To, ka karaļvalstī vismaz dekādi kaut kas nav kārtībā, jūt visi. Pirmais trauksmes zvans- Interneta mēdiju komentāros un portālos dominējošais naids un nesaudzigā kritika pret varu un tās

pārstāvjiem, pilnīgi visu lēmumu un personāliju kritika. Mēģinot runāties un noskaidrot, kas notiek īstenībā, atbilde ir viena- "Es neesmu par viņiem balsojis, nezinu, ko viņi dara.." Etc..

Ja cilvēki skaidrā prātā un pie pilnas saprašanas izvēlās savus pārstāvjus, tad laikam nav pamata ienīst...Bet , ja nav izvelējušies un nav balsojuši, tad ....ir kā tagad..

Lūk, maija sākums. Maza ielas aptauja. 30 minūtes pie pārpildītas pieturas pie VEF. Šajā pussutndā neizdodas atrast nevienu, kas būtu balsojis par Vienotību- partiju ar milzu reitingu pagājušajās vēlēšanās.

Savādi, vai ne..Aptaujājot draugus, neviens nav balsojis par ES un visi ienīst NATO- tajā pašā laikā esam ES un NATO grabēdams brauc iekšā. Sabiedriskajā telpā virmo tik daudz tumšu aizdomu, baumu un kapeņu stāstiņu, nemaz nerunājot par reālām mazpartiju sūdzībām, ka vismaz labais tonis prasitu iznākt priekšā un pastāstīt, kāpēc Latvijai, atšķirībā no 60 milj. Francijas (ar aizjūras teritorijām!!!!!!!) ir vajadzīgas 3 vēlēšanu dienas. Jo aktīvisti urnu vienu dienu tomēr spēj nosargāt?

Īsumā, ir vajadzīgs jurists, kas spētu sastādīt sūdzību ES tiesībsargiem un novērst brēcošās "nepilnības" Latvijas vēlēšanu likuma tehniskajos noteikumos, kas dod visplašākās iespējas tautas gribas falsificēšanai. Kas neapšaubāmi ir notikusi vismaz 2 pēdējās vēlēšanās un notiks arī 3. jūnijā.

Ieteikums Cimdara kungam- atvaļināties, cik ātri vien iespējams. Ja cilvēks desmitiem gadu atrodās tik slidenā amatā, tad laika gaitā arvien vairāk jāuzmanās no pavasara alerģijām, insektu kodumiem un kardioproblēmām un citām vainām, kas bieži piemeklē atbildīgus un daudz zinošus ierēdņus. Turklāt ir arī gravitācijas faktori- piemēram, mistiskais "Aivara paukšķis"- fenomens, ka 2. stāvā dzīvojošs cilvēks izkrīt pa 5. stāva logu.

Gana dzejas! Kopsavilkums:

Latvijai jāievieš ES vēlēšanu standarti!

Vēlēšanas - 1 dienu no 8:00- 22:00

Biļeteni- numurēti, uzskaitīti un bez aploksnēm!

Iecirkņos- policija un kameras!

CVK ierēdņu ikgadēja obligāta rotācija.

Neesam vieni tik aizdomīgi- links seko- http://vesti.lv/news/demokratiya-v-konverte-vozmozhny-li-v-latvii-chestnye-vybory

 

 

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-05-17 07:30
pie tam vēlēšanas tikai neaukarīgu Eiropas, Āzijas un Krievijas novērotāju klātbūtnē! Lai nevar manipulēt un blēdīties.
#2 purvaputns 2017-05-17 07:37
bet vispār, ja godīgi, tad mana visdziļākā pārliecība, ka latviju- 4 maija ''latviju'' vairs neglābs nekas!
Und das ist auch gut so!
#3 kurbads 2017-05-18 03:39
Glābs.Tikai ļoti radikāli pārkārtojumi.Kādi nav iespējami pie NA ZZS un Vienotības.Ja gribam sekot reālajai dzīvei, jāpārstāj sekot ASV

You have no rights to post comments

Web Analytics