Izmetuši 25 gadus garu apli, mēs esam atgriezušies savās virtuvēs , lai diskutētu par asām un aktuālām tēmām. Kapēc? Tapēc ,ka mazas valsts mēdiju telpa ir jākopj un jāsargā.

Nevis jāpieliek pie ķēdes un jābaro tikai tad ,kad uzvedās labi un barotājam tīkami. Mēs nevienu brīdi netaisāmies nosodīt kādu konkrētu žurnālistu, jo viņiem ir ģimenes un viņiem ir jāēd.

Mēs gribam zināt, kā ir sanācis tā, ka PSRS ir atgriezies? Mēs gaidam Preses Klubu, kā kādreiz "Labvakaru", ar cerību , ka caur angažētu streipistu baru būs izlauzies kāds, ko neriebtos klausīties. Kā ir sanācis, ka nabaga Kramiņš tikai mēģina pateikt to, ko mājās runā 99% Latvijas iedzīvotāji, kas ir homofobi, ksenofobi un liberāļus zārkā redzējuši, bet pēc 2 teikumiem viņš tiek pakļauts obstrukcijai , puņķainai šantāžai un histēriski-klimaktēriskiem izlēcieniem ??? Kāpēc Orvela Olimpa pārnadži mums diktēs, kas ir patiesība?

Kāpēc pa valsts TV mums jāskatās propoganda ziņu vietā? Arī Latvijas radio nav lietojams , sorosītu cenzūra un pašcenzūra visu ir padarījusi nebaudāmu..Ziņu vairs nav. Mēs par savu naudu apmaksājam atklātus melus, natofīlu puspatiesības un globālistu-liberāļu propogandu!

Mēs drīkstam uzzināt kāpēc? Un cik ilgi "elite" uzskatīs, ka viss šajā jomā ir kārtībā? Atgādināt, kas notika ar PSRS???

You have no rights to post comments

Web Analytics