Zaldāts, kas pildīs politiskos uzstādījumus, kā vajag - tā «Latvijas Dzelzceļa» (LDz) toreizējo vadītāju Uģi Magoni raksturoja pēc 10. Saeimas vēlēšanām opozīcijā palikušais Ainārs Šlesers, mēģinot panākt Aivara Lemberga atbalstu Magoņa palikšanai amatā. (LETA)

Lai saprastu, kas notiek īstenībā, neieciešams distancēties no mēdiju saceltā duļķu mākoņa un skatīt faktus..Un fakti ir nepielūdzami- kāds regulāri nopludina slepenu vai ierobežotas pieejamības informāciju masu mēdijiem. De Facto, atrodoties īpašā statusā, protams neatklās avotus un motīvus, par kuriem tik skaisti ironizē Indriķis Latvietis jaunajā grāmatā "Bailes|"...Bet skaidrs ir viens- personas, kuru uzdevums bija saglabāt materiāla konfidencialitāti, ir pārkāpušas savas dienesta pilnvaras un par to vajadzētu atbildēt.

Un tātad- augstākajā līmenī iesaistīts ir KNAB, kas tika veidots kā nacionālo oligarhu uzraudzības orgāns, jo amerikāņiem nekāds lielais un ietekmīgais nacionālais kapitāls jaunapgūstamajā vasaļteritorijā vajadzīgs nebija.

Augstākajā valsts pārvaldes līmenī ir iesaistīti liberāļu resursi un partija "Vienotība" kā amerikāņu interešu Latvijā spēcīgākais lobijs.

Zināmu lomu , iespējams, spēlē arī Latvijas slepenie dienesti, kuru augstākais lidojums , apmaiņā pret miljoniem iztērētas nodokļu maksātāju naudas, ir Linarda Grantiņa salauztā roka un cilvēks, kuram dzelceļa tuvumā atņēma mobilo telefonu.Summējot šos panākumus, atcerējos savu Pļavnieku kaimiņu gopņiku Vasju - viņš to būtu izdarījis par 2 l Optimas alus.

Vērojam sauso atlikumu- skandāls ar Magoni pasliktināja Latvijas tranzīta situāciju, nekādi neuzlaboja valsts finansu stāvokli, pasliktināja attiecības ar Krieviju, kas ir izdevīgi tikai amerikāņu lobijiem, kuri darbojas Rinkēviča stilā un posta to mazumiņu, kas vēl darbojās. Kuriozi, bet rādās, ka Magoņa vainu tiesā pierādīt būs neiespējami, kas gan nav svarīgi, jo darbiņš padarīts un nekādi ģimenes kontakti vairs tranzītu neglābs.

JKP ar šo skandālu nostiprina savu "skunksa" statusu- nevis politiķi, bet kompromata mapīšu pārnēsātāji, kuriem par to vajadzētu atbildēt likuma priekšā. Bet viņi neatbildēs, jo JKP būs viena no rezerves glābšanas laivām , kurā pārsēdīsies strandējusī "Vienotība" un tās ierindas šaitani..Par to parūpēsies tie, kas kūrē Nacionālās Drošības padomi..

Neidealizējot "oligarhus" tomēr nākas atzīt, ka "oligarhu" saimnieciskās intereses šad un tad sakrīt ar tautas vairākuma interesēm. Proamerikānisko liberāļu lobiju darbība ar šīm interesēm nesakrīt nekad.

Tāpēc vēlētājiem jābūt ļoti modriem, lai savlaicīgi izskaitļotu visādus Mēs Par un citus IR un "Vienotības" atvasinājumus un ievietotu tos pilnīgā banā uz Saeimas vēlēšanu laiku!

Nost ar antikonstitucionālo Koalīcijas Padomi un partiju diktatūru!

Par neatkarīgu Latviju ar 1922. gada Satversmi, 1000 cilvēku referendumu slieksni un bezpartejiskiem vēlētāju sarakstiem!

 

 

 

 

 

 

Komentāri  

#1 cielava 2017-08-21 08:35
Visam piekrìtu,
bet nevar saprast..par ko, lai vèlè nàkosho reizi....ja JKP ar nav neko izcila.....
#2 hunveibins 2017-08-21 10:34
ir vienalga..par jebkuru gana radikālu formējumu- galēji kreisie vai galēji labējie imigrantu nīdēji..Sistema ir jāsapurina, citādi pārmaiņas nav iespējamas. Jābalso ir tikai par tiem, kas spēs atgriezt tautvaldību un tautai 1991. gadā nozagtās demokrātiskās brīvibas, ko saturēja oriģinalā Latvijas Republikas Satversme.Tie var būt kreisie, socialisti vai komumisti ar sociādemokrātiem- tas nav svarigi..Neviens liberāļu mēsls vairs nedrīkst uzpeldēt..
#3 purvaputns 2017-08-21 14:44
Nāvi latatejai! nepiedalos ''vēlēšanu'' farsā ar tai sekojošajām cimdaru izdarībām! lai velns parauj nolādēto ES koloniju- latateju!

You have no rights to post comments

Web Analytics