Attēls no grafikas cikla-"Jenoti laikmetu griežos".

Šausmu un okultisma žanra piekritēji no klasikas jau zin, ka ļaunais gars, tuvojoties sava saimnieka un nēsātāja nāvei , noskata citu upuri, kurā iemiesoties. Savukārt eksorcista uzdevums ir to novērst un apturēt ļaunuma izplatīšanos pasaulē. Kas patiesībā ir ārkārtīgi grūts uzdevums pat Latvijas "politikā". Ne jau kļūmes pēc ieliku šo vārdu iekavās. Latvijā nav politikas šī vārda tradicionalajā izpratnē, proti, nav politisku spēku, kas pārstāvētu iedzīvotāju grupu intereses. Šīs grupas pēdējos 20 gados ir izdevies atomizēt un marginalizēt, formējot šo nozieguma brīvību, ka to veiksmīgi formulējis Arturs Priedītis.

Čigānes kundze gan "Panorāmā" klāstīja, ka tagad sabiedrībā esot noformējies pieprasījums pēc "eiropeiskas" un centriskas partijas. Šiem delīrija murgiem varbūt noticēs kāds nekatrās dzimtes vidusskolnieks, bet stāstīt šādas lietas gan neklātos. Āfrikānisku partiju pagaidām LV nav, tās visas ir ārēji eiropeiskas un arī centriskas vai drīzāk labējas. Kaut gan tās varētu būt arī aziātiskas un kreisas nosaukuma pēc- tas neko nemainītu. Jo politiskā spektra definīcijas attiecās uz partijām un vēlētāju apvienībām, nevis uz savtīgu ekonomisku interešu vienotu grupu, kas piekļūstot varas svirām, izveido organizētu noziedzīgu grupu, kas darbpojas tikai un vienigi savās un sponsoru interesēs.

Vienotības pārstāvniecība tautā vienmēr ir bijusi 200-500 cilvēku, toties pretenzijas vismaz kā Ķīnas kompartijai. Šāda situācija principā varēja izveidoties, 90. gadu sākumā kolektīvi un brutāli piesmejot Satversmi un atņemot tautai tieši izvirzīt kandidātus. Lai nostiprinātu savu varu un padarītu oligarhātu par vienīgo valsts varas formu, sekoja provokācija ar valodu referendumu, kura rezultatā referenduma slieksnis tika pacelts neiespējamos augstumos, pārvēršot valsti Eiropā par Ziemeļkoreju.

Tā visa rezultāts ir vēlētāju bezcerība (arī vēlēšanu sistēma ir "partiju" kontrolē), balsošana par "mazāko ļaunumu", kas demokrātiskā valstī ir absolūts nonsenss. Aptaujas rāda, ka nospiedošais vairums aptaujāto atzīst, ka ir nošķirti no politisku lēmumu pieņemšanas un nespej neko ietekmēt savā valstī. Vai pēc šādu datu publicēšanas godīgiem politiķiem nevajadzētu aiziet sētmalē nošauties?

Esiet rāmi. Jus neesat vajadzīgi pilnīgi nevienam, atskaitot paši sev. Nevienam nav vajadzīgs jūsu centrisms, jo vairums tautas cirkulē starp lombardu un ātro kredītu iestādēm. Un jūsu Eiropa LR pilsonim ir vajadzīga kā drošības saliņa, kur pamukt no pārmērīga nodokļu sloga un netaisnības. Piesakieties savlaicīgi traumētu minoritāšu rehabilitācijas centrā, ungāru vectēvs Žoriks jums maksās stipendiju un neatstās likteņa varā!

