Kaspars Pudniks.

Es neaiziešu uz vēlēšanām atkal un atkal, jo man nav kur iet. Tas nav mans pilsoņa pienākums.

Nekad tāds nav bijis. Nekad vara, lai tā būtu politiskā vai cita veida, nav piederējusi tautai. Tas nav iespējams pēc būtības.Tā pat kā koks aug no saknēm un nekad no lapām. Man tas šķiet vienkārši saprotams, taču citi joprojām uzskata, ka rūpnīcā visu lietu gaitu nosaka strādnieki, nevis rūpnīcas īpašnieks. Uzskata, ka vara pieder tautai, nevis monarham. Uzskata, ka aitas pašas var izvēlēties, kurš un kad viņas cirps vai necirps.

Saskaņā ar vienoto Deputātu nolikumu, kas ir spēkā no 2009.gada jūlija, visi EP deputāti saņem vienādu algu - 7956,87 eiro pirms nodokļu nomaksas. Algu izmaksā no EP budžeta, un pēc tam, kad tiek atskaitīti ES nodokļi, paliek 6200,72 eiro.

Neviens no tiem, man svešajiem cilvēkiem, nepārstāvēs manas interese un nekad tās nav pārstāvējis. Mani vienīgie pārstāvji šajā zemē, kurā esmu dzimis un audzis, ir mana māte un tēvs.
… vairs nezinu, esmu es Latvijas patriots vai neesmu…. Varbūt es mīlu Latviju vairāk par Robertu Zīli ar visiem viņa Nacionālās Apvienības bandītiem, bet varbūt arī nē…. Mani skumdina nepārtrauktie kašķi, strīdi, naida kurināšana, dalīšana vienos, otros, labējos, kreisos, pareizos , nepareizos… es saprotu, ka tas ir kādam vajadzīgs un kāda interesēs Nacionālā Apvienība (visas partijas) arī darbojās, taču esmu 100% ar visu sirdi un dvēseli pārliecināts, ka šīs nav latviešu tautas intereses, tās nav manas intereses.

Šo visu es rakstu ar ļoti smagu sirdi, jo briest ļoti lielas pārmaiņas… vienalga par ko Jūs nobalsosiet, tas neglābs Jūs no Jūsu izdomātajām briesmām un neuzlabos Jūsu dzīves apstākļus. Tikai paņemot grābekli rokās var cerēt, ka Jūsu pagalms būs sakopts. Ticiet man, ne Zaļie, ne Vienotie, ne Saskanīgie, ne Sudrabīgie, ne Putins jūsu vietā lapas negrābs. Ne tās lapas, kuras atnesis rudens, ne tās , kas sakrājušās trūd Jūsu sirdī jau gadiem. Jo kādēļ gan vēl joprojām ir tik smagi uz sirds.

Saprotu, ka visu saprast un zināt nav iespējams. Un ir cilvēki, kuri ļoti nopūlas, lai grozītu mūsu apziņu, piebāžot to ar drazām, TAČU just taču mēs vēl spējam. Jūs taču Jūtat, ka tas ko mēs daram nav pareizi un ved uz nekurieni.
Rietumu civilizācija izmirst. Tā strauji degradējas un iznīkst. Amorālas, pretdabiskas vērtības tiek uzspiestas un pieņemtas kā normālas. Valstis tiek sapludinātas un sašķaidītas izšķīstot viena otrā. Eiropas karavīri, tai skaitā arī latviešu “karavīri” (algoti slepkavas – sauksim lietas īstajos vārdos) – slaktē “teroristus” (citādi domājošus un dzīvot gribošus cilvēkus) .
Sabiedrības lielā vienaldzība pret notiekošo ir tik biedējoša, ka aiz bailēm mēs neko vairs nespējam skaidri redzēt, dzirdēt un just.

