Neviens īsti vairs netic statistikai. Rigas ielas ir patukšas. Laukos jābrauc kilometriem , lai satiktu kādu dzivu radību. Bet , lūk, esot gandrīz 2 miljoni iedzīvotāju..

Kas vainīgs pie šiem cipariem, ir skaidrs. Gan paši, nepaziņojot, ka aizbrauks, gan arī ierēdņi, kuri cīnās par Eiropas naudām. Bet vēl niknāk un azartiskāk šie ierēdņi cīnās par NIN saglabāšanu, lai neizveidotos budžeta caurums aizsardzības budžeta izmērā (!!)

Un tagad mēs gribētu šiem anonīmajiem ierēdņiem piedāvāt nolaisties no sava olimpa un noskaidrot , cik desmiti, ja ne simti tūkstoši lauku iedzīvotāju pārtiek no naturālās saimniecības, jo viņiem vienkārši nav naudas!!! Viņi nelieto naudu , jo tās nav- bartero dīzeli pret kartupeļiem, kandžu pret graudiem un speķi pret cāļiem. Kungi jeb biedri! Laukos naudas nav un paturot spēkā NĪN, jūs šiem cilvēkiem atņemat pēdējo- viņu dzīvesveidu un iztiku. Jūs viņus grūžat tiesu izpildītāju rokās vai arī atņemat bērniem ēdienu, jo daudzi nodokļos maksā pabalstu naudas. Šie cilvēki tiks izputināti un zeme paliks tukša vai kritīs Aukstā kara uzvarētāju- zviedru un citu ārzemnieku rokās. Bet latviešiem vairs nebūs zemes, lai izaudzētu pārtiku, kuras pavisam drīz pasaulē sāks pietrūkt..

Otrā svaru kausā ir aizsardzības budžets, kas ir ļoti svarīgs slānim, kas apšiverē iepirkumus. Tiek iepirkta tehnika, kuras uzturēšana un pat speciālā utilizācija ir ļoti dārga- izmaksas laika gaitā aug kā sniega bumba..Visiem gan ir skaidrs, ka pielietošanas vērtība šai tehnikai bija 60-70 gados, jo tagad kara koncepts ir pavisam cits. Un buņutehnika ne pret ko vairs nepalīdz..

Turklāt valsts piedzīta pilna ar daudz modernāku tehniku un "dzeltenajiem" nepieklājīgajiem cilvēciņiem, kas noteikti ir spējīgi vajadzības gadījumā ieviest komandanstundu un salikt visus bezzemniekus pa vietām. Tā kā uzvarētājs šajā duēlī ir viegli paredzams- lauki tiks tukšoti ar visām iespējamām metodēm, arī ar elektrības tarifu paaugstināšanu un skolu likvidēšanu.

 

You have no rights to post comments

Web Analytics