Redkolēģija TVRIGA

Atgādinām , ka tās patiešām šoreiz ir pēdējās vēlēšanas..

Jo vēl pēc 4 gadiem mileniāļi ar kokakolas un Šadurska saēstām smadzenēm dosies pie urnām un kā viņi vēlēs, to zin tikai tie mērkaķi, kas bungo viņu galvās..Tāpēc mums, veterāniem, kaut kas ir jādara, lai Latvijas valstij dotu kaut vai tikai izdzīvošanas iespēju, pretējā gadījumā pilns sistēmas kolapss iestāsies pēc gadiem 10. Vecā sistēma turās, viens sarūsējis zobrats pie otra, viens vecs ments piekabinājies senīlam prokuroram un pāri visam dienesti grabina deputātu skeletus skapī, bet asiņojošais Vienotības pūķis steigā sēj pār dzimtajām ārēm savas aborta atliekas-visādus jā, par,la un citus vecus, toksiskus konservus.

Ko darīt šadā bezizejā? Nebalsot? Nē! Balsot! Jo Jūsu -Nē- tiks nozagts un pielikts uzvarētāja balsīm. Tieši tik vienkārši.

Balsot! Balsot! Un aicināt balsot visus draugus!

Par ko??? Jo it kā nekā nav..

Lai saprastu, ko darīt, ir jāsaprot, kas ir šīs Koalīcijas, opozīcijas partijas un kā intereses tās aizstāv Latvijā! Visi pie varas esošie pārstāv vai nu savas biznesa kliķes- ZZS un NA, vai arī globālo banku kapitālu -visas pro- ES partijas un Vienotības atvasinājumi, kas raujās pie varas. Arī 'Saskaņa" ir sistēmas "kabatas" opozīcija un tikpat nīstama..

Visa šī sistēma un tās alkatība nodrošina to ,ka Latvija kā nacionāla, neatkarīga valsts nekad vairs nebūs iespējama ,drīzumā tiks iznīcināta un atdota saplosīšanai SVF, ja vien viss pasākums neuzmetīs kūleni atpakaļ.. Bet kā?

Un tur jau iznāk Jānis, Pēteris un Antons- visi baltā...

Un visi dodās pie urnām un nobalso par mazām antisistēmas partijām, nodrošinot vadāmu sistēmas kolapsu...Kā uzzināt, kas ir šīs partijas?

Ļoti vienkārši, meklējiet programmās, jo ir lietas , ko "sistēmisti" nevar..Viņi nelamās kapitālistus, nespēs izlikties par kreisajiem vai socialdemokrātiem, neuzstāsies pret viendzimuma laulībām un Stambulas Konvenciju.."Sistēmisti" neuzstāsies pret ES vērtībām un nelegalajiem migrantiem, tie nemēģina ierobežot banku patvaļu..

Visas mazās antisistēmas partijas ir anitemigrantu piesitienu, atbalsta tradicionālo ģimeni, nekadas "tolerances" pieminēšanas, iestājas par sociāli atbildīgu valsti, valsts kapitālismu, progresīvo nodokli un nekustāmā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam mājoklim.. Antisistēmas partijas tieši uzstājas pret OIK un Rail baltic afēru- ar sistēmu saistītie to nedrīkst..

Meklējiet, lasiet programmas..Nav svarīgi, par ko balsosiet "antisistēmas" balsojuma ietvaros- šoreiz var droši balsot arī par Alfrēdu Rubiku..Ir vienalga, no kāda koka ir spieķis, ko ieliek riteņos velosipēdam, kas ripo bezdibenī..

Vienotības darbi- https://infoagentura.wordpress.com/2017/04/03/partijas-vienotiba-politisko-noziegumu-saraksta-pret-latvijas-sabiedribu-izveidosanas-aicinajums/

pedofīlu advokāti:

https://infoagentura.wordpress.com/2017/03/03/ka-ilona-kronberga-andrejs-judins-un-arturs-utinans-aizstaveja-pedofilus-latvijas-radio-tiesaja-etera/

 

 

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2018-02-02 08:35
Varbūt ka tā arī jādara. Kaut, ja ar vēlēšanām būtu ko iespējams mainīt, tad tās jau būtu azliegtas.un vēl- Nav svarīgi kā jūs balsojat- svarīgi ir kā balsis saskaita! un skaitīs atkal cimdars.....
Rubiks,- visu cieņu! tas Vīrs ir ar mugukaulu. Tas negrozās kā vējrādītājs, bet par savu pārliecību stāv. Kaut es ne visur piekrītu šai pāriecībai ,bet šo kungu cienu! Atšķirībā no vairuma latatejas politisko marionešu. Tas , ka šai ''valstij''- kolonijai ir vakars tas dabiski. Un jo ātrāk, jo lābāk! Mums jau tagad jāgatavojas uz to, kas būs pēc šis karikatūras kolapsa!
#2 kurbads 2018-02-02 08:45
karikatūras kolapss nav valsts kolapss..
#3 purvaputns 2018-02-02 09:14
piekrītu! šitās ''valsts '' kolapss var izrādīties īstas Valsts sākums. lūgsim par to Dievu!

You have no rights to post comments

Web Analytics