Zīmējums- Vasilijs Ložkins

Joki beigušies. Vēl 4 gadi un jau pilnā sparā vēlēs tie, kas izauguši no Šadurska un Viņķeles līnijas sarūpētajām programmām.

Tie, kuru galvas pilnas ar fobijām un piesaiste pie vietas- minimāla.."Ja nepatiks, tad aizbrauksim"...Tā gan.. Tikai uz kurieni? Un lieki viņiem stāstīt, ka esošā paradigma ir beigusies, bet jaunas vēl nav.. Un haoss gaidāms visur- vienīgā izeja ir sakārtot pašiem savu māju. Tikai vēlētājs pats savās mājās vairs neko nevar ne izlemt , ne arī mainīt- Koalīcijas padomes partijas ir nesatricināmas, kopā ar mass media, tiesu varu un  represīvajiem orgāniem tās tiks galā ar jebkuru pilsonisko un elektorālo protestu formu.

Jau šobrīd varam vērot varas partiju mutācijas, uz pašvaldību velēšanām parādās staigājošā līķa "Vienotības" "Izaugsme" kopā ar "Latvijas Attīstībai"))) Muļķu zveja notiek aktīvi un jāatzīst, ka tie, kas atcerās tirgus uzpirksteņu spēli 90. gados, var atmest pasākumam ar roku. Nav iespējams uzminēt, zem kura uzpirksteņa atrodas bumbiņa. Vienīgā iespēja- atnākt uz spēli ar skaitlisku pārsvaru, pacelt spēlmani aiz elkoņiem un izpurināt kabatas, atbrivojot to no izblēdītā.

Un šis skaitliskais pārsvars tautai arī šobrīd ir. Un ar to pietiek , lai iztrenkātu šulerus un izmētātu viņu iezīmēto kāršu un partiju kavas.

100% nekļūdīga vēlēšanu stratēģija- 2017-2018.gadam

Šobrīd mums ir nekompetenta un negodīga vara, kur vieni un tie paši sistēmai piederoši cilvēki rotē no vietas uz vietu un no partijas uz partiju. Patiesībā to ir ļoti viegli izbeigt.

Visās nākošajās vēlēšanās ir jābalso tikai par tiem, kas vēl nekur nav bijuši, par pilnīgi jauniem cilvēkiem no kreisām, pavisam kreisām un radikāli kreisām vai eiroskeptiskām antisistēmas partijām..Nekādi centristi, konservatīvie vai citi ģimenes vērtību aizstāvji! Plaisa starp varu un tautu šobrīd ir bezprecedenti liela visā Latvijas vēstures posmā- neviens pēdējā laika lēmums nav bijis tautas interesēs. Atstājiet visas savas nacionālās un provinciālās fobijas- nedrīkst balsot par Saskaņu, ZZS, NA un Vienotību un viņu rezerves kadriem un satelītpartijām. Jo labāk ir ievēlēt nekompetentus , bet godīgus un nesasmērētus, nekā esošos mafijas ierindniekus, kas ir gan zaglīgi, gan nekompetenti.

Var ,protams, sanākt ,ka ierēdņu aparāts spēs sabotēt jebkuras pārmaiņas, pat ja 100% nomainītos Saeimas un pašvaldību sastāvs, bet stabilitāte šobrīd nav galvenais- galvenais ir sapurināt sistēmu un izsist tai no rokām iezīmētās kārtis. Pēdējie sistēmas argumenti gan atrodas Ādažos, tik veci bruņutransportieri der tikai pret tiem "hibrīddraudiem", ka izriet no ļooti neapmierināta elektorāta.. Tāpēc laikam tiem nesen atļāva pārvietoties ar kaujas komplektu uz borta))

 

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-04-21 08:25
nebūs tik traki. man kaimiņos ir meitēns taj vecumā- 16. gudrs meitēns. nihilists. netic savos 16 vairs nekam. realists. ienīs latateju un varu. kā mēs visi laukos. balsošana ar kājm arī ir balsošana! un , ja mēs vairums nobalsosim ar kājām- ši kolonija izjuks! un tas būs labi. kropļiem ir jāmonirst.
#2 kols 2017-04-22 06:02
man labāk patiktu, ka kropļi tomēr nomirtu atsevišķi no mums..Kolektīvi vajadzētu pieprasīt numurētus vēlēšanu biletenus, lai Cimdaram grūtāk viltot vēlēšanas.
#3 purvaputns 2017-04-22 06:42
ja mēs aizbrauksim tad jau viņi paliks! Un nomirs atsevišķi no mums.Jo nebūs uz ko ar nodokļiem parazitēt. Vienīgais žēl savu pleķīti - stūrīti zemes. Bet- ja viņi vēl tik drīz nenomirs, tad manu gabaliņu ar katru gadu paceltiem nodokļiem tāpat man atņems. tā kā- jāpakojas jebkurā gadījumā....
#4 valdis 2017-04-29 10:24
Ja Tev, putns, ir jamaksā par savu īpašumu, vai tik tad Tu neesi rentnieks, nevis īpašnieks?

You have no rights to post comments

Web Analytics