tas liecina par to,ka mani neņem viņu un pārējo manu ienaidnieku propaganda. Un skumjas par Latviešu tautas skumjo un drīzo galu arī mani īpaši nepārņem- tāds liktens.
Maza, zaglīga, melīga, verdziska tautele piedzīvo savas nožēlojamās vēstures pēdējo- skumjo cēlienu. Nu,ļausim viņai to saldināt ar pakaļu mīlēšanu! vai nav vienalga kā nobeidzas. Es savu un savu bērnu nākotni tāpat nesaistu ar šo tautiņu. un tas,ka viņi tādā veidā svin savas butaforiskās''valsts'' ''gadadienu''-tāda'valsts'-tādi svinētāji .
#10 purvaputns 2018-06-12 07:57
nez, kas tad vietējiem perversajiem šis cilvēkam nedabiskās darbības gar pakaļām iemācīja?vai apguva Anglijas puravu laukos un vistu ķidātavās vai varbūt no ASV latviski runājošie emsāri atveda? vai varbūt ASV''augstskolās'' to samācīja? Vai varbūt, ka šiem nemaz tā pakaļu mļēšana tā neinteresē! Zinot Latviešu tautas raksturīgās īpašības, man nebūtu ne mazākais brīnums, ka tas viss ir tikai bizness- ASV onkulis soross maksā un vergi- latatejieši tik dara ko liek- kā jau vergi no dzimšanas! Latvietis- viņš ir visai flexibls radījums- par naudu izdarīs jebko! un pat daudz naudas viņam nevajag !Viņš ir pieticīgs un čakls.....
#11 purvaputns 2018-06-12 18:45
man šodien viens krieviņš sacīja:слышал- в Риге пидерасы распоясились. Es biju sajūsmā par šādu formulējumu. Mani kā Teitonu pēcnācēju vispār fascinē viss krieviskais. Mums ir vājība uz šo tautu un valsti... Kā skan!
bija viena Amerikāņu filma, kurā viens no varoņiem ,jautāts par perversajiem,teica: Atvainojiet, es slikti orientējos seksuālajās perversijās.... Arī labi formulēts.Tas gan viņam netraucēja periodiski visas filmas laikā vienmēr uzdot vienu un to pašu jautājumu- Sakiet, kad atvedīs tos transvestītus? To saku, jo nekas viņus tā nepazemo kā ņirgāšanās par šiem. Par slimiem nedrīkstot smieties, bet es nespēju neņirgt. Piedodiet.
#12 Staburags 2018-06-13 10:39
Par šīem slimajiem neviens neņirgtu, ja viņi paši nebāztos virsū un neuzprasītos!
#13 Arturs Priedītis 2018-06-13 12:10
Jautājums ir interesants: kāpēc tikai no XX gs. 70.gadiem pederasti sāka maksimāli tiekties pēc publicitātes, kas ir praids un citas akcijas? Kāpēc tas nenotika agrāk, jo pederasti bija vienmēr? Vai tas ir saistīts ar "baltās" rases vispārējo pagrimumu no XX gs.70.gadiem jeb tam ir kāds cits iemesls? Kāpēc amerikāņu psihiatri 1973.g. homoseksuālismu izslēdza no slimību saraksta? Kāpēc tas nenotika agrāk?
#14 purvaputns 2018-06-14 06:50
esmu vairak kā pārliecināts, ka vēsture ir jāvērtē kompleksi. Kas bija 1970tie gadi? tie bija dziļas kapitalisma( šodien teiktu brīvās Pasaules tirgus ekonomikas) dziļas krīzes gadi. krīze bija visur- Ekonomikā, jo kaptalisms nevar neierobežoti attīstīties un pat pastāvēt nespēj , ja nevar aizvien jaunas teritorijas un ļaužu grupas pārņemt. Politikā- Vjetnamas karš, kurā ASV zaudēja, ideoloģijā- nevelk vairs vecā-jāizdomā jauna. Un izdomāja- Hipiji! Tas atrisināja vairākas problēmas- atsvešināja no realās dzīves veselas jauno ļaužu paaudzes, iestāstot šiem ,ka jārij narkotikas, lai apdullinātos, jāpārojas ar visu, kas kustas un bieži,jāklausās mūzikas vietā skaļš bieži vien arī nemelodisks troksnis.Tikai nekādā gadījumā nevajag domāt, jo tad var izdomāt, ka šai sistēmā ir liekie cilvēki,un ,ka to ir daudz. Un , katieši viņi- jaunatne ir šie liekie. ''Brīvajatirgum'' nevajadzīgie.kurus no vēstures vajag izslēgt/ Un izslēdza.
#15 purvaputns 2018-06-14 06:58
katras nacionālas valsts pamatā ir mazākā tās šūniņa- gimene. Lai iznīcinātu valsti, nav jākaro ar šaujamieročiem, vēl ,jo vairāk, ka ieroči bija 1970. tajos - atomieroči, tos lietojot sagandēs zemi un gaisu, nebūs pēc to pielietošanas nekāda prieka arī Uzvarētājiem un kara organizatoriem, bet Ļaužu ir par daudz... Jāiznīcina Ģimene! To var lieliski veikt to sagraujot no iekšienes- Veidojam vecāku- bērnu nesaskaņas,reklamējam visas perversijas viena no tām pederastija! aplaupām tautu tik tālu, ka abiem vecākiem jāiet algotā darbiņā, lai nomaksātu mūžam augošās cenas, īri,nodokļus! bērnus atdodam ''audzināt'' valstiskās institūcijās ar attiecīguindoktrināciju-bērnudāŗzi,skolas.''Atbrīv ojam ''sievietes- feminisms, atbrīvojam nēģerus! tie tak tik vērtīgi! jo vairāk tautas sajauc, jo vieglāk tās pārvaldīt un stūrēt! Kā blakus parādība- kapitalisma ''pārpilnībā'' kad vairumam jau viss ir un pirkšana stagnējas,veidojas jauni tirgi- pidariem vajag citas un citādas preces! dirsaspraudni, piem
#16 purvaputns 2018-06-14 07:06
kas to organizēja un organizē? kas valda ASV? kam pieder tā impērija? Jā, pareizi! -vārdā nesaucamajai tautai! tiem pašiem, kam pieder visas bankas un pārējās vērtības tur. tie arī ir nolēmuši mūs- Āriešus iznīcināt. Ar karu ir asiņaini un var neiznākt, bet šitā- iznīcinot ģimeni un Tautas tradīcijas un vērtības- garantēti! Nu pirmā kritīs, ir jau kritusi, Rietumeiropa- tur dekadence un deģenerācija ir gājusi krietni tālāk un ir sasniegusi mums grūti aptveramus apmērus, bet arī mēs esam viņu redzes lokā... Par to liecina visas viņu organizācijas un praidi te, par to liecina tas kam pieder ''mēdiji '' te un ko šie mēdiji te mēda- to saturs, par to liecina visus 28 gadus pie varas esošie tēli un viņu izdarības. Tā kā- gaidām pēdējo cēlienu! un izbaudām!

You have no rights to post comments

Web Analytics