Visiem zināms, ka svērtenis vienmēr atgriežas un tas ir normāli,jo kreisos pie varas nomaina centristi, reizēm labējie kreisos vai otrādi.

Jo nevar pastāvēt sabiedriba, kuras lielākajai daļai neklājās labi ,tā ir hroniski neapmierināta un nekādi nespēj samierināties ar savu stāvokli. Pēc demokrātu neveiksmēm nāk diktatūra, saved kārtībā ekonomiku, izaug jauna izlaistu kretīnu paaudze , kas visu sabojā un viss atkal var sākties no gala.

Tikai ne Latvijā. 25 gadus pie varas ir labējās partijas- strādā bubulis Komunisms..daudz gan atcerās, ka attīstītajā sociālismā neviens nelauzīja galvu par naudu īrei vai studijām, bet tiem tad atgādina, ka krievi nāk.. Latvju tauta atgādina aitu baru, ko ar plaukšķināšanu gana divi gani, liekot skraidelēt šurpu turpu.. No "Komunisti VAR atnākt" līdz "krievi nāk".. Nu nenāk..Un nenāks..Jo viss nozagts līdz viņiem..Nozagts pats vērtīgākais- dzivais spēks, kurš stradā ārzemēs, aizlīdzinot Rietumu demogrāfisko bedri.. Un atstājot aizu Latvijā. Bez kvalificēta un izglītota darbaspēka un cerības uz nākotni..Krievi neatnāks arī tāpēc, ka Latvijas aktīvus ir vieglāk un lētāk nopirkt nekā karot par tiem. Karš ir ļoti, ļoti dārgs..Karš ar NATO valsti- katastrofāli dārgs.

Bet lauku sieviņas, kas snauduļo pie LTV1 un dzīvo bez Interneta, to nezin..Viņas tikai nesaprot, kāpēc gadu no gada dzīve kļūst sliktāka..

Ko šobrīd vajadzētu darīt, domājot par vēlēšanām 2017-2018. gadā?

Pilnīgi skaidri saprast, ka nekādi pusmēri un kompromisi neko vairs neglābs- Saeimas vēlēšanas 2018. gadā ir pedējās, kurās var ko mainīt!

Liberāļu agonija būs vētraina, viņi lietos pilnīgi visas iespējamās provokācijas, visu savu milzīgo naudu un ietekmi, reklāmu, polittehnoloģijas, vēlēšanu mahinācijas.. Visu līdz pat vardarbībai.

Lai jelko mainītu, nepieciešama pilnīga kāršu samaisīšana- nedrīkst vēlēt ne par vienu no Koalīcijas partijām, nedrikst vēlēt par Saskaņu, kas ir sistēmas partija, jo tikai imitē cīņu ar NA tukšpauriem. Vēl vairāk, nedrīkst vēlēt par jaunradītajām labējām, centriskām un konservatīvām partijām!! Tie ir tie paši vēži!

Kapēc tik nežēlīgi? Pavisam vienkāŗši- sistēmisti tik un tā pamanīsies iedabūt savējos, tāpēc VISAI tautai jābalso par jebkuru kreisu nesistēmas partiju! Nepieciešams atjaunot šo 25 gados izjaukto līdzsvaru, sākt veidot valsts kontrolētu kapitālismu, atjaunot kontroli pār valsts uzņēmumiem, sākt gūt peļņu no tiem un sākt aizstāvēt valsts intereses starptautiskajā arēnā.

Būsim reālisti- veiksmes gadījumā kreisie varētu sastādīt 30% Saeimas, jo latvjiem tipisks mazohisms un īpaša aprobežotība savu interešu aizstāvībā- daudzus labējiem izdosies apmuļķot.

Bet tā tad būtu īsta opozīcija, kas zobiem un nagiem cīnītos pret sistēmistiem, atšķirībā no "Saskaņas" feika. Pilnīgi iespējams, ka kreiso masa, kas savā starpā mēģinās vienoties, būs gana netīkama, plēsīsies antiglobālisti, latexitisti, komunisti, sociālisti un visādi citi dīvaiņi...Bet tie tad arī būs tie,kas izsitīs ķeblīti no kājapakšas liberāļu marasmātiķiem , kas ar Brežņeva sejas izteiksmi maršē nebūtībā, cenšoties paķert līdz Latviju.

Šobrīd kārtība un stabilitāte ir nogalinoša- ir vajadzigas satricinošas pārmaiņas, lai mainītu iznīcinošo politiku..Valsts ir jāatjauno no pašiem pamatiem! Pat ja valstī kādu laiku valdīs politisks haoss, tas ir labāk nekā esošā morga un liekulības dvaka. Pietiek sačukstēties virtuvēs! Laiks piesprādzēties!

 

You have no rights to post comments

Web Analytics