Aģentūra LETA.

Politiskās partijas «Vienotība» «liberālais spārns» gatavojas veidot jaunu partiju, tādējādi sagaidāms, ka līdz septembrī paredzētajam kongresam «Vienotība» sašķelsies, vēsta «TV3 Ziņas».

Redakcijas piezīme.

Tagad, kā smejies, izrādās, ka Vienotībai ir bijuši divi spārni, ko kuriem viens pat esot liberāls. Visticamāk, ka šādas atklāsmes ir radījis tiešais Saeimas vēlēšanu tuvums, kuras neko labu "jenotiem" nesola. Tāpat uzjautrina neviltotais patiesums, ar kādu šie ļautiņi cenšas norobežoties no "oligarhu" lietas. Nesanāks, draugi.. No "Jaunā laika" laikiem Jūs esat obščaka turētāji kopā ar NA un ZZS... Tāpat kā visi, barojušies no valsts SIA valdes locekļu algām, zaguši otkatus un bankas un darbojušies ciešā saskaņā ar LV spēkā esošo Sicīlijas kodeksu.

Vienotība ir atbildīga vai līdzatbildīga par:

1) Banku krīzi un tās atrisināšanu uz tautas rēķina

2) Izglītības sistēmas mērķtiecīgu degradāciju

3) Valsts sociālās sfēras lienošu privatizāciju (sk. LV medicīna)

4) Genderisma ideoloģijas ievazāšanu

5) Stambulas Konvencijas ratificēšanu

6) Latvijas militarizāciju

7) Tuvo Austrumu ekonomisko migrantu iepludināšanu Latvijā, aizbildinoties ar Sīrijas karu.

8) Ļaunprātības ar NNĪ

Šeit neminēsim parastās LV politiķu darbības- tirgošanos ar ietekmi, radinieku uzvaras tenderos, krāpniecibu velešanās un citas standarta darbības latvju politikas druvā.

Ko šie liberāļu nelieši darīs talāk?

Viss ir samērā prognozējami- bruņojušies ar ex-knabistu sarunu ierakstiem un citiem konfidenciāliem, dienesta lietošanai domātiem materiāliem, kas tiks iegūti , laimīgi saplūstot ar JKP, Vienotība cer nostartēt Saeimas vēlēšanās un iedabūt tur savus cilvēkus.

Lai plāns izdotos, viņi mēģinās uzpūst savu popularitāti, musinot tautu uz "oligarhu" nemieriem. Pēdējā lieta, ko LV pilsoņi varētu darīt , ir dalība šajās "Vienotības" organizētajās akcijās.

Ir jāsaprot, ka šeit vairs nav ko aizstāvēt. Sapuvis ir viss. Kā epizodē no vecas itāļu filmas- Sicīlijas pilsētiņas mēra monologs: "Pilnīgi nevainīga un mafijā neiesaistīta ir tikai vecā, kurlmēmā mauka Viktorija, kas klientus pieņem savā verandā..."

Kur bija J.Strīķe, kad vēl bija amatos? Kur menti un prokurori? Kur tiesneši un notāri, kas par naudu darīja visu Rīgas klusā centra privatizācijas laikā? Šeit nav cerību uz atveseļošanos.

"Vienotība" drīz sasniegs istabas temperatūru un tas būs labākais, ko viņi var izdarīt Latvijas tautas glābšanas labā. 1991. gadā iedibinātā politiskā sistēma beidzot ir aprijusi pati sevi un kļuvusi par tiešu draudu tautas turpmākajai pastāvēšanai. Un no šīs pata situācijas nav jaukas, skaistas un civilizētas izejas- Jūs tiešām sagaidāt, ka oligarhi dosies cietumā, neņemot līdzi politiķus, prokurorus un visas citas iesaistītās personas? Tātad cietumā nedosies neviens, tikai LV ļaudis ar koferīšiem rokās drūzmēsies lidostā, lai glābtos bēgot...

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-07-11 08:39
nevienu , kas latatejā bijis kopš tās dibināšanas pie varas- nekad nekur nevēlēšu! Man ir kursabiedrs- jenots vai nu jau bijušais. satikšu- tā mūli izpulēšu!!!!
#2 kurbads 2017-07-11 08:42
dīvaini, es arī par pozīciju nekad neesmu balsojis.20 gadu garumā neatceros nevienu valdibas lēmumu, kurš man liktos labs un saprātīgs..normali, ne??
#3 purvaputns 2017-07-11 08:44
''Ir jāsaprot, ka šeit vairs nav ko aizstāvēt. Sapuvis ir viss.'' Zelta vārdi! labāk par šejieni nepateikt! Visam ir jāsagrūst, lai varētu celt ko jaunu- varbūt- labāku.
#4 purvaputns 2017-07-11 08:46
Citēju kurbads:
dīvaini, es arī par pozīciju nekad neesmu balsojis.20 gadu garumā neatceros nevienu valdibas lēmumu, kurš man liktos labs un saprātīgs..normali, ne??

Normāli! ja saprotam, ka šī ''valsts'' un visi viņas likumi ir domāti, lai karotu ar mums- Tautu. šī vara karo ar Tautu! Un tauta zaudē- mirst ,nevairojas un mūk!

You have no rights to post comments

Web Analytics