Atver TVNET no rīta – kārtējā avārija (traģēdija – kāds ir zaudējis dēlu, vīru, brāli) , Ukrainā pamiers, bet noslepkavoti jau xxxx.... cilvēku. Kārtējo reizi nozog latviešiem, šoreiz Citadeli, Liepājas Metalurgu un simtiem uzņēmumu, par kuru slēgšanu vai to ražošanas pārcelšanu uz citām valstīm cītīgi klusē. Mikrouzņēmuma reketierisms un Valsts Izzagšanas Dienesta dancis. Afrikā mirst no Ebolas vīrusa, Latvijā atkal cūku mēris ( zemnieki atkal cieš zaudējumus)… Sīrijā karo, Afrikā karo, Afganistāna, Pakistāna, Turcija, Izraēla, Čečenija, Ukraina, Latīņamerika karo utt. Katru dienu tūkstošiem, katru gadu miljoniem cilvēku tiek vienkārši noslepkavoti. Un iemesls ir tikai viens, lai citi varētu dzīvot labāk, lielākā komfortā un pārticībā.

Darba līgums ar ekspremjeru un jauno kompānijas "Latvijas Gāze" (LG) valdes priekšsēdētāju Aigaru Kalvīti tiks noslēgts pirmdien un viņa alga būs lielāka par 5000 eiro, LTV raidījumā "Rīta Panorāma" sacīja LG padomes priekšsēdētāja vietnieks Juris Savickis.

Es neaiziešu uz vēlēšanām atkal un atkal, jo mums stāsta, ka nav naudas, lai pazeminātu PVN pārtikai, protams, ka nav to dažu desmitu miljonu valsts budžetā, arī aizsardzības budžetam nav pāris simtu miljonu eiro, un tā var turpināt, TAČU , ja vajag 2 miljardus iegrūst privātā Karginam un Krasovickim piederošā firmā , tad lūdzu. Tas pats par Liepājas Metalurgu, Airbaltic, Latvenergo, Rīgas Brīvostu, Latvijas Gāze, utt. Es neskaitu svešu naudu, BET JŪS TIEM KROPĻIEM SAMAKSĀJĀT MANU NAUDU!!!
Tā varētu turpināt un turpināt…par labdarībām un slimiem bērniņiem, par viņu atbalstu… 21.gs …cilvēki mirst, jo viņiem nav naudas medicīnai.Viņiem nav naudas, lai aizietu pie ārsta. Ko???

21.gs. ļoti daudz jauniešu Latvijā nemācās un nestudē, jo NAV līdzekļu par ko to darīt. Vecāki nevar atļauties, pats vēl nestrādā un pat ja strādā, retais var atļauties maksāt tūkstošus par izglītību. Valsts atbalsts – 0 . Vienīgā viņu atbilde – ņemiet studiju kredītu. Bet vai viņus dod?  Tas pats kas ar atbalstu jaunajām ģimenēm pirmā mājokļa iegādei!!! Nekas! Skaisti vārdi un viss!
 Puse Latvijas vienos kredītu parādos, kas man dos kredītu – atbilde – NEVIENS! Un kādēļ man vispār būtu jāmaksā par izglītību!? Vai par mājokli?  Es taču esmu piedzimis šajā zemē, šajā valstī.  Mani tēvi un vectēvi ir cēluši šo valsti, šo manu māju.  Kādēļ latvietim nav savas mājas? Kādēļ entie īpašumi ir nozagti , atņemti, atsavināti, izkrāpti - un piespiedu kārtā man, mazdēlam ir jāīrē dzīvoklis no svešas tautības cilvēka?  Vai tas nav Absurds, ka Anglim ir dīvoklis Latvijā, bet Latvietim nav!!! Kā tas var būt?

To visu apmaksā mani vecāki ar nodokļiem! Gan brīvpusdienas līdz 12 klasei, gan studiju izmaksas.Gan interešu izglītību utt.
Vai veselības ministrija ir paskaitījusi, cik daudz jauniešu nonāk dakteru rokās ar veselības problēmām, kuras izraisa neregulāra ēšana, badošānās, kārtīgas ēdienreizes aizstāšana ar neveselīgiem čipsiem un kolu. Ir pat tāds termins medicīnā – Jauniešu gastrīts, kuņģa čūla utt. Bet, kuru gan tas interesē!?
Pareizi = NEVIENU!!!