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-07-18 07:48
latateja ir elle. un nekas te vairs nav labojams- tai ir jāiznīkst. ar visiem valdošajiem parazītiem . pilnīgi vienaldzīgas viņu partijas un viņi paši-tik bezgala pretīgi.
Gaidu pārmaiņas un man ir pilnīgi vienalga, kas tās nesīs!
#2 kurbads 2017-07-19 04:49
Pārmaiņas ir ceļā..Globālisma aģenti un citi šīkie netīreļi cer, ka tās paies garām.Bet lustrācijas žurnāli jau cauršūti..
#3 purvaputnspurns 2017-07-19 08:35
kaut nu ātrāk! Taisni nagi niez.....
#4 zin 2017-07-19 09:17
jautājums vai jūs tiešām redzat Latviju, kā pilnīgi pašpietiekamu un neatkarīgu valsti pēc "pārmaiņām"?
Vēl mums jātiek galā ar padomju laika iepotēto domāsanu, ka viss notiek caur blatu, kukuļiem un iedomām, ka valstij viss jānodoršina neko nedodot pretī, kā arī ar ekonomikas un rūpniecības negaīvajām sekām jācīnās, ka deva skaistie padomju gadi. Tad varbūt varam sākt fantazēt par pāspietiekamu valsti.
Ja tiešām domājat, ka pašlaik Latvija var pasāvēt ārpus visām savienībām un starptautiskiem līgumiem + valūtu, kas nekam nav peisaistīta, tad esat mazliet naivi. Nav noslēpums, ka zem šīs lapas apakša ir PIK FM un partija "Par netkarīgu LAtviju" un šīs abas iestādes nu galīgi nesapņo par neatkarīgu Latviju bez piesliešanās austrumu kaimiņam, nemaz nerunājot par pilsonības un valodu jautājumu :)
#5 Rex 2017-07-19 10:53
Ā...Zin domā ,ka pārmaiņas nav vajadzīgas un kontakti ar Ķīnu un Krieviju var būt sliktāki par šī brīža koloniālo atkarību, dodoties stāvus izputēšanā?
#6 zin 2017-07-19 12:28
Ķīna nav slikts partneris un nesaku, ka nevajag kontktus ar austrumiem, bet nevajag jau nu pakļūt zem Krievijas tupeles uzreiz, kamēr tur vara nenomainīsies uz ko normālāku :)
Tie, kas grib tur ko eskportet, to arī dara par spīti visam sankcijām.

Tā tomēr ir lielvra ar ambīcijām un pagaidām haousu pārvaldē, kur vārda brīvība jau praktiski ir apklusināta, kā arī tur pat vairs nopirsties īsti nevar bez vietējo barigu vai valdības atļaujas.
#7 zin 2017-07-19 12:28
Ilgtermiņā izdevīgi ir tirgoties ar Eiropu, Ķīnu, Indiju, ASV. Krievija pagaidām ir pārāk neprognozējama un neskaitot transporta koridoru mums pat nav ko piedāvāt. Ta pat arī viņi nespēj neko īsti piedāvāt mums, neskaitot gāzi.

Nu nav uz zemes NEVIENA postpadomju valsts, kas primāri izvēloties Krieviju par ekonomisko partneri būtu vairāk atīstīti nekā mēs.

izputēšana, izputēšana, nu kur ir tā slavenā izputēšana, ko sola jau 20 gadus? Algas aug, pirktspēja aug, dzīves līmenis aug, vide top sakārtotāka, uzņēmējdarbība orientējas uz to, ko var eksportēt nevis kaut ko ražot ražošans pēc, nodokļi arī aug, kas ir tikai likumsakarīgi, ja gribam kaut kādu sociālu vienlīdzību. Protams, lai kaut ko sasniegtu ir arī jāstrādā un jāmāk sevi pārdot nevis gaidīt uz brīnumu :) Un nerakstu no Rīgas, bet gan Latvijas provinces :)
#8 zin 2017-07-19 12:30
Un tie paši kontakti ar Krieviju jau ir. Vajag vēl dziļākus kontaaktus? Kādu labumu mums tas nestu? Ne Krievijai būtu naudu, lai mūs te aplaimotu ne arī viņu izpratne par biznesu nenāktu par labu mūsu uzņēmējdarbībs videi.
Kādi būtu tie neatsveramie plusi ja mēs pagrieztu galvu uz austrumiem?
#9 purvaputns 2017-07-20 07:33
man šādu - Nato izcilnieku, CIA aģentu un sorosu apmaksāto pederastu nozombēto ļautiņu ir tik žēl!!! šis tēls runā par nacionālās rūpniecības''negatīvajām sekām''!! ar tām viņš domā spēju strādat un pelnīt! Būt neatkarīgiem un ražot!! tā vajag nozombēt!Kas šim jautrulim šeit kolonijā- latatejā pieaug??!! Nodokļi ieaug! ir jau saniegts kopējais to apjoms 90% no ienākumiem un tik pieaug! vēl pieaug nabagu skaits un to nabadz
ība! pieaug cenas! visam. pieaug no šitās elles mūkošo skaits, pieaug no eiropas ievesto indīgo atkritumu deponiju skaits un ugunsgrēki tajās! pieaug invazoru- nēģeru atvesto daudzums! pieaug apmuļķoto un nozombēto- tādu-zin-skaits. Tūlīt grandiozi pieaugsonkoloģisko saslimšanu skaits Rīgā un Jūrmalā- visur, kur pāri gāja indīgo dioksīnu mākonis no Slokas Zviedru atkritumu kurināšanasUn, lai šis portāls pieder kaut pašam Putinam vai Kim ungam! šis ir viens no nedaudzajiem šajā kolonijā, kas raksta Taisnību un ļauj to rakstīt mums ! nedzēšot un neslēpjot!
#10 purvaputns 2017-07-20 07:36
izputēšana ir jau notikusi! ši nolādētā teritorija ar visu populāciju jau ir nekad vairs neatmaksājamos parādos!! un te viss ir iznīcināts Viss, lauksaimniecība, rūpniecība, zvejniecība, izglītība, medicīna! vēl tev , zombij, nepietiek?!! ar šo iznīcību? Tauta tiek izdzīta svešumā ar nabadzību šverpļi izcilnieku kantora skribenti!
#11 zin 2017-07-20 07:58
vēlreiz - kāds labums mums būtu no tā, ka tagad mēs visus ekonomiku un politiku pagrieztu uz austrumiem?
Tur nabadzība, korupcija un sociālās nevienlīdzības problēmas ir lielākas nekā mums.
Tāpat, kā visās pārējās valstīs, kas izvēlējušās NVS ceļu.
KĀDS būtu tas labums izolēties no Eiropas? No visas pasaules mēs izolēties mēs nevaram, neesam mēs pašpietiekami.

