Sen esmu pazīstams ar indiešiem. Ir nācies dzīvot kaimiņos, sadarboties, vienkārši tāpat palīdzēt- reiz vienam vīram gāju palīgā restaurēt viņa mājas dievību- resnu ziloni..

Ko es par viņiem varu pateikt? Viņi ātri mācās, ir apķērīgi, turklāt viņiem piemīt iedzimta, dabiska tolerance..Vienā ciematā var būt 3 dažādas reliģijas un 4 valodas, dievs- mērkaķis un dievs - pitons..Un indieši ar cieņu izturas pret kaimiņu reliģiju- ja reiz kaimiņš godā govi, tad viņš neatļausies to ar rungu aizdzīt no ceļa..

Eiropieši Eiropas centrā svin uzvaru pār nacistiem, liekas, visiem ir diezgan ok , ka Hitlers neuzvarēja.. Vieni to dara 8. maijā, bet citi pa savam- 9. maijā....Cilvēki, atlaidiet reiz brīvībā tarakānus no savām galvām...Nāk prātā Džonotans Svifts, kas iesmēja par ļautiņiem , kuri sarīkoja asiņainu karu dēļ strīda par to, no kura gala jāpārsit ola.. Skumji un aktuāli..

Komentāri  

#1 purvaputns 2018-05-07 08:11
kas tie tādi- Nacisti?! nezinu tādus. es zinu Vāciešus. un es zinu socialistus. zinu pat socialisma paveidu- Nacionālsocialismu. kurš rūpējās , lai socialisms-citiem vārdiem- Taisnīgums, būtu pieejams savai Tautai. Un svinēt tos, kuri iznīcināja Tautu un iznīcināja Taisnīgumu šai Tautai nu nekādi nepiederas.... ne 8. ne 9 un pat ne 29. maijā vai jebkādā citā mēnesī!
Bet arī es svinēšu svētkus šais datumos! manus- Dievtura svētkus- Ūsiņus! šādā noskaņā visiem labas gribas cilvēkiem- Priecīgus un svētīgus Ūsiņus!

You have no rights to post comments

Web Analytics