Reiz Kroidonā dzīvoja britu pāris vidējos gados.Viņiem ilgi nebija bērni.Bija apstaigājuši visas Šveices klīnikas, labākos

ārstus pasaulē, pat Āfrikas burvjus..Nekā...Pat ne miņas!! Te kāds viņam ieteica slavenu Sibīrijas šamani, kas ārstējot visu un pat atdzīvinot mirušos..Atrada viņi šamani, izstāstīja savu bēdu..Šamanis uz viņiem paskatījās un teica: " Da, b.., mužiki..Jūs prātu esat zaudējuši!!!!!"

Šo pašu skaudro vēsti gribēju es nodot arī Jums, tautieši, b..ģ..

Visā politiskajā spektrā ir daudz partiju, pārāk daudz, es teiktu..Un mūsu homofobu un ksenofobu sabiedrībā ir tikai maksimums 5% minoritāšu, jeb tautas valodā sauktu, pideru..

un tagad Progresīvie, Par un Vienotība cīnīsies par šiem 5% elektorāta? Uz ko viņi cer? Arī uz Jums, normālie ļaudis!! Un jūs normālie tagad iesiet un balsosiet par šīm 3 partijām, kuru programmās ir skaidri ierakstīts atbalsts gomosekiem, tā paša pp. dzimuma laulībām un āfrikāņu reeksportam??

" Da, b.., mužiki..Jūs prātu esat zaudējuši!!!!!"

 

Jānis Valters no Saulkrastiem

(Interpunkcija un stils nav mainīti) Red. piezīme

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2018-07-06 16:34
viņi cer us sponsoriem. Tiem no Fakingtonas. Tie viņiem maksā , lai pi darus mīlē un saudzē.un mums iemāca tos mīlēt. un kam nevar iemācīt, tam piespiedīs mīlēt un varbūt pat mīlēties. Kā nolādētajā Vācijā un citās eiropidaru valstelēs....

You have no rights to post comments

Web Analytics