http://jauns.lv/raksts/bizness/240800-latvijas-apstrades-rupnieciba-turpinas-speciga-izaugsme-ko-nodrosina-areja-pieprasijuma-pieaugums - Kur tev rūpniecība iznīkst?
#12 zin 2017-07-20 08:01
Apstrādes rūpniecības nozare palielinājās par 6 %, tajā skaitā koksnes un koka izstrādājumu ražošana – par 8 %, datoru, elektronisko un optisko iekārtu ražošana – par 16 %, gatavo metālizstrādājumu ražošana – par 9 %, pārtikas produktu ražošana – par 1 %.

Lauksaimniecības ražošanas apjomi samazinājušies par 3 %, tajā skaitā kritums augkopībā par 5 %, bet lopkopība palikusi iepriekšējā gada līmenī.

Zivju nozvejā kopumā pieaugums par 38 %, bet Baltijas jūrā un Rīgas jūras līcī nozveja samazinājusies par 3 %.

Būvniecībasprodukcijas apjoms samazinājās par 18 %. Kritums vērojams nedzīvojamo ēku būvniecībā – par 4 % un inženierbūvju (tajā skaitā šoseju, ielu un ceļu) celtniecībā – par 33 %. Dzīvojamo ēku būvniecība pieaugusi par 2 %.
#13 zin 2017-07-20 08:01
Transporta nozare palielinājusies par 0,5 %. Palielinājumu uzrādīja pasažieru pārvadājumi – par 4 %, bet par 7 % samazinājās kravu pārvadājumi.

Izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumu nozarē kāpums par 9 %, ko veidoja pieaugums izmitināšanā – par 11 % un ēdināšanā – par 7 %

Valsts pārvaldē un aizsardzībā pieaugums par 4 %, izglītībā – par 1 %, veselības nozarē – par 2 %.
#14 purvaputns 2017-07-20 08:17
par cik ir palielinājusies nabadzība? par cik to cilvēku skaits , km nav pieejama medicīna? par cik to, kas nevar atļauties elektrību? par cik palielinājies emigrantu skaits/ atbildi man procentiņu rakstniek! es neticu taviem zombijmurgiem um taviem no gaisa uzpīstajiem% !! Man ir acis es redzu šo visu nelaimi te! katru dienu redzu Un ar ktru gadu nolādētajā kolonijā kļūst sliktāk un bezcerīgāk!
Ko tu tur izmitini? no ES atsūtītos invazorus - nēģerus? tavus skaistos draugus tavējo latatejiešu genofonda skaistos uzlabotājus ??!! pārstāj man te murgus rakstīt!
#15 purvaputns 2017-07-20 08:20
Tavā ES korupcija un blēdību nav mazāk kā Krievijā! un netaisnības pat vairāk! es zinu! es tai ''paradīzē'' 12 garus gadus nodzīvoju! man pasakas vari nestāstīt! pirms 27 gadiem to vajadzēja darīt! tad es vēl būtu CIA radiostaciju meliem par viņu ''taisnīgumu'' un ''cilvektiesībām''noticējis. Tagdad- NO go!
#16 kurbads 2017-07-20 10:25
procenti paliek pie procentiem..Es redzu , ka ielas paliek tukšākas. No rīta tirgū neviens nevar 10 eu samainīt.Korporatīvā izklaide uz grunts.Lombardi un humpalas pilsētā..procentus nevar uzlikt uz maizes, kā to dara beļģija kur ostas baro pusvalsti- pie mums no tā ēd 5 ofšori..
#17 zin 2017-07-20 11:00
Kādiem zombijurgiem? Reāli dati ir murgi? tie nav no gaisa izvilkti, bet apkopoti dati par valsts ekonomiku 2016. gadā.
Pskatīsimies cik te sliktāk ir nākam, aiznakam un aizaiznākamgad :)

