"Iepakojiet līdznešanai un nopuriniet skudras pirms iesaiņošanas!"

LETA.

Latvija ir pievilcīga vieta naudas ieguldīšanai un tai ir liels potenciāls ārvalstu investīcijām, intervijā aģentūrai LETA sacīja bijušais ASV valsts sekretārs Džons Kerijs, kurš šonedēļ Rīgā ieradies, lai iegūtu informāciju par situāciju Latvijā un apsvērtu iespējas investēt. Džons Kerijs

Tie, kas vēl nav zaudējuši iedzimto spēju lasīt starp rindām, noteikti aizdomāsies par šīs vizītes nozīmi.Tekstu lasīt īpaši nav nepieciešams. Investīcijas teritorijā , kurā savelk armiju? Kurā nokauta zinātne, kvalificētu kadru sagatavošana un palicis zero industrijas, jo visi ,kas vēl spēja, ir aizbēguši..Toties nupat ir ieradusies armija un sabiedroto mēdiju kompānija PEP, kas arī jau investējusi.

Tad kas ir palicis? Ļoti reti apdzīvota, auglīga un pesticīdu nesabojāta zeme ar bagātīgiem ūdens resursiem jūras tuvumā...Mmmm...Zviedru investoru vietā varētu arī noskurināties šausmās..Zeme patiešām ir, tās ir daudz un Monsanto vēl nav te izpēdojusi..Un tie, kas spiesti aizbraukt, to nevar paņemt līdzi..Tikai fotografoijas zibatmiņā..

You have no rights to post comments

Web Analytics