Praviešus dzimtenē nemīl, bet trimdā vienkārši neņem galvā. Varbūt tāpēc Valdis Turins , viens no Atmodas ideologiem un filozofiem , nekur vairs nav aizbraucis.

Kaut arī situācija noteikt nav labāka, kāda tā bija 1991. gadā vai pat apaļajos 2000.Salašņām, kuri sagrāba varas stūri 1991.gada 4. maijā, nebija augstu mērķu, toties bija daudz dažādu saimnieku, kuriem atskaitīties.

Un vienā ziņā viņiem visiem domas sakrita- Latvija nebija vajadzīga kā neatkarīga, pārtikusi un ražojoša valsts, kas spēj konkurēt ar Rietumiem. Nebūsim naivi, ne jau tapēc mūs "atbrīvoja".

Uz šo dienu nekas nav mainījies, neatkarība sarukusi, sava valūta pazudusi un pat armija valstī vairs nav sava.. Vara arī īsti nekomunicē ar plebsu, īstas vajadzības vairs nav..Tapat visu "apēdīs"..Ja ne, tad aizbrauks. Latvija atgādina kuģi, kura kapteinis nomiris uz tiltiņa, bet apkalpe spēlē zoli uz naudu, laiku pa laikam izmetot aiz borta balastu- liekos cilvēkus. Pilsoņi ir kļuvuši pasīvi, jo labi saprot, ka vēlēšanas nestrādā principā, vēlēšanu sistēmu reformēt neviens netaisās, vēlēšanu pārkāpumus neatzīst un neizmeklē.Tātad pilsoņi savas valsts dzīvē vairs neiejaucās, ar cilvēktiesibām nodarbojās minoritātes, kas jūtās komfortabli , riko praidus, cīnās par dzīvnieku un sieviešu tiesībām un citām svarīgām lietām. Kas ir noticis ar ļaudīm, kas plivināja karogus un dziedāja 1991. gadā? Kas šajā laikā noticis ar viņu galvām?

Valdis Turins:

"Šodienas Latvijā es lielā mērā jūtos tāpat kā toreiz psihūzī. Es to saku atklāti. Man nepieciešama īpaša piepūle vai, es teiktu, mentāla higiēna, lai saglabātu gara līdzsvaru, adekvātumu šīs realitātes (notikumu, runātā, visas ainavas) uztverē. Acīmredzot cilvēki tomēr var būt neadekvāti arī lielākās grupās. Varbūt pat tautu apziņa atsevišķos posmos nav adekvāta. Es teiktu, ka šī ainava ir nevesela."

Pēdējos 10 gados pasaule mērķtiecīgi grimst haosā. Un mums gribētos saņemt dažas atbildes no tiem, kas izliekas vadot šo valsti:

1) Vai ir tapis kaut viens pētījums par LV spējām sevi nodrošināt ar pārtikas produkciju un kurināmo lielas krīzes apstākļos?

2) Cik lielas ir valsts pārtikas rezerves un cik ilgam laikam pietiek?

3) Kā tiek ievērotas GMO sēklu izplatība Latvijā

4) Plāns B apstājoties karšu maksājumiem?

5) Cik lieli ir un kur atrodās Latvijas zelta krājumi?

6) Skaidrs plāns B, sabrūkot Eiropas savienībai?

Normālās valstīs šīs lietas tiek diskutētas. Citās savukārt tiek palielināts nodokļu slogs, lai diskusijām laika nebūtu- nopelnīji kumosu,šodien paēdis un rīt uz darbu. Kapēc tā ir noticis, sīkāk Valdis Turins.

http://nra.lv/latvija/173760-valdis-turins-domajiet-vai-gribat-karu-domajiet.htm

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-06-16 10:01
Es purvaputns, varu mēģināt atbildēt. Protams, pēc savas saprašanas.
1.Nav
2 nav .viss ir privāts un kādam pieder, katrs par sevi un Dievs par visiem!
3.nevienu tas nesatrauc. kaut kāds maita- morcikists pilnā sparā priekš monsanto strādā...
4.nebūs vajadzīgs,jo naudu ēst nevar un pat ar to lielāku telpu apkurināt būs visai grūti.
5.tie ir aizvesti uz ECB Frankfurtē, bet nepriecājieties- tie ir ieķīlāti! par tiem jums ir Eiropapīri! un vēl- jums ir parādi! ja notiek brīnums un zeltu atdod, tad tas tiks rekvizēts kreditoru interesēs. tākā- tos varat norakstīt jebkurā gadījumā.
6. plāns saucas- glābjas kas var!
nodokļus varat celt cik vien vļaties- es tāpat nemaksāju un nekad, nekad vairs šitai kolonijai neko nemaksāšu! viss- mani esat zaudējuši uz visiem laikiem! un vēl- arī bērniem esmu iemācījis neko kliķei nemaksāt!
#2 purvaputns 2017-06-16 10:12
mans personīgais Rettungsplan izskatās sekojoši: jau laicīgi atrast Dieva svētītu Zemi, vēlams līdz 2020. gadam emigrēt, jo šai skumjajā gadā latatejai būs vakars.
manā izptratnē Dieva svētīta ir Zeme, kurā ir:1. maigs klimats, lai nevar ziemā nosalt,
2.lai cauru gadu aug zaļa zāle un es varu izturēt kazu. Ar kazu badā nomirt nevar!
3. lai ir okeāns,jo tajā vienmēr var noķert kādu zivi, salasīt gliemezi un aļģes,
3. lai vietējie nav ļauni un vismaz uzreiz nenosit, ja pārdzīvošu sākuma fāzi, tad jau noteikti integrēšos un asimilēšos Not a problem!
ja kāds no lasošajiem vēlas man manā undertaking sniegt palīdzīgu roku, es to ar vislielāko prieku pieņemšu.
#3 purvaputns 2017-06-16 10:28
visas ''atmodas'' organizē CIA, Langley, Washington ,DC. Valdis bja vai nu naivulis,podhaļims, vai nopirkts nelietis. filosofi atradušies! nu pats vemj, redzot kas no tā ir visa iznācis.
#4 kurbads 2017-06-16 15:20
Putns kā atskaldāmais āmurs..)))
#5 purvaputns 2017-06-16 18:00
nu, bet vai man nav taisnība??!!!
#6 zin 2017-06-18 22:57
Kaut tādi kā tu ātrāk emigrētu/izmirtu un beidzot Latvijai būtu miers. Nesaprotu, kur tāds naids var būt pret savu dzimteni.
#7 purvaputns 2017-06-19 00:34
pret to nelaimes čupu, ko nelieši no manas Dimtenes ir 27 gados iztaisījuši... Ja gribam but precīzi. Bet Tev no visas sirds movēlu- šitajā veidojumā ,kā krieviņi saka,-ščastļiva astavatsa!
#8 čiulis 2017-06-19 07:32
par to, kur top atmodas un maidani nekādu šaubu vairs nav.
ZIN- nodali savu dzimteni no arhaiska, mafioza veidojuma a la hondurasa..
#9 purvaputns 2017-06-19 07:42
tieši tā! mana Dzimtene ir Latvija! to es mīlu.tādas virs nav. ir ES kolonija latateja. bet šito- ienīstu!

You have no rights to post comments

Web Analytics