LETA
Pirmdiena, 2017. gada 27. marts

Bijušais Austrumeiropas politikas pētījumu centra biedrs un agrākais diplomāts Ingmārs Bisenieks ar domubiedriem sācis veidot Latvijas «interneta elfu» kustību

un aicina atsaukties ikvienu, kuram ir vēlēšanās pretdarboties agresīvajai troļļu darbībai, kuri izplata melus un apzinātu dezinformāciju Latvijas interneta medijos, aģentūru LETA informēja Austrumeiropas politikas pētījumu centra pārstāvji.

Redakcija.

Nu lūk.Esam klāt..Kaut kad sen atpakaļ lasīju, ka Latvijā ir vārda brīvība, viedokļu brīvība un sirdsapziņas brīvība. Un cenzūra esot aizliegta. Un tagad tautai prezentē ELFUS..Kas pilnīgi paredzami nodarbosies ar jebkāda alternatīva viedokļa apkarošanu.. Tikai viens jautājums- kā "elfi" atšķirs nogurušus, melu un varas patvaļas nomocitus cilvēkus, kurus tracina jebkurš varas gājiens un kuri pamatoti neuzticas masu informācijas līdzekļiem no Interneta troļļiem?? Jeb profilaktiski sitīs visus, lai Tas Kungs sašķiro?? Vai tomēr Latvijai būtu jāizveido Nacionālais Ziņu dienests jeb aģentūra, kā tas ir citās valstīs, kur valsts nepērk informāciju no privātiem SIA a la LETA???

You have no rights to post comments

Web Analytics