Šoreiz pakavēsimies pie liberālā spārna politiskā piedāvājuma un pavērosim, kas jauns tiek gatavots uz velēšanām

šajā rudenī, ātri apskatot “politiskā tirgus” leti ar “Progresīvajiem”, “Par”, “LA” un “Jā” (ja tie vēl dzīvi)
Šis “spārns” diemžēl ir kreiss gan tiešā , gan pārnestā nozimē- “Progresīvie” sevi apzīmējuši kā sociāldemokrātisku spēku, cerot sazvejot tos, kuri dzīvo ar 60. gadu priekšstatu par kreisajām kustībām. Diemžēl praktiskās politikas skaidrojošā vārdnīca šobrīd ir pilnīgi cita- Eiropas kreisie un sociāldemokrāti ir tie, kas atbalsta postošo imigrāciju, tradicionālās  sabiedrības sairumu, demoralizāciju un viendzimuma laulību legalizāciju, nemaz nerunājot par praidiem un agrīno seksualizāciju ar skolu programmu palīdzību.


“Progresīvo” līderis- atklāts homoseksuālists Roberts Putnis, bijis atbildīgs par mēdiju saturu Latvijā, kas nozīmē augstu pielaides līmeni globālistu struktūrās.
Daži citāti no “Progresīvo “ programmas:

“Tiesiski noregulēsim iespēju nelaulātiem pāriem reģistrēt savu kopdzīvi un kļūt par juridiski atzītu ģimeni neatkarīgi no dzimuma.”


“Gluži otrādi — valstij un sabiedrībai ir jāatbalsta visa veida ģimenes attiecības, kas aptver rūpes vienam par otru. Ģimenes formas atšķiras dažādos laikmetos un sabiedrībās un vēsturisko ģimenes formu izmaiņas nenozīmē, ka cilvēkiem ģimeniskas attiecības šķiet mazāk nozīmīgas. Bioloģisko, juridisko un sociālo vecāku lomas var pārklāties un šķirties, bet valstij ir jārūpējas par to, lai ģimenes rūpes vienam par otru būtu augstā godā sabiedrībā un baudītu valsts atbalstu un garantijas.”


Vēl “Progresīvie” atbalsta Eiropas vienotību.. Tā teikt, secinājumus izdariet paši..


                                                        Partija “Par” jeb simts Viņķeļu partija.


Partijas programma tikpat tukša un deklaratīva, nekādi piedāvājumi izmainīt vai uzlabot esošos politiskos mehānismus nav manāmi..Kas arī ir saprotams, jo Viņķeļu klans nav ieinteresēts nekādās pārmaiņās, kaut arī citu, gana odiozu un ar LGTB saistītu cilvēku tur netrūkst..
Saulaino nākotni šim grupējumam aizēno dzīve augoša skandāla ēnā- Daniels Pavļuts ir ļoti informēta persona, kas iesaistīta OIK afērā un visnotaļ iespējams, ka viņam  nāksies ar savām zināšanām padalīties ar represīvajām struktūrām.


Citāts- “Brālība mūsdienu sabiedrībā nozīmē iecietību pret atšķirīgo.”

Vēl viņi atbalsta “inteliģentu imigrāciju”, gan nepaskaidrojot, no kurienes nāks šie brīnumimigranti..


                                                         Partija “Latvijas Attīstībai”


Esot , lūk , vienīgā Rietumu izvēles partija. 2014. Gada Saeimas vēlēšanās to pārstāvēja pats Einārs Repše. Savukārt, līdera Jura Pūces komforts un pozīcijas cieš no OIK skandāla ēnas. Bet šai situācijai ir arī gaišās puses- “LA” ir ļoti, ļoti turīga partija un ir spējīga ar savu biedru- kandidātu sejām izlīmēt katru lauku ķemertiņu..


                                                                    Vienotība.


Demoralizēta, bet joprojām apveltīta ar vareniem finanšu resursiem ( kas ir saprotams pēc tik daudziem tiltu un banku skandāliem). Kraha gadījumā visa Rietumu latviešu CIA aģentūra pašķīdīs starp “jaunajiem liberāļiem”, bet pēc brīža mēs tos noteikti varēsim vērot ar galvām silēs.


                                                   Apkopojam piedāvājumu!
Ko mēs iegūsim balsojot par šīm partijām, kuras mums sola eiropeisku orientāciju un Rietumu vērtības?
Eiropeiski orientētas partijas dominē Latvijas politikā no 1991. gada..Rezultāts ir “uz sejas”, lipīgs un taustāms..
                                                          Rietumu vērtības?
Rietumu vērtības ir tikai tās, kas reālajā Eiropā beidza pastavēt 60. gados. Tā ir tradicionālā, 10 baušļos bāzētā civilizācija, kas mācēja strādāt, veidot veselīgu sabiedrību un spēja vairoties..
Tās vairs nav. Un tas, kas šobrīd notiek Eiropā, lielajam vairumam Latvijas iedzivotāju nav pieņemams..
Tas, ko ar Eiropas vērtībām saprot mūsu stāsta varoņi, ir :
Imigrācija, genderisms, viendzimuma laulību un praidu ieviešana, karojošs feminisms un visu šo lietu propaganda skolās. Padomājiet divreiz ,pirms balsot.. Ja katrs Viņķelis dienā izplatīs kaut vienu grāmatiņu)))

PS. Mūsu varoņu saraksti pieejami www.pietiek.com!

#esgribuizkāpt

#esbijupieorigo

 

Komentāri  

#1 Arturs Priedītis 2018-03-29 10:01
Interesanti, ka praktiski neviens nevēlas publicēt pamfletus par mūsu politiskajiem un idejiskajiem guru. Ko tas nozīmē? Vai tas nozīmē tikai estētiskās apziņas pagrimumu zināmā sabiedrības daļā (paaudzē) jeb tam ir citi iemesli?
#2 kurbads 2018-03-29 10:28
Visus pamfletus šurp, Meistar!
#3 purvaputns 2018-03-29 14:34
“Brālība mūsdienu sabiedrībā nozīmē,ka reiz visi Tautas ienaidnieki karāsies!.”
Kā lozungiņš? Ja kāda partija ar tādu nāks, es par to balsošu!
#4 purvaputns 2018-03-29 14:38
Rietumu vērtības?
Rietumos ir tikai viena vērtība-Nauda. Par to tur var nopirkt visu un visus....
#5 purvaputns 2018-03-29 14:44
Citēju Arturs Priedītis:
Interesanti, ka praktiski neviens nevēlas publicēt pamfletus par mūsu politiskajiem un idejiskajiem guru. Ko tas nozīmē? Vai tas nozīmē tikai estētiskās apziņas pagrimumu zināmā sabiedrības daļā (paaudzē) jeb tam ir citi iemesli?

domāju , ka tas nozīmē mūsu- Tautas dziļo riebumu pret šo koloniju un viņas koloniālo pārvaldi. viss , kas ar šiem mēsliem saistīts ir mums tik pretīgs....

You have no rights to post comments

Web Analytics