Visur pierādījumi...Rimšēvičs un Magone locās uz apsūdzēto sola..Lavrovs satriekts kaktā ar britu iesniegtu "Novicok" kolbu

rokās..Porošenko ANO sēdē vicina mapi ar atrisinātu MH17 lietu..Būtu pilnīgs Londonas atkusnis vai pat pavasaris..bet nē..

Ir tikai neapgāžama pārliecība un dzelžainas aizdomas..Pateikt, kas notiek, ja šādas kļūst attiecības sabiedrībā un starp tās atsevišķiem locekļiem..? Tieši tā, kamrād, uz izeju..Hail..

Komentāri  

#1 purvaputns 2018-04-03 07:35
Man ir kauns.Kauns par valsts, kurā man nākas dzīvot rīcību. Un es aizsūtiju vēstuli:
Krievijas federācijas Prezidentam Vladimiram Putinam un ārlietu ministram Sergejam Lavrovam,
ar šo atvainojamies par Latvijas valdības lēmumu izsūtīt no mūsu Zemes Krievijas Federācijas diplomātus. Tas nav Latvijas tautas lēmums , to nolēma darīt Latvijā valdošā prettautiskā kliķe. Tāpat lūdzam izrādīt sapratani arī šīs valdošās kliķes rīcības iemesliem. Mūsu ''valsts'' nav suverēna, tā ir atkarīga no saimniekiem. Tādi paši atkarīgi no saviem saimniekiem Briselē un Vašingtonā ir mūsu varturi.
Zinot to, un ņemot vērā mūsu- Latvijas Tautas nostāju , kuru raksturo šī atvainošanās vēstule,lūdzam nākošā militārā konflikta gadījumā, ko visdrīzāk izraisīs mūsu varturu saimnieki,nepalaist pret mūsu Zemi pašu lielāko atomraķeti.
Ar patiesi draudzīgiem sveicieniem,
Purvaputns.
Atļauju visiem labas gribas godīgiem cilvēkiem to kopēt un arī sūtīt.
#2 purvaputns 2018-04-03 08:18
par to ''Novičok''. Krieviem tāda nosaukuma, pat koda nosaukuma nav un nekad nav bijis! to izdonāja briti! pie tam , lai skanētu Krieviski- Novičok. Varēja , lai būtu effektīvāk- Staričok, vai vēl labāk- Kazačok! Tas tikai pierāda ar kādiem deģenerātiem un idiotiem mums ir darīšana, Kādi absolūtie stulbeņi dzīvo On the Swampy Island in North Atlantic, kā teica viens Amerikāņu korespondents. Un ar ''Island ''viņš nebūt nedomāja, ne Īriju, ne Islandi un pat ne Grenlandi.....
#3 purvaputns 2018-04-03 08:31
Kļūdas labojums.
Tas amerikānis teica: On the swampy Devils island in North Atlantic.
Uz tās salas dzīvojot vismaz 150 000 Krievijas apzadzēju un/vai nodevēju. ar visiem kucēniem. Tā kā Džeimsiem Bondiem vēl ir daudz ko indēt.....
#4 kurbads 2018-04-03 09:35
tieši tā..Šobrīd briti degradē starptautisko attiecību pamatu pamatus..Šo purvu nosusinās un Tramps aci nepamirkšķinās..Šai salai klimata izmaiņu priekšā gan vajadzēja uzvesties pieklājīgāk..
#5 purvaputns 2018-04-05 07:58
vakar klausījos krievus. mana favorīte ir Marija Zaharova no viņu ārlieu ministrijas. Sieviete kā dieviete, pie tam vēl krieviete!
Un publicistu Partijas Velikoje Otečestvo priekšnieku Nikolaju Starikovu. Cepuri nost! gaiša galva, kaut arī plika! Un tad tur šie apspēlēja tematu par senu krievu sakāmvārdu: Angļičanka gaģit. Viņš teica :dīvaini- ne par vienu citu tautu nav mums tāda sakāmvārda, kaut esam gan ar Frančiem, gan Zviedriem karojuši un pat ar Vāciešiem 20. gadsimtā veselas 2 reizes!
Paskatiet Youtubē. ir vērts!

You have no rights to post comments

Web Analytics