2015. gadā Latvijā nabadzības riskam bija pakļauti 21,8 % iedzīvotāju – par 0,7 procentpunktiem mazāk nekā 2014. gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) 2016. gadā veiktā apsekojuma dati. Strauji samazinājies dziļai materiālajai nenodrošinātībai pakļauto iedzīvotāju īpatsvars – no 16,4 % 2015. gadā līdz 12,8 % 2016. gadā.
2015. gadā, palielinoties iedzīvotāju rīcībā esošajiem ienākumiem3, ir pieaudzis arī nabadzības riska slieksnis – līdz 318 eiro mēnesī.
Salīdzinājumā ar 2014. gadu nabadzības riskam pakļauto iedzīvotāju īpatsvars ir samazinājies par 0,7 procentpunktiem.
To veicināja nodarbinātības pieaugums, kā arī ar ģimeni un bērniem saistīto pabalstu palielināšanās aptuveni par trešdaļu, bet kavēja salīdzinoši lēns vecuma pensijas piegum
#18 zin 2017-07-20 11:02
Tik bļauj un bļauj, var redzeet, ka tevi uzvelk ja kaads nevis chikst, bet kaut ko dara, laipasham labi un arii valstiij dodtu un ir ticiibas tai. Ko Tu reāli ārpus ES piedāvā, kādu tu redzi to mūsu nākotni bez ES? :)

Jautājums redakcijai? Vai es arī drīkstu izveidot kādu pozitīvu rakstu par SAVU valsti, ko iesūtīt? :) Jo es neredzu tikai melns un balts :)
#19 purvaputns 2017-07-20 22:04
zombijmurgoājs! tādu sorosītu te daudz izperēts! rakssti savus murgus- es idiotismu ignorēju! man ir acis- es rededzu un spēju analizēt! man jūsu propoganda idiotiem nav vajadzīga. Tā uz mani nedarbojas! bet tu- zombij, izbaudi savu labklājību šai eiropas nabagmājā- ES kolonijā!
#20 Rex 2017-07-21 11:49
Citēju zin:
Tik bļauj un bļauj, var redzeet, ka tevi uzvelk ja kaads nevis chikst, bet kaut ko dara, laipasham labi un arii valstiij dodtu un ir ticiibas tai. Ko Tu reāli ārpus ES piedāvā, kādu tu redzi to mūsu nākotni bez ES? :)

Jautājums redakcijai? Vai es arī drīkstu izveidot kādu pozitīvu rakstu par SAVU valsti, ko iesūtīt? :) Jo es neredzu tikai melns un balts :)

Drīkst un pat vajag!!! Esiet laipni aicināti! Mēs zinām daudz labu lietu par Latviju, gan vairums ir Dieva sarūpētas.Bet ja zināmi arī cilvēku darbi- labprāt padalīsimies
#21 Koma 2017-08-15 10:34
Citēju zin:
Tik bļauj un bļauj, var redzeet, ka tevi uzvelk ja kaads nevis chikst, bet kaut ko dara, laipasham labi un arii valstiij dodtu un ir ticiibas tai. Ko Tu reāli ārpus ES piedāvā, kādu tu redzi to mūsu nākotni bez ES? :)

Jautājums redakcijai? Vai es arī drīkstu izveidot kādu pozitīvu rakstu par SAVU valsti, ko iesūtīt? :) Jo es neredzu tikai melns un balts :)
protams, ka Jūs drīkst.Mēs publicējam visu!

You have no rights to post comments

Web Analytics