Latvijā zem nabadzības riska dzīvo 606 000 iedzīvotāju, svētdien vēstīja raidījums «LNT Ziņu Top 10». Saskaņā ar jaunākajiem aprēķiniem par nabadzīgiem var saukt tos iedzīvotājus, kuru ikmēneša ienākumi ir zem 291 eiro. Savukārt par nabadzīgu ģimeni uzskata tādu, kur diviem pieaugušajiem un diviem bērniem vecumā līdz 14 gadiem mēnesī jāiztiek ar summu līdz 612 eiro.

Vakar klausījos Labklājības ministra žēlabaino gaudošanu. No viņa teiktā sapratu tikai VIENU!
Latvijas valdības prioritātes NAV cilvēks, ģimenes ar bērniem vai pensionāri.
PRIORITĀTE ir  -  BANKAS, BRĪVOSTA, LIAA , VID un citas AĢENTŪRAS!!!  Jo atšķirībā no ģimenēm ar bērniem, pensionāriem utt. šo organizēto bandītisko grupējumu atbalstam atrodas gan vēlēšanās gan simtiem miljonu finansējums !!!

Un šis kā Jums patīk:
Rungainis asi: "Nekādu pensiju nākotnē nebūs! Jāpaļaujas tikai uz sevi!"Mums, jaunākai paaudzei, nākotnē nav, uz ko cerēt. Mums nāksies vai nu strādāt līdz nāvei, vai arī dzīvot no tās naudas, ko būs izdevies uzkrāt pašiem," spriež Rungainis.

Maksājiet mīļie nodokļus  !  Būs Jums ..................   ceriet !!!

Kā tas nākas, ka man, savā zemē dzīvojot NAV savas mājas un pārliecības, ticības rītdienai???
Kā tas nākas, ka man jāīrē dzīvokļi no bankām un svešiem ārzemju pilsoņiem???
Kā tas nākas, ka mani spiež gandrīz vai ar VARU braukt prom no LATVIJAS???
Kā tas nākas, ka nozogot bulciņu Tevi ieliek cietumā, bet Maximas drupās noslepkavojot 56 cilvēkus Tu kļūsti par eiropas komisāru???

Es BALSOJU par savu ģimeni, par tēvu, par māti, māsām un brāļiem, par saviem radiem!!!

P.s.
NEKAS nemainīsies, kamēr AITAS sekos un balsos par svešiem uz stabiem uzlīmētiem ģīmjiem!!!

Redakcijas piezīme.

Mēs uzskatām , ka uz vēlēšanām ir jāiet- pārliecināti, aukstasinīgi un izlēmīgi..Jo vēl pēc 4 gadiem cerības ko mainīt būs vēl mazākas. Tikai pirms ejiet- izstudējiet instrukcijas, kā tikt galā ar uzpirksteņu meistaru!

Jo nevienam nav noslēpums, ka velēšanu rezultāti nu ļoti atšķirās no uz ielas iegūtajām aptaujām..Tik lielas deltas nav nekur civilizētajā pasaulē..Bet par to citreiz.

Komentāri  

#1 Maria Vargas 2017-08-11 09:01
VAI JUMS IR KAPITĀLS INVESTĪT JŪSU UZŅĒMĒJDARBĪBĀ VAI NODROŠINĀT JŪSU PARAKSTU,

Mēs piedāvājam aizdevumu ar zemu procentu likmi
Mēs piedāvājam aizdevumu no 1000 eiro līdz 10 miljoniem eiro

Lūdzu, atgriezieties pie mums pa e-pastu, lai mēs varētu jums palīdzēt

Mūsu sv lapa: http://maria-victoria-vargas-puyo.webnode.com

Un sazinieties ar mums ar savu vārdu, valsti, summu un ilgumu

Mūsu e-pasts:

You have no rights to post comments

Web Analytics