Viņķeles skandāls kanālā 24 skaidri parādīja, ka partija "Vienotība" konsekventi mēģina izvairīties no politiskās atbildibas par lēmumu pieņemt migrantus.

Vēl vairāk, viņi pat baidās diskutēt par to. Tapēc mēs izmantosim šo gadījumu , lai parādītu, kā masu mēdiju komplekss kopā ar no ārienes vadītiem politiskiem spēkiem mēģina manipulēt ar sabiedrisko domu , emocijām un jēdzieniem, lai panāktu savu rezultātu.

Tātad, kompleksais paņēmiens "Overtona Logi" tiek lietots vienmēr. daudzi zin ,kas tas ir- tie, kas vēl nezin, var izlasīt šeit- https://infoagentura.wordpress.com/2014/01/29/perversiju-legalizacijas-tehnologija-overtona-logs-socialo-izmainu-modelis/

Tātad- 70. gados Eiropa uzskatīja Āfrikas migrantus par reālu draudu un Dienvdeiropas valstis sadarbībā ar Āfrikas un Tuvo Austrumu cietās līnijas vadītājiem realizēja ne mazāk stingru politiku. Migrantu laivas tika gremdētas un eiropā tie nenonāca. Bet 21.gs JPK (Jaunās Pasaules Kārtības) globalais oligarhāts nolēma uzņemt kursu uz Eiropas sabiedrības atomizāciju un paātrinātos tempos tikt galā ar galveno šķērsli globālfašistu diktatūras ieviešanā- Eiropas nacionālajām valstīm. Tapēc bija nepieciešams atšķaidīt to nacionālo sastāvu, sarīdīt savā starpā, sarīkot pilsoņkarus un totālo skrūvju piegriešanu attaisnot ar teroru..Tieši tas arī šobrīd notiek. Sākotnēji migrantu vajadzēja dekriminalizēt un izraisīt līdzjūtību.

Overtona šovs sākās ar "noslīkušo puisēnu", kura fonā itāļu jūras līniju prāmji, kurus bija fraktējušas mistiskas kanādiešu NO, pa naktīm veda Eiropā migrantu tūkstošus. Kad 2015.gadā publicējām videomateriālu antropoloģisko analīzi, kura vēstīja par 5% sīriešu āfrikāņu masā, tad veinbergas/ jembergas vēma žulti un Rīgas appederastu aprindas drasēja ar welkomistu plakāteļiem.

Tātad "multikulturālisms" un "bēgļu" tiesība stāv pāri Eiropas likumiem un kārtībai? Pat tad , ja reālo bēgļu tur nemaz nav? Tātad sabiedriskā doma ar korumpētu mēdiju starpniecību pārvērš nelegālus migrantus un robežpārkāpējus par upuriem? Turklāt tas notiek zibenīgi, neļaujot nevienai tautai par to lemt referendumos.

Nopietni analītiķi par šī vērienīgā nozieguma un mākslīgās tautu staigāšanas organizēšanu tur aizdomās Sorosu, JPK oligarhātu un vietējos menedžerus-Tuvo Austrumu sunnītu šeihus.

Jebkuram cilvēkam ar veselu galvu ir skaidrs, ka šis pasākums ir izgāzies, nekāda "multikulturālisma" nebūs, Eiropā līst asinis katru dienu un ir laiks visu to pārtraukt..Un arī meklēt vainīgos.

Tā vietā ekonomisko migrantu noziegumi tiek slēpti no sabiedrības un pieļauti. Ovetona logi plešas. Tagad vainīgi ir migrantu upuri, jo tie pretojas! Overtona logi ir vaļā!

Latvijas realitāte.

1) Migrantu sāgas kuratori, ņemot vērā Sorosa kontaktus, ir partija "Vienotība", jo NA ir par stulbu, bet"ZZS" par inertu un senīlu.

Atbalstot migantu projektu, koalīcija veica nacionālu nodevību, jo pieņēma lēmumus voluntāri, neizvērtējot drošības riskus, nerīkojot publiskas diskusijas, nemaz nerunājot par tautas balsošanu, kas būtu nepieciešama, zinot , ka 95% tautas ir kategoriski pret.

Šodien viņi savu stāvokli tikai pasliktina, jo neatzīst kļūdas, izvairās no diskusijām un nepiedāvā nekādus reālus risinājumus, kas novērstu musulmaņu kopienu veidošanos Latvijā un jebkādu migrantu pieņemšanu.

Latvijas "pseidoelites" nodevīgās darbības padara tautu līdzvainīgu noziegumos pret cilvēci- savulaik VVF TV ekrānā pieteica karu Irākai, balstoties uz kāda anglosakšu blēža demonstrētām "mēģenītēm", bet aizvakar E.Rinkēvičs atbalstīja ANO un ASV Kongresa neakceptētos ASV raķešu triecienus pa Sīriju, atkal oficiāli padarot mūs par idiotiem. Tam ir jāpieliek punkts.

 Mēs negribam liberāļu asinis (noteikti HIV+) , bet prasām politisku atbildību! Cik ilgi minoritātes, ārzemju ietekmes aģenti un histēriskas, vecas sievietes noteiks Latvijas politiku un graus valsts prestižu?

 

You have no rights to post comments

Web Analytics