Sociāldemokrātu kustība "Par neatkarīgu Latviju" ir snieguši pazinojumu par to, ka PNL atsakās atzīt pašvaldību vēlēšanu rezultātus , neatkarīgi no to iznākuma priekš partijas.

Iemesls- neskaitāmās izmaiņas vēlēšanu likumā, kas padara vēlēšanas viegli falsificējamas.

1) Vēlēšanas ir daudzdienu

2) Tās ir pārceltas uz vasaras brīvdienu laiku, automātiski sašaurinot vēlētāju loku

3) Biļeteni netiek uzglabāti, lai tos varētu izmantot kā pierādījumus tiesā vai apstrīdēt rezultātu

4) Biļeteni nav numurēti

5) Iecirkņos nav novērošanas kameru

6) Biļetenu dizains pieļauj manipulācijas ar vēlētāju uztveri

7) Reitingu aģentūrām nav moratorija uz paziņojumu sniegšanu

Redzēsim , vai tas būs vienīgais paziņojums, jo arī no citu partiju rindām pienāk bažīgi signāli. Jebkurā gadijumā mēs vairs neesam PSRS, tāpēc šadu nopietnu bažu rezultātā kādai atbildīgajai personai būtu jāiznāk ekrānu priekšā un pa punktam jāpamato, kāpēc ir tā, kā ir! Un tam nav jābūt monologam, kas tiek turēts pielīdējtelevīziju ekrānos , bet gan aci pret aci ar mazo partiju līderiem un sabiedriskajiem aktīvistiem. Pretējā gadījumā sabiedrībai ir tiesības uzskatīt vēlēšanas par nozagtām!

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-06-01 07:11
paeizi dara! visu šeit sabotēt! un traucēt kā vien iespējams! kolonijai jāizjūk! bet ar šo Austrijas karogu, kuram nez kāpēc vēl arī raganas krusts( Lietuvēna Krusts) vidū nu es gan nekādi sevi identificēt nespēju un nespēšu! ne mani simboli.
#2 kūlas vīrs 2017-06-01 07:17
piedodiet...pirmais valstiskums.pirmais karogs...kāds nu ir...
#3 purvaputns 2017-06-01 07:54
kas par valstiskumu? Stučka? me not informed about. atgādina Ganas karogu! tik tas krāsaināks....
#4 purvaputns 2017-06-01 09:11
pagrieziet vēl to lietuvēna krustu otrādi- ar ragiem uz augšu, tad beidzot sapratīsiet kā tas simbols ir!
#5 PĀVESTS PIJS 2017-06-02 03:13
Valstiskums ieskaitās, ja to saņem no vācu-angļu rokàm? Citādi ne? Šobrīd ir politkorekti nodarboties ar vēstures mitoloģiju, par īsto vēsturi var nonākt uz pārrunām DP)))
#6 purvaputns 2017-06-02 14:00
vēsturi raksta uzvarētāji. un nekauņas pēc saimnieku pasūtījuma. šodien saimnieki sēž fakingtonā- līdz ar to attiecīga ''vēsture'' Bet, ja runājam par vēsturi tad ir tāds krievs no Petrogradas- Starikov,aļeksandr vai Nikolaj kautkā tā! Foršs vecis! prot sakarīgi un pamatoti runāt. Pie tam bez lapiņas!!! Un no viņa ir baigi daudz kas Youtubē. tad tur ir arī par patieso vēsturi. Kā viņa nonāca Krievijas impērijas sastāvā un kā no ļeņina rokām saņēma neatkarību. Starikovs apšauba ļenina ties'bas rīkoties ar Krievijas Impērijas Īpašumu... Un man šim krievam ir jāpiekrīt! Un vēl- Izrādās, ka pēc Zviedrijas sakaušanas tā Livoniju pārdeva!!! Krievijas Impērijai! Un Kurzemes hercogisti Hercogs Ketlers bija ieķīlājis tai pašai Katrīnai Lielajai! bija naudiņu notērējis un par parādiem atdeva Hercogisti!!! Vot Jums, Latvieši jūsu valstiskums! esat tirgoti kā lopiņi kopā ar teritoriju!Tāpat kā šodien!

You have no rights to post comments

Web